Inzerce
Inzerce
Inzerce

Amálie: Nové plenky Happy Soft & Delicate ustály i velkou zatěžkávací zkoušku

Krásný den všem maminkám a tatínkům,

jmenuji se Amálie, je mi 28 let a před třemi měsíci jsem porodila mou milovanou dceru Lilianku (28. 5. 2023). Jsem velmi aktivní, ambiciózní, přátelská, moc akční a veselá maminka a myslím si, že má Lil to po mně vše podědila. Tak usměvavou a šikovnou holčičku jsem si opravdu zasloužila. :-)

Jelikož jsem novopečená maminka, snažím se řídit radami od ostatních maminek, hlavně od mé sestry a kamarádek, které jsou mi velmi prospěšné. 

Inzerce

S Lilinkou si rády čteme pohádky, hrajeme na klavír a zpíváme, prohlížíme si černobílé knížky a děláme různé kravinky, protože na to je maminka expert. :-D 

Značka Bella Happy mě mile překvapila

Značku Bella Happy jsem před použitím prvních plen neznala. Narazila jsem na ně na e-shopu Dr.Max, když jsem Lil objednávala newborn plenky velikost 1. Tenkrát neměli na skladě naše obvyklé pleny, a proto jsem si objednala plenky Bella Happy. Musím říct, že jsem s nimi byla velmi spokojená.

Plenky ustály všechny zatěžkávací zkoušky

Plenky Happy SOFT & DELICATE jsou z estetického hlediska moc roztomilé, což je dle mého názoru velmi důležité. Snadno se odlepují a dítěti nasazují. Dokonce zvládly naše noční čůrání a překvapivě zvládly i Lilčinu velkou „kakandu“. Plenky Happy nijak neprosákly a Lilince díky nim nevznikla ani žádná vyrážka.

Inzerce

Happy plenky krásně sedí

Plenky Lilince sedly hned na první dobrou. Lilince nevznikla po použití žádná vyrážka, její dupka byla vždy jemná a hladká. Lilianka nemá zatím žádné alergie a ani ekzémy. Přebalování pro nás dvě bylo a je snadné a vždy zábavné. Když oddělám lepky od plenky a vydám vtipný zvuk, Lilinka se vždy začne smát.

Hlavní benefity nových plen:

Inzerce
  • jednoduchost
  • lehkost
  • nepromokavost
  • roztomilost díky čápovi

Na svém instagramovém profilu Amalka36 jsem plenky hned zrecenzovala prostřednictvím instastories a měla jsem na ně od sledujících maminek velmi kladné odezvy.

S plenkami Happy SOFT & DELICATE jsme s Liliankou naprosto SPOKOJENÉ!

Inzerce

Děkujeme za možnost testování!

Maminka Amálka s dcerou Liliankou

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Nové plenky Happy Soft & Delicate ustály i velkou zatěžkávací zkoušku - diskuze

Poradna

Dobrý den . Moje poslední menstruace byla 16.4 v květnu v době kdy měla prijt ms jsem měla zrovna v den 17.5 a 18.5 pozitivní ovulační testy . Nechráněný styk byl 20.5 . Dne 28.5 jsem měla večer bolestivé píchnutí na levé straně podbřiškem které trvalo 30sekund . Do dnes neprisla další ms cyklus mám nepravidelný takže nevím kdy má prijt další ms . Dne 11.6 jsem si udělala těhotenský test ale nevím zda je tam něco nebo to je ryska . Jsem diabetička na inzulínu . Může se jednat o těhotenství poslední týden mě začali pobolivat prsa. Děkuji moc hezký den

Dobrý den,

přiložené těhotenské testy na fotografii jsou negativní. Pokud máte pochybnosti, doporučuji kontrolní test s odstupem dalších min. 2 dnů.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 14.06.2024, 09:32
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×