Inzerce
Inzerce

Maminka Nikol testuje Měsíčkovou kojeneckou péči Weleda

Hodnocení po 1 měsíci testování

Ahoj, 

ráda bych se s vámi podělila o zkušenosti s kosmetikou Weleda, kterou jsem měla možnost otestovat se svým novorozeným synem Štěpánem.

V balíčku od Weledy jsme k testování obdrželi: Měsíčkovou kojeneckou koupel, Krém na zadeček, Měsíčkový kojenecký olej, Olej na masáž bříška a Ochranný balzám.

Inzerce

Sestřičky v porodnici výběr Weledy velice chválily

Když mi přišel domů balíček s dětskou kosmetikou Weleda, právě jsem se chystala do porodnice. Napadlo mě vzít jej s sebou a začít testovat už na novorozeneckém oddělení. Sestřičky můj výběr velice chválily. 

Měsíčková kojenecká koupel Weleda je šetrná a nedráždí oči miminka

Když jsem poprvé nalila měsíčkový olej do koupele do vody, překvapila mě krásná vůně. Po vykoupání byla čerstvá pokožka miminka krásně vláčná. Plusem je, že je olej šetrný a nedráždí oči miminka.

Inzerce

Měsíčkový kojenecký olej Weleda se hezky roztírá a vstřebá do pokožky

Po natření celého tělíčka miminka byla pokožka ještě více vláčnější. Dobře se nám roztírá, při tom můžeme miminko olejíčkem masírovat. Olej se hezky vstřebá do pokožky a nemastí oblečení. 

Olej na masáž bříška Weleda nám pomohl od bolesti

Zatím jsme bolesti bříška zažili naštěstí jen jednou. Použila jsem olejíček a namasírovala bříško, Štěpánkovi se to moc líbilo a za chvilku bylo po bolesti. Uvidíme po další masáži, jestli zase zabere. Bylo by ale fajn, kdybychom bolesti bříška nadále neměly.

Inzerce

Krém na zadeček proti opruzeninám je hutný a lehce se roztírá

Krém od Weledy je krásně hutný, lehce se nám roztírá a stačí opravdu jen malinko. Zatím jsme teda žádnou opruzeninu neměli, ale dětská prdelka je po namazání opravdu jako dětská prdelka a navíc krásně voní.

Ochranný balzám nám pomohl na suché fleky na tváři

Na dětský čumáček ideální. Je dost mastný a pomohl nám na suché flíčky na tvářích. V mrazech bude super pomocník a vydrží nám celou zimu, protože stačí malé množství.

Inzerce

Hlavním benefitem je přírodní složení a výborná snášenlivost

S používáním produktů Měsíčkové kojenecké péče Weleda jsem velmi spokojena a rozhodně  ji budu doporučovat dalším rodičům.

Jako hlavní benefit kojenecké péče Weleda je pro mě přírodní složení. Žádná ropa a zbytečné chemikálie. Dalšími benefity jsou jemná vůně bylin, výborná snášenlivost a to i u citlivé pokožky novorozenců. 

Maminka Nikol

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Nikol testuje Měsíčkovou kojeneckou péči Weleda - diskuze

Poradna

Nárok na mateřskou dovolenou

| Magdita | 04.08.2020, 17:16

Dobrý den paní inženýrko,

chtěla jsem se zeptat, zda mám nárok na mateřskou dovolenou, když mi 30.9.2020 končí smlouva u stávajícího zaměstnavatele a termín porodu mám 30.12.2020? Momentálně jsem na nemocenské.
Případně, kde v takovém případě mateřskou můžu vyřídit.
Předem Vám moc děkuju za radu
mějte hezký den
Magdalena

Dobrý den,

termín mateřská dovolená označuje volno v zaměstnání, finanční dávka se jmenuje peněžitá pomoc v mateřství (PPM). Jako nezaměstnaná tedy nebudete čerpat dovolenou, ale dávku čerpat můžete při splnění podmínek. Pro nárok na PPM je potřeba splnit podmínku alespoň 270 dní nemocenského pojištění za poslední 2 roky před nástupem na PPM. Zároveň je potřeba se vejít do ochranné lhůty, která je maximálně 180 dní od skončení zaměstnání (pojištění). Na PPM se nastupuje od počátku osmého do počátku šestého týdne před termínem porodu. Do potřebných 270 dní se počítá i doba pracovní neschopnosti při trvání pracovního poměru. Pokud by byl pracovní poměr kratší, je možné započítat i předchozí zaměstnání (pojištění) v období daných 2 let. Pokud tedy splňujete podmínku 270 dní pojištění, budete mít na PPM nárok, do ochranné lhůty se vejdete. Žádost o PPM dostanete od gynekologa a předáte ji bývalému zaměstnavateli, který ji s přílohou odešle na OSSZ.

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | dnes, 11:47
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce