Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Petra: Balzám od Weledy je nezbytnost v péči o bradavky

Hodnocení po měsíci testování

Milí čtenáři,

když se mi narodil první syn, myslela jsem, že kojení bude samozřejmé, přirozené a půjde nám samo od sebe. A to jsem se mýlila. 

Z nemocnice jsem odcházela s prasklinou na bradavce

Již z nemocnice jsem díky radám personálu odcházela s ragádou (prasklinou na bradavce). A trvalo celých šest velmi bolestivých týdnů šestinedělí, než se mi podařilo ji vyléčit.

Inzerce

Mast na bradavky používám stále

Dnes jsem o tři děti zkušenější. A tak jsem byla moc ráda, že jsem mohla otestovat Balzám na bradavky od Weledy, jelikož mast na bradavky od té doby používám takřka stále. 

Balzám Weleda chrání citlivou kůži bradavek

Balzám má výborné složení. Díky lanolinu a včelímu vosku zanechá jemnoučkou vrstvu, která citlivou kůži bradavek chrání. Zvláště v zimním období jsem ji používala každodenně před vycházkou, abych zabránila jakémukoliv podráždění vlivem chladného počasí. 

Balzám si poradí i s drobným poraněním z kousnutí

I drobné zkousnutí, které mi dcera uštědřila svými prořezávajícími se zoubky, se po několika namazaních ztratilo.

Balzám se velice dobře nanáší a na kůži je velmi příjemný 

Taktéž jemná, lehce bylinná vůně, na kterou jsem zvyklá od ostatních výrobků značky Weleda, je velmi příjemná.

Inzerce

Balení je skladné a vejde se do každé přebalovací kabelky

Velmi kladně hodnotím i balení balzámu v úzké kovové tubě. Je skladná a bezpečně se vejde do každé přebalovací kabelky. Navíc se z ní bude dobře vymačkávat i ten nejmenší zbytek balzámu.

Balzám od Weledy je nezbytnost v péči o bradavky

Balzám na bradavky Weleda bych určitě doporučila jako nezbytnost v péči o bradavky. Ať již jako prevence, nebo každodenní pomocník v péči o citlivou a namáhanou pokožku bradavek v době kojení či pomocníka s drobnými neduhy, jako jsou kousnutí či ragády.

Inzerce

Nevýhody Balzámu jsem neshledala žádné. Snad jen, že je škoda, že se nezačal vyrábět již před lety, kdy jsem marně něco podobného na trhu hledala.

Maminka Petra

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Petra: Balzám od Weledy je nezbytnost v péči o bradavky - diskuze

Poradna

Pupík

| Zuzana96 | 28.10.2020, 11:49

Dobrý den, synovi po odpadnuti pupíku jsem objevila v pupíku takový vyrustek nejde to vidět jen kdyz ten pupík jakoby ohrnu byla jsem s tim u lékaře protože mu z toho tekl žlutý mazek moc tomu nevěnoval pozorností a napsal jen framykoin mast tyden jsem mazala a nic se nezlepšilo. A nechce se mi v tehle situaci jit do nemocnice na dětskou chirurgii tak se obracim na vás.

Dobrý den. Malý výrůstek je granulom, potírejte dále Framykoinem, trvá delší dobu, než se zahojí. Na chirurgii nemusíte chodit.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 29.10.2020, 08:05
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce