Inzerce
Inzerce
Inzerce

Martina: Plenky u nás uspěly na plné čáře nejen u 6letého synka, ale i u jeho mladších sourozenců

Milý deníčku,

měla jsem možnost společně s mým 6letým synkem vyzkoušet inkontinenční plenkové kalhotky Seni Kids. K testování se nám nejvíce vzhledem k Vojtově štíhlé postavě hodily Seni Kids Junior Extra 15+ kg pro obvod pasu 38 – 55 cm.

Syn ocenil příjemný nedráždivý materiál 

Já i syn velmi oceňujeme velmi příjemný materiál, nikde syna neškrtily ani netlačily. Byly mu velmi pohodlné, dobře se rozepínaly i zalepovaly, nicméně vzhledem k jeho věku by mnohem více ocenil natahovací kalhotky než lepící (jsou více podobné klasickému spodnímu prádlu a lepítka jsou spíše pro mimina a batolata). Jeho citlivá pokožka tyto plenky velmi dobře snášela, měla možnost dýchat, kupodivu se nekonala žádná alergická reakce :). Syn totiž reaguje velmi často na různé výrobky a potraviny.

Lepítka opravdu spolehlivě drží i po přelepení

Oceňuji též znovupoužití další den, když se povede noc bez nehody. Lepítka stále dobře lepila a nerozlepovala se samovolně, což se třeba u konkurenčních výrobků stávalo velmi často a bylo to pro syna nepříjemné - lepítka pak řežou a škrábou.

Oceňuji jednoduchý design a perfektní savost bez zápachu

Mě na plenkách nejvíce zaujal jednouchý design a příjemný až sametový povrch. Indikátor vlhkosti je dle mě již u takto větších dětí zbytečný prvek a je nadbytečný. 

Plenky dobře sály tekutinu, neprotekly a nepáchly, což bylo pro pocit sucha maximum a syn spokojeně spal, aniž by ho plena rušila.

Inzerce

Příjemným překvapením pro mě byla využitelnost i u sourozenců

Oceňuji také velký rozsah použití plenek, byli jsme nečekaně delší dobu na návštěvě a zůstali jsme i přes noc, máme ještě mladšího synka a 10měsíční dcerku a tady vzniknul problém: neměli jsme s sebou dostatek plen na spaní, ale měli jsme u sebe synkovy plenky Seni - zůstaly v autě z přechozího výletu u babičky. Tyto plenky jsou vážně super, krásně se přizpůsobily 3,5letému synkovi (má plenky jen na noc, váží 13 kg) a pásek šel krásně dotáhnout, plenka držela na místě. Ještě větším překvapením pro nás bylo, že perfektně sedly i naší 10měsíční dcerce, která má 9,5 kg. Sice v pase musely být více utažené, ale nikde nic neproteklo. Zátěžový test teda prošel jak u 6letého syna, tak i 3,5letého a u malé dcery - což mě tedy velmi mile překvapilo. Opravdu veliký rozsah použití při nouzovém řešení aktuálního problému.

S plekami jsme maximálně spokojení

Testované plenky u nás uspěly na plné čáře nejen u 6letého synka, ale i u jeho mladších sourozenců. S výrobkem jsme byli maximálně spokojeni a do budoucna o nich vážně uvažujeme.

Maminka 3 dětí Martina

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Plenky u nás uspěly na plné čáře nejen u 6letého synka, ale i u jeho mladších sourozenců - diskuze

Poradna

Menstruace

| Vanesa19 | 12.06.2022, 01:19

Dobrý den , beru antikoncepci Bonadea 3 roky.
Ale jednou jsem jsem si dala od prasku klid na měsíc, a pak jsem je chtěla zas nasadit ale zapomněla jsem jak se užívaj když jsem si přečetla příbalový leták tak jsem to tam špatně pochopila protože tam bylo napsany že po poslední tabletě do 2 nebo do 3 dnů se dostaví menstruace a myslela jsem si že mám hned pak začít brát prášky a brala jsem to takhle rok bez pauzy ...a dnes jsem si ten leták přečetla znovu protože jsem se ptala známý jak to bere ona a zjistila jsem že jsem to brala celej rok špatně bez pauzy . Po skončení plata jsem vždycky čekala až to dostanu a jakmile jsem to dostala během těch 2 -3 dnů jsem hned nasadila další plato...
Nevím co teď dělat jestli nebudu mít skrz to nějaký zdravotní problémy...
Budu moc ráda za odpověď ...

Dobrý den,

pokud kontroly u Vašeho gynekologa jsou v pořádku a vy sama žádné potíže nemáte, tak nějaké trvalé následky chaotického užívání hormonální antikoncepce se mi jeví nepravděpodobné.

MUDr. Pavla Kolíková | Babyonline | 14.06.2022, 22:17
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×