Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Petra: Balzám od Weledy je nezbytnost v péči o bradavky

Hodnocení po měsíci testování

Milí čtenáři,

když se mi narodil první syn, myslela jsem, že kojení bude samozřejmé, přirozené a půjde nám samo od sebe. A to jsem se mýlila. 

Z nemocnice jsem odcházela s prasklinou na bradavce

Již z nemocnice jsem díky radám personálu odcházela s ragádou (prasklinou na bradavce). A trvalo celých šest velmi bolestivých týdnů šestinedělí, než se mi podařilo ji vyléčit.

Inzerce

Mast na bradavky používám stále

Dnes jsem o tři děti zkušenější. A tak jsem byla moc ráda, že jsem mohla otestovat Balzám na bradavky od Weledy, jelikož mast na bradavky od té doby používám takřka stále. 

Balzám Weleda chrání citlivou kůži bradavek

Balzám má výborné složení. Díky lanolinu a včelímu vosku zanechá jemnoučkou vrstvu, která citlivou kůži bradavek chrání. Zvláště v zimním období jsem ji používala každodenně před vycházkou, abych zabránila jakémukoliv podráždění vlivem chladného počasí. 

Balzám si poradí i s drobným poraněním z kousnutí

I drobné zkousnutí, které mi dcera uštědřila svými prořezávajícími se zoubky, se po několika namazaních ztratilo.

Balzám se velice dobře nanáší a na kůži je velmi příjemný 

Taktéž jemná, lehce bylinná vůně, na kterou jsem zvyklá od ostatních výrobků značky Weleda, je velmi příjemná.

Inzerce

Balení je skladné a vejde se do každé přebalovací kabelky

Velmi kladně hodnotím i balení balzámu v úzké kovové tubě. Je skladná a bezpečně se vejde do každé přebalovací kabelky. Navíc se z ní bude dobře vymačkávat i ten nejmenší zbytek balzámu.

Balzám od Weledy je nezbytnost v péči o bradavky

Balzám na bradavky Weleda bych určitě doporučila jako nezbytnost v péči o bradavky. Ať již jako prevence, nebo každodenní pomocník v péči o citlivou a namáhanou pokožku bradavek v době kojení či pomocníka s drobnými neduhy, jako jsou kousnutí či ragády.

Inzerce

Nevýhody Balzámu jsem neshledala žádné. Snad jen, že je škoda, že se nezačal vyrábět již před lety, kdy jsem marně něco podobného na trhu hledala.

Maminka Petra

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Petra: Balzám od Weledy je nezbytnost v péči o bradavky - diskuze

Poradna

Nočník

| Vlavl | dnes, 12:03

Dobrý den, kdy je prosim z psychologického hlediska nejlepší doba ucit dite na nocnik? Kdy jiz ovlada vymesovani?
Dekuji

Dobrý den, nervový systém každého dítěte vyzrává individuálně, každé dítě je jedinečné, každé dítě tedy může začít ovládat své vyměšování v jinou dobu. Obecně lze říci, že vhodná doba na učení dítěte na nočník je  mezi cca 18 měsíci až 2 roky. Jedním ze signálů, že dítě již může být připravené je, že dokáže zůstat delší dobu suché a zadržet větší množství moči (má suchou plenu a pak vymočí větší množství moči). Zároveň je potřeba, aby bylo na takové rozumové úrovni (např. schopno splnit jednoduché pokyny), aby nácviku porozumělo a porozumělo či umělo vykonávání potřeby nějak pojmenovat (např. ee). Na dítě netlačte, rozhodně za případné nehody netrestejte, posilujte jej v tom, co se již podařilo. Nesrovnávejte svoje dítě s jinými dětmi (co se jednomu dítěti daří v 18 měsících, to jiné může zvládnout třeba až ve 3 letech). U učení na nočník se jedná o zralost nervového systému, nikoliv o projev vyššího či nižšího intelektu nebo opoždění ve vývoji. Přeji hodně trpělivosti v nácviku. Mgr. Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | dnes, 12:40
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce