Inzerce
Inzerce
Inzerce

Petra: Úniky moči u akčních synů plenky vždy spolehlivě zachytily

Milí čtenáři,

jsem maminka pětiletého Kubíka a tříletého Honzíčka, kteří jsou stále akční a v jednom kole. Kubíček je zvídavý a zapálený do poznávání světa elektrotechniky (nabíječky, elektrické obvody, srovnávání kubatur, rozlišování zvuků motorů, počítání „koní“ (pohon), vznik blesků, elektro-termo-hydro-procesy v přírodě atd.) Naproti tomu Honzík je akčňák do pohybu – běhá, skáče, staví z lega domky, závodí s autíčky a honí zloděje. Moc rád má své policejní odrážedlo, na kterém je jako doma.

Oba synové jsou víceméně odplenkováni, ale občas se nehoda přihodí

U Kubíčka je problém s oddalováním močení do posledního okamžiku, a pak je kapka ve slipech – dlouhodobě to řešíme. V noci se situace zklidňuje (hlídáme přísun tekutin ve večerních hodinách, před usnutím pravidelně vymočit a v noci – jelikož velmi tvrdě spí – je odchod na toaletu závislý (a vysledovaný rodiči) na jeho aktivním pohybu v posteli). Noční nehoda je nyní spíše výjimka (v době testování k tomu došlo 3x).

U Honzíčka ve sledovaném období došlo ke dvěma nehodám v době odpoledního spánku (obě spaní byla delší, než je zvykem). Na noc už více než rok nasazujeme plenku, ale k pomočení víceméně nedochází, ráno (i když je to velmi brzy) se vzbudí, aby se vyčůral. 

Inzerce

Přes den tekutiny doplňujeme pravidelně, Kubíček pak močí častěji, Honzíček víceméně pravidelně. 

Pleny mají velmi vysokou savost a nezapáchají chemií

Na fotce je Honzíček (3 roky, 98 cm výška a 14 kg, velikost Seni KIDS junior). Sice na pohled jsou mu plenky velké, ale kolem nožiček a v pase krásně sedí. Savost je dostačující, ba naopak myslím, že by plenka „zvládla více“. 

Druhý syn (5 let, 120 výška, 20 kg, Seni KIDS junior extra) testoval měsíc, plnou kapacitu ověřenou nemáme, protože úniky moči byly sporadické a velmi malé. Ale plenky sedí hezky, netlačí, nesmrdí chemií, což považuji za jejich benefit.

Dětem byly pleny příjemné a nezpůsobily vyrážku

Tvarově i množstvím náplně jsou velmi příjemné, netlačí a nejsou neforemné, přizpůsobují se tělu (tvar stehen, obvod pasu). Ani jedno z dětí si nestěžovalo, neobjevila se ani kopřivka (pot, reakce na kůži) pod zády, kterou jsme u klasických plen občas řešili.

Výhody:

  • Tvarově se přizpůsobují (na stehnech netlačila gumička, ale to mohlo být i tím, že nemáme silné děti, spíše drobnější postavy)
  • Nově vybalené nezapáchají (necítím chemikálie z výroby)
  • Pokožka bez opruzenin, příjemný materiál dotýkající se pokožky
  • Velká kapacita náplně

Nevýhody:

Inzerce
  • Dostupnost (dají se koupit jen v lékárně)
  • Vyšší cena

Plenky Seni KIDS budeme využívat i dále

Zkušenosti s jinými výrobky Seni nemám, ale pokud v budoucnu já nebo někdo z okruhu blízkých bude uvažovat o koupi nebo potřebovat, značku nemám důvod nedoporučit. Plenky Seni KIDS budeme testovat dále a určitě je využijeme. Pro jistotu je u obou chlapců používám i preventivně.

Petra

Inzerce
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Úniky moči u akčních synů plenky vždy spolehlivě zachytily - diskuze

Poradna

Menstruace

| Vanesa19 | 12.06.2022, 01:19

Dobrý den , beru antikoncepci Bonadea 3 roky.
Ale jednou jsem jsem si dala od prasku klid na měsíc, a pak jsem je chtěla zas nasadit ale zapomněla jsem jak se užívaj když jsem si přečetla příbalový leták tak jsem to tam špatně pochopila protože tam bylo napsany že po poslední tabletě do 2 nebo do 3 dnů se dostaví menstruace a myslela jsem si že mám hned pak začít brát prášky a brala jsem to takhle rok bez pauzy ...a dnes jsem si ten leták přečetla znovu protože jsem se ptala známý jak to bere ona a zjistila jsem že jsem to brala celej rok špatně bez pauzy . Po skončení plata jsem vždycky čekala až to dostanu a jakmile jsem to dostala během těch 2 -3 dnů jsem hned nasadila další plato...
Nevím co teď dělat jestli nebudu mít skrz to nějaký zdravotní problémy...
Budu moc ráda za odpověď ...

Dobrý den,

pokud kontroly u Vašeho gynekologa jsou v pořádku a vy sama žádné potíže nemáte, tak nějaké trvalé následky chaotického užívání hormonální antikoncepce se mi jeví nepravděpodobné.

MUDr. Pavla Kolíková | Babyonline | 14.06.2022, 22:17
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×