Inzerce
Inzerce
Inzerce

Edita s Teodorem testují přírodní sirup BABY IMUN

  1. Hodnocení po 14 dnech testování
  2. Hodnocení po 1 měsíci užívání
  3. Hodnocení po 2 měsících užívání

Hodnocení po 14 dnech testování

Na Babyonline se objevila možnost testování přírodního sirupu BABY IMUN právě v čas! I u nás už vypukla chřipková epidemie, nejdříve můj muž, pak já a nyní i můj tříletý syn. Má hroznou rýmu, odřený nosík a kašel. Takže vyzkoušet nový sirup BABY IMUN byla jedinečná příležitost a byla jsem taky zvědavá, co to se synem udělá a jestli sirup zabere :-).

První reakce na sirup BABY IMUN

Edita s Teodorem testují přírodní sirup BABY IMUN

Již dříve jsem synovi koupila Hlíváčka. Složením mi přijde hodně podobný tomuto novému produktu BABY IMUN. Nyní jsem se dívala do nabídky, kde stále je, myslela jsem, zda ho nepřejmenovali. Obsahuje totiž i rakytník. Dřívější verze, kterou jsme se synem vyzkoušeli, rakytník neobsahovala. Příchuť byla rovněž hrušková. Takže hustotu, barvu a chuť jsme správně předpokládali stejnou. Jsem zvědavá, jaký to bude mít účinek, protože jsme začali s testováním, právě když jsme byli nemocní. 

Obr. 1: Přišly 4 balení sirupu BABY IMUN, takže hurá do toho :-)

První ochutnání sirupu BABY IMUN

Sirup přišel za dva dny od přihlášení (díky za rychlost celému týmu Babyonline a sponzorovi!). Jakmile mi paní pošťačka balíček předala, syn už se na balíček vrhl, otvíral a hned dostal jednu lžičku na ochutnání. Jaká byla reakce? No, asi nezvyklá chuť, trochu se zašklebil. Zeptala jsem se, zda mu to chutná. Mlčel. A pak zda mu to aspoň trošku chutná. Řekl, že ano, trošku. Věřím, že to bude lepší :-). Já jsem neodolala a ochutnala jsem také lžičku, jelikož je uvedeno, že je vhodný i pro těhotné a kojící ženy. Já kojím a také nejsem stále úplně fit, neváhala jsem a nechtěla jsem v tom syna nechat samotného. :-) Mně chuť přišla v pořádku, sladká, trošku ostřejší. Navíc v té době onemocněl i náš nejmenší synek, 5 měsíců, tak jsem si řekla, že by to třeba prospělo i jemu.

Edita s Teodorem testují přírodní sirup BABY IMUN

Obr. 2: BABY IMUN v akci :-)

Inzerce

U nás vede sirup BABY IMUN do čaje, mléka nebo jogurtu

Edita s Teodorem testují přírodní sirup BABY IMUNDržíme se doporučeného dávkování, tj. 2x denně jednu lžičku před jídlem. Postupně jsme vyzkoušeli všechny varianty - neředěný na lžičku, do čaje, do jogurtu, kaše i do mléka. Asi do čaje a mléka je pro nás nejlepší varianta, sirup BABY IMUN je sladký, ale přímo samotný do úst je na syna asi ostřejší a proto mu tolik nechutná, v čaji si nestěžuje a říká, že mu chutná! A o tom to je :-). Takže u nás sirup do čaje, mléka a do jogurtu vede.

Obr. 3:  BABY IMUN v akci 2 :-)

Inzerce

Oceňuji kvalitní české výrobky od Terezia company

Značku TEREZIA COMPANY znám již dlouho. Oceňuji především, že se jedná o českou společnost a že se snaží jít přírodní cestou. Výrobky považuji za velmi kvalitní, a pokud mám na výběr, dávám jim vždy přednost. Vyzkoušeli jsme již některé z výrobků, pro syna Vitamín D a Hlíváčka. Rakytník mám ráda, stejně jako hlívu a znám jejich blahodárné účinné látky. Proto i já vyzkoušela především produkty obsahující hlívu pro dospělé. Určitě v době, ve které žijeme, je nezbytné nějakou přírodní cestou podpořit správný chod imunitního systému, jak u dětí, tak i dospělých.

Jak hodnotím sirup BABY IMUN

Samotný produkt Baby Imun jsem ale neznala, až nyní, díky testování. 

Obal, papírová krabička nese všechny podstatné informace, smějící se miminko nabádá děti k ochutnání sirupu s hruškovou příchutí. Myslím ale, že upoutá spíše rodiče, než samotné děti, ty by braly asi spíše medvídka nebo nějaké jiné zvířátko, ale to je jen můj názor. Nakupují přece rodiče ;-). A nezáleží na obalu jako na účinku.

Sirup neobsahuje přidaný cukr, konzervační látky, lepek, sladidla ani přidaná barviva

Dále vyznačené informace v barevných čtverečcích „BEZ“ značí, že neobsahují přidaný cukr, konzervační látky, lepek, sladidla ani přidaná barviva, za co jsem moc ráda! Oceňuji, že byl sirup speciálně vyvinut pro děti již od 1 roku, takto malé děti nepotřebují do sebe dostávat další zbytečné konzervanty a nežádoucí látky. Skvělé na sirupu je, že jeho základ tvoří 100% ovocný koncentrát, jablko a hruška. Díky tomuto složení je pro mne produkt velmi kvalitní a ráda ho synovi nabídnu.

Charakteristika, konzistence, obsah a cena sirupu BABY IMUN

Ostatní důležité informace jsou na boku krabičky (česky a slovensky), charakteristika produktu, složení, doporučené dávkování a upozornění. Znak lva značí český výrobek, na to určitě hodně rodičů dá.

Lahvička má obsah 100 ml. Na obale je ještě jednou uvedeno složení, doporučené dávkování a upozornění, dvojjazyčně.

Cena výrobku na internetu je za 100 ml uvedena 239 Kč, nyní za zvýhodněnou cenu 215 Kč. Těch 215 Kč pokládám za přijatelnou. Ale při dlouhodobějším užívání, třeba těch 4 balení, je to už dost peněz. 

Myslím si, že kdo se rozhodne pro sirup BABY IMUN, měl by ho brát dlouhodobě, nejen nárazově, alespoň jednu lžičku denně, a minimálně po dobu jednoho měsíce. Proto bych volila klidně větší balení, třeba lahvičku 250 ml. 

Konzistencí je to tmavý sirup, hustý tak akorát, někdy se mi stane, že lžičku přeteče a sirup mi skápne, ale vodnatý není.

Výsledek testování sirupu BABY IMUN po 14 dnech

Shrnula bych těchto 14 dní jako zázračné dny :-). Po 5 dnech ustal kašel staršího syna v noci. Byl to nepříjemný, dráždivý kašel, který budil nás všechny. Přes den se ještě tu a tam zakuckal. Po 10 dnech se zmírnily obtíže i mladšímu synovi, kterého rovněž trápily dýchací problémy. Je to hrozný pohled na tak malé tělíčko, jak se musí samo popasovat s nemocí. Alespoň jsem se pokusila pomoci mu v začátku, testovala jsem se starším synem a mladší dostal svou dávku sirupu BABY IMUN přes mlíčko :-). Takže jsme vlastně testovali 3 :-). Jsem nadšená, že to tak rychle zabralo. 

Byl to úspěch, všem je nám lépe bez jakýchkoliv léků!

Během 14 dní testování jsme vypotřebovali jednu lahvičku, takže to vychází 4 balení na 2 měsíce. Zbylé lahvičky již přenechám hlavnímu testerovi :-). 

Nyní vyrazíme na hory, tak snad nám navíc ten horský vzduch všem jen prospěje a přispěje k lepšímu zdravotnímu stavu a pohodě :-).

Maminka Edita a syn Teodor

Hodnocení po 1 měsíci užívání

Milé maminky,

měsíc utekl jako voda. Jak jsem avizovala v předchozím deníčku, strávili jsme 5 dní na horách. Slunce, horský vzduch, klid a pohoda… Vše přispělo k psychické pohodě a to se odrazilo i na zdravotním stavu, jsme zdraví a v pohodě. 

Po prvním měsíci nastalo u dětí zlepšení

Takže mohu konstatovat, že jsem během prvního měsíce pozorovala u dětí zlepšení. Proto jsem snížila dávkování na 1x denně lžičku, zdálo se mi to dostačující k udržení dobrého stavu.

Foto 1: BABY IMUN na horách

Z důvodu pokašlávání jsem se rozhodla navýšit dávky BABY IMUNu opět na 2 lžičky denně

V pátek, před odevzdáním tohoto druhého deníčku, se syn se vrátil ze školky a pokašlával. To mě nemile zaskočilo. Ihned dostal svou dávku a také jsem se vrátila k původnímu a doporučovanému dávkování, a to opět na 2 lžičky, ráno a večer. A raději tak u toho zůstanu až do konce dobrání všech balení.  

Tak doufám, že to nebude nic dramatického a vše zvládneme ve zdraví. A BABY IMUN nás podrží ;-). 

Maminka Edita a syn Teodor

Foto 2: Zdravá snídaně (jogurt, BABY IMUN, müsli a sušené jahody)
 

Hodnocení po 2 měsících užívání

Milé maminky,

testování uteklo jako voda, ani bych to nezpozorovala, napověděla mi až prázdná a poslední lahvička BABY IMUN a žádná jiná už není… :-)

Jak bych shrnula naše testování BABY IMUN? 

Bylo načasováno naprosto ideálně, přelom zimy a jara, kdy se objevovalo hodně nemocí. A my je díky BABY IMUN ustáli v pohodě, jedno onemocnění ještě před zahájením testování, to nám urychlilo návrat do normálu. Pak návrat kašle, který byl ale po dvou dnech zase pryč. A od té doby jsme naprosto fit :-). Takže mohu pyšně konstatovat, že jsem pozorovala posun imunity směrem k lepšímu. Léčba nachlazení trvala obecně kratší dobu a stav se přitom výrazně nezhoršil.

BABY IMUN je bez konzervantů, sladidel a cukrů

Za mě je největší konkurenční výhoda sirupu taková, že výrobek vyrábí česká firma, a samotný produkt je bez konzervantů, bez sladidel a cukrů, je naprosto přírodní! A samozřejmě bez nežádoucích účinků. Kombinace hlívy a rakytníku je prostě jedinečná! Já jsem moc spokojená.

Pokrok byl v užívání sirupu na lžičce

Ještě jedno pozorování, syn od počátku neměl rád užití sirupu na lžičku, musela jsem vždy přimíchat buď do čaje, mléka nebo jogurtu… Za poslední měsíc jsme zvládli jen podávání na lžičku. Sice vždy prohlásil, že to musí zapít, ale jinak vůbec neprotestoval, to je teda pokrok! :-)

Budeme pokračovat v užívání sirupu BABY IMUN?

Odpověď zní ano… teď si dáme na chvíli „odpočinek“, přece jen počasí a teploty venku jsou již příznivější, pomalu budeme konzumovat doma vypěstované vitamíny, ale začala bych třeba v srpnu zase užívat, před zářijovým nástupem do školky, ať jsme připraveni a nejsme zaskočeni :-).

Za mě rozhodně BABY IMUN doporučuji

Doporučuji a doporučovat budu. Již v různých diskuzích BABY IMUN doporučuji, mám s ním dobré zkušenosti, tak proč ne? Jedna maminka už samou nemocností nevěděla, jak posílit svou imunitu, tak jsem jí doporučila BABY IMUN (přece je vhodný i pro těhotné a kojící ženy - a já ho synovi „ujídala“ ráda ;-)), v jiném případě jsem zase doporučila stále nemocným dětem mé kamarádky… prostě jsem posel dobrých zpráv ;-). Díky za možnost testování Babyonline a Terezia company!

Maminka Edita a syn Teodor 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Edita s Teodorem testují sirup BABY IMUN - diskuze

Poradna

Zavírání se v pokoji

| Ada1215 | 18.10.2020, 16:29

Dobrý den, dceři je 12 let a v poslední době se neustále zavírá ve svém pokoji, nechce s námi moc komunikovat a dokonce jí i vadí, nechávat otevřené dveře do svého pokoje, i když ví, že tam bez jejího vědomí nebudeme vstupovat. Snažíme se její soukromí respektovat, vždy klepeme na dveře, pokud s ní chceme mluvit. Nevím, jestli je to puberlou nebo proč nám jako rodičům přestala věřit. Podotýkám, že se u nás doma nic nezměnilo, vše funguje jako dřív. Někdy mám pocit, že jí i vadí jen moje přítomnost. Přitom jsou ale dni, kdy se spolu normálně bavíme, dokonce se mi tu a tam s něčím svěří. Ale takových chvil je čím dál méně a bojím se, aby nevymizely úplně. Vím, že má nějaké problémy s kamarádkami, ale o tom vůbec nechce mluvit. Dále mě trápí její vztah s otcem . mým manželem. Ten je na ní poměrně přísný, což vůbec není na škodu, ale mám pocit, jako by se úplně vytratilo jakékoliv prřátelství mezi ní a otcem. Dokonce se i vyjádřila v tom smylsu, že by bylo lepší, kdyby s námi vůbec nebydlel. Všechno je mi to hrozně líto. Poradíte mi, prosím, jak vylepšit komunikaci a vztahy v rodině? Jak docílit toho, aby se situace ještě nezhoršovala? Dcera ví, že ji mám moc ráda a že mlže kdykoliv přijít, pokud ji bude něco trápit. Myslím, že ví, že mi může věřit.
Děkuji za radu.

Dobrý den, u vás doma se jak píšete, nic nezměnilo, ale jak to tak vypadá, tak se změnila vaše holčička. Vaše dcera podle popisovaných projevů evidentně vstoupila do období dospívání a chová se adekvátně svému věku a vývojovému období. Vy jako rodiče respektujte její potřebu většího soukromí a zavřené dveře jejího pokoje. Naopak pokud dcera přijde a bude si s vámí chtít povídat, pak tyto chvilky využijte na maximum a snažte se na ni udělat čas a vyslechnout ji. Příležitost si s ní popovídat, dozvědět se také nějaké informace o ní a o tom co prožívá se nemusí po delší dobu opakovat a to že byste na ni neměli čas může podkopat její důvěru ve vás. Nevyzvídejte nic o vztazích s kamarádkami, nepodsouvejte jí problémy, ale naslouchejte. V případě vyzvídání se dcera ještě více uzavře do sebe a neřekne vám nic. O období dospívání bylo napsáno mnoho literatury, stačí zapátrat na internetu, který se jen hemží radami jak komunikovat s dospívajícími dětmi. Lze také vyhledat některou z poraden pro rodinu a mezilidské vztahy, kde můžete pod vedením odborníka na komunikaci v rodině pracovat. Přesto všechno se připravte na to, že toto období je pro všechny zúčastněné členy náročné, ale také důležité. Vždyť z vaší holčičky se má stát sebevědomá mladá žena. Ohledně vztahu s otcem nejsou popisované projevy také nic neobvyklého, je ale potřeba i ze strany otce zapracovat na zlepšení komunikace  a přiblížení se dceři. Na tomto místě si níže dovolím vložit odkaz na článek, který jsem v létě četla na internetu a kde možná najdete některé odpovědi na vaše dotazy.

S pozdravem Mgr. Michaela Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | 19.10.2020, 10:28
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce