Inzerce
Inzerce
Inzerce

Kateřina: Zklidňující tělové mléko Weleda pomohlo jak mým dětem, tak mně

Milí čtenáři,

ráda bych touto cestou představila sebe a svou rodinu. S manželem máme dvě krásné, v podstatě zdravé dětičky. Chlapečka Jiříka (3 roky), holčičku Julinku (10 měsíců). Bohužel s manželem jsme jim do vínku přidali sklony k atopii kůže a různé alergie. U obou dětí se tyto problémy projevují v podstatě od narození, velká přecitlivělost kůže, rekce na sebemenší změny v jídelníčku či kosmetice, citlivost na konkrétní roční období (převážně první jarní měsíce). Vyzkoušela jsem již spoustu kosmetiky a zatím se osvědčily úplně nejobyčejnější věci typu obyčejné mýdlo, koupání v koupeli s mořskou solí, atd. Pokožka je dost často začervenalá, zapálená jen jako poslední případ, ale ne tak častý. Je hrubá a suchá na dotek.

 

Inzerce

Tělové mléko je neparfémované a nedráždí poškozenou pokožku, snadno se roztírá

Vyzkoušení Zklidňujícího tělového mléka Weleda Baby Derma bylo pro mne i mé děti tedy velkou výzvou. Mléko je v podstatě neparfémované, pro mne první plus. Je cítit jen svěží vůně, ale rozhodně ne žádné parfémy. Je snadno rozetíratelné, takže po koupeli a před spaním žádné velké potíže a přemlouvání dětí. V podstatě se i dobře vstřebává. Navíc nepálí, Jiřík si jen jednou postěžoval na nějakou větší pálivou a svědivou reakci.

Tělové mléko zklidnilo jak pokožku dětí, tak mé ruce

Testovali jsme v době největšího rozdráždění kůže, které po pár dnech mazání Zklidňujícím tělovým mlékem Weleda Baby Derma ustoupilo. Osobně mám ekzém na rukou a mazání dětí Zklidňujícím tělovým mlékem mělo blahodárný vliv i na mé ruce.

Zklidňující tělové mléko budeme používat i nadále

Nyní jsme ve fázi zklidnění, Jiřík občasný stroupek, červený flíček na kůži, většinou na nožkách a krku. Julinka má pokožku úplně zklidněnou.

Zklidňující tělové mléko Weleda Baby Derma stále dál mažeme, a jestli bude dál takhle fungovat, určitě u něj i zůstaneme. Nenašla jsem negativum, o kterém bych se nyní chtěla zmínit.

Inzerce
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Kateřina: Zklidňující tělové mléko pomohlo jak mým dětem, tak mně - diskuze

Poradna

Ultrazvuk

| Ajinka1515 | 12.10.2021, 11:31

Dobrý den, chci se zeptat, co znamená dvojka na ultrazvuku viz foto. Děkuji

Dobrý den,

takto těžko hodnotit bez možnosti komplexního ultrazvukového vyšetření, nicméně to vypadá, že lékař jen omylem "odkliknul" další značku, která nic neznamená. Pro Váš klid se při další kontrole optejte, zda je vše v pořádku.

Hezký den

MUDr. Pavla Kolíková | Babyonline | 12.10.2021, 21:34
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×