Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vlaďka: Se značkou Bella Happy mám dlouhodobě skvělou zkušenost, porodnický balíček mohu maminkám doporučit

Milé čtenářky, 

ráda bych se podělila o své dojmy z testování porodnického balíčku Bella Happy. 

Balíček přišel přesně v den mého porodu, ale manžel mi ho do porodnice zavezl, takže jsem ještě stihla vše využít. Nejvíce se mi hodily porodnické vložky a kalhotky, oboje byly příjemné.

Inzerce

porodnický balíček Bella Happy

Plenky Happy miminku perfektně sedí a nikde neprotékají

Plenky na oddělení byly k dispozici, takže jsem je využila až doma. Jsou krásně měkké a hebké na omak, neprotékají a syn po nich neměl žádnou reakci. Velikostně krásně seděly. Plenky bych tedy určitě doporučila. S touto značkou plen máme dlouhodobě velmi dobrou zkušenost. Kupuji je i pro staršího syna ve větší velikosti. Ze všech zkoušených značek se mi osvědčily nejvíce. 

Krém proti opruzeninám se nám osvědčil

Dále jsem ihned využila prsní vložky a intimní mycí gel. Používám klasicky jinou značku, ale tento gel byl naprosto v pořádku. Mycí gel pro miminko využiji později, nyní ho koupu pouze ve vodě s olejíčkem. Krém na opruzeniny funguje dobře a hezky voní. Byli jsme spokojeni. Přebalovací podložky též již delší dobu známe a vyhovují nám. Vlhčené ubrousky s uzavíracím uzávěrem jsou ideální na cesty, miminko je snášelo dobře.

taška do porodnice Bella Happy

Inzerce

Balíček mohu maminkám doporučit, obsahuje vše potřebné

K balíčku jsme dostali jako dárek pexeso, které se líbilo hlavně staršímu synovi. 

Balíček bych určitě maminkám doporučila. Se značkou Bella Happy mám dlouhodobě moc dobrou zkušenost. Zejména s plenkami. Staršímu synovi je dávám na noc, mají vysokou kapacitu a neprotékají! V porodnici vlastně nic jiného navíc potřeba nebylo, jen nějaké osobní věci či mlsky. :-) Tašku do porodnice jsem si chystala cca dva týdny před termínem porodu, ale všechny věci se dají využít i po porodu. 

Moc děkuji za možnost testování balíčku a přeji značce Bella Happy mnoho spokojených maminek a maličkých zákazníků!

Inzerce

S pozdravem

Maminka Vlaďka 

Inzerce
Porodnický balíček Bella Happy
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Se značkou Bella Happy mám dlouhodobě skvělou zkušenost, porodnický balíček mohu maminkám doporučit - diskuze

Poradna

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak to funguje s PPM po neschopnosti. Do práce jsem nastoupila 1.9.22 a od 20.2.23 jsem z důvodu častých nemoci v těhotenství doma. Tak jsem se chtěla zeptat zda mám nárok na celých 28 týdnu PPM a nevíte jak je to s nevyčerpanou dovolenou? Mám vlastně nárok na dovolenou ikdyz jsem dlouhodobě v neschopnosti? A jak to řešit? Sice mám termín porodu až po půlce srpna ale jelikož jsem těhotná poprvé tak s tím nemám žádné zkušenosti a chtěla bych být připravena

Dobrý den, pracovní neschopnost nemá vliv ne délku čerpání peněžité pomoci v mateřství. Podle uvedených informací byste měla splňovat potřebných 270 dní nemocenského pojištění (neuvádíte, že by pracovní poměr měl končit), a budete mít tedy nárok na celých 28 týdnů peněžité pomoci v mateřství. Dovolenou můžete vyčerpat po skončení mateřské dovolené před nástupem na rodičovskou dovolenou. Nárok na dovolenou vzniká i za dobu mateřské dovolené. Jako výkon práce pro nárok na dovolenou se při splnění podmínek započítává i pracovní neschopnost v rozsahu max. 20 týdnů (dvacetinásobku stanovené týdenní pracovní doby).

Ing. Lenka Poláková | Babyonline | 21.03.2023, 15:59
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×