Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Nikol testuje Měsíčkovou kojeneckou péči Weleda

Hodnocení po 1 měsíci testování

Ahoj, 

ráda bych se s vámi podělila o zkušenosti s kosmetikou Weleda, kterou jsem měla možnost otestovat se svým novorozeným synem Štěpánem.

V balíčku od Weledy jsme k testování obdrželi: Měsíčkovou kojeneckou koupel, Krém na zadeček, Měsíčkový kojenecký olej, Olej na masáž bříška a Ochranný balzám.

Sestřičky v porodnici výběr Weledy velice chválily

Když mi přišel domů balíček s dětskou kosmetikou Weleda, právě jsem se chystala do porodnice. Napadlo mě vzít jej s sebou a začít testovat už na novorozeneckém oddělení. Sestřičky můj výběr velice chválily. 

Měsíčková kojenecká koupel Weleda je šetrná a nedráždí oči miminka

Když jsem poprvé nalila měsíčkový olej do koupele do vody, překvapila mě krásná vůně. Po vykoupání byla čerstvá pokožka miminka krásně vláčná. Plusem je, že je olej šetrný a nedráždí oči miminka.

Měsíčkový kojenecký olej Weleda se hezky roztírá a vstřebá do pokožky

Po natření celého tělíčka miminka byla pokožka ještě více vláčnější. Dobře se nám roztírá, při tom můžeme miminko olejíčkem masírovat. Olej se hezky vstřebá do pokožky a nemastí oblečení. 

Olej na masáž bříška Weleda nám pomohl od bolesti

Zatím jsme bolesti bříška zažili naštěstí jen jednou. Použila jsem olejíček a namasírovala bříško, Štěpánkovi se to moc líbilo a za chvilku bylo po bolesti. Uvidíme po další masáži, jestli zase zabere. Bylo by ale fajn, kdybychom bolesti bříška nadále neměly.

Inzerce

Krém na zadeček proti opruzeninám je hutný a lehce se roztírá

Krém od Weledy je krásně hutný, lehce se nám roztírá a stačí opravdu jen malinko. Zatím jsme teda žádnou opruzeninu neměli, ale dětská prdelka je po namazání opravdu jako dětská prdelka a navíc krásně voní.

Ochranný balzám nám pomohl na suché fleky na tváři

Na dětský čumáček ideální. Je dost mastný a pomohl nám na suché flíčky na tvářích. V mrazech bude super pomocník a vydrží nám celou zimu, protože stačí malé množství.

Inzerce

Hlavním benefitem je přírodní složení a výborná snášenlivost

S používáním produktů Měsíčkové kojenecké péče Weleda jsem velmi spokojena a rozhodně  ji budu doporučovat dalším rodičům.

Jako hlavní benefit kojenecké péče Weleda je pro mě přírodní složení. Žádná ropa a zbytečné chemikálie. Dalšími benefity jsou jemná vůně bylin, výborná snášenlivost a to i u citlivé pokožky novorozenců. 

Maminka Nikol

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Nikol testuje Měsíčkovou kojeneckou péči Weleda - diskuze

Poradna

Zavírání se v pokoji

| Ada1215 | 18.10.2020, 16:29

Dobrý den, dceři je 12 let a v poslední době se neustále zavírá ve svém pokoji, nechce s námi moc komunikovat a dokonce jí i vadí, nechávat otevřené dveře do svého pokoje, i když ví, že tam bez jejího vědomí nebudeme vstupovat. Snažíme se její soukromí respektovat, vždy klepeme na dveře, pokud s ní chceme mluvit. Nevím, jestli je to puberlou nebo proč nám jako rodičům přestala věřit. Podotýkám, že se u nás doma nic nezměnilo, vše funguje jako dřív. Někdy mám pocit, že jí i vadí jen moje přítomnost. Přitom jsou ale dni, kdy se spolu normálně bavíme, dokonce se mi tu a tam s něčím svěří. Ale takových chvil je čím dál méně a bojím se, aby nevymizely úplně. Vím, že má nějaké problémy s kamarádkami, ale o tom vůbec nechce mluvit. Dále mě trápí její vztah s otcem . mým manželem. Ten je na ní poměrně přísný, což vůbec není na škodu, ale mám pocit, jako by se úplně vytratilo jakékoliv prřátelství mezi ní a otcem. Dokonce se i vyjádřila v tom smylsu, že by bylo lepší, kdyby s námi vůbec nebydlel. Všechno je mi to hrozně líto. Poradíte mi, prosím, jak vylepšit komunikaci a vztahy v rodině? Jak docílit toho, aby se situace ještě nezhoršovala? Dcera ví, že ji mám moc ráda a že mlže kdykoliv přijít, pokud ji bude něco trápit. Myslím, že ví, že mi může věřit.
Děkuji za radu.

Dobrý den, u vás doma se jak píšete, nic nezměnilo, ale jak to tak vypadá, tak se změnila vaše holčička. Vaše dcera podle popisovaných projevů evidentně vstoupila do období dospívání a chová se adekvátně svému věku a vývojovému období. Vy jako rodiče respektujte její potřebu většího soukromí a zavřené dveře jejího pokoje. Naopak pokud dcera přijde a bude si s vámí chtít povídat, pak tyto chvilky využijte na maximum a snažte se na ni udělat čas a vyslechnout ji. Příležitost si s ní popovídat, dozvědět se také nějaké informace o ní a o tom co prožívá se nemusí po delší dobu opakovat a to že byste na ni neměli čas může podkopat její důvěru ve vás. Nevyzvídejte nic o vztazích s kamarádkami, nepodsouvejte jí problémy, ale naslouchejte. V případě vyzvídání se dcera ještě více uzavře do sebe a neřekne vám nic. O období dospívání bylo napsáno mnoho literatury, stačí zapátrat na internetu, který se jen hemží radami jak komunikovat s dospívajícími dětmi. Lze také vyhledat některou z poraden pro rodinu a mezilidské vztahy, kde můžete pod vedením odborníka na komunikaci v rodině pracovat. Přesto všechno se připravte na to, že toto období je pro všechny zúčastněné členy náročné, ale také důležité. Vždyť z vaší holčičky se má stát sebevědomá mladá žena. Ohledně vztahu s otcem nejsou popisované projevy také nic neobvyklého, je ale potřeba i ze strany otce zapracovat na zlepšení komunikace  a přiblížení se dceři. Na tomto místě si níže dovolím vložit odkaz na článek, který jsem v létě četla na internetu a kde možná najdete některé odpovědi na vaše dotazy.

S pozdravem Mgr. Michaela Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | 19.10.2020, 10:28
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce