Edita s Teodorem testují přírodní sirup BABY IMUN

Hodnocení po 14 dnech testování

Edita s Teodorem testují přírodní sirup BABY IMUNNa Babyonline se objevila možnost testování přírodního sirupu BABY IMUN právě v čas! I u nás už vypukla chřipková epidemie, nejdříve můj muž, pak já a nyní i můj tříletý syn. Má hroznou rýmu, odřený nosík a kašel. Takže vyzkoušet nový sirup BABY IMUN byla jedinečná příležitost a byla jsem taky zvědavá, co to se synem udělá a jestli sirup zabere :-).

První reakce na sirup BABY IMUN

Již dříve jsem synovi koupila Hlíváčka. Složením mi přijde hodně podobný tomuto novému produktu BABY IMUN. Nyní jsem se dívala do nabídky, kde stále je, myslela jsem, zda ho nepřejmenovali. Obsahuje totiž i rakytník. Dřívější verze, kterou jsme se synem vyzkoušeli, rakytník neobsahovala. Příchuť byla rovněž hrušková. Takže hustotu, barvu a chuť jsme správně předpokládali stejnou. Jsem zvědavá, jaký to bude mít účinek, protože jsme začali s testováním, právě když jsme byli nemocní. 

Obr. 1: Přišly 4 balení sirupu BABY IMUN, takže hurá do toho :-)

První ochutnání sirupu BABY IMUN

Sirup přišel za dva dny od přihlášení (díky za rychlost celému týmu Babyonline a sponzorovi!). Jakmile mi paní pošťačka balíček předala, syn už se na balíček vrhl, otvíral a hned dostal jednu lžičku na ochutnání. Jaká byla reakce? No, asi nezvyklá chuť, trochu se zašklebil. Zeptala jsem se, zda mu to chutná. Mlčel. A pak zda mu to aspoň trošku chutná. Řekl, že ano, trošku. Věřím, že to bude lepší :-). Já jsem neodolala a ochutnala jsem také lžičku, jelikož je uvedeno, že je vhodný i pro těhotné a kojící ženy. Já kojím a také nejsem stále úplně fit, neváhala jsem a nechtěla jsem v tom syna nechat samotného. :-) Mně chuť přišla v pořádku, sladká, trošku ostřejší. Navíc v té době onemocněl i náš nejmenší synek, 5 měsíců, tak jsem si řekla, že by to třeba prospělo i jemu.

Edita s Teodorem testují přírodní sirup BABY IMUN

Obr. 2: BABY IMUN v akci :-)

U nás vede sirup BABY IMUN do čaje, mléka nebo jogurtu

Edita s Teodorem testují přírodní sirup BABY IMUNDržíme se doporučeného dávkování, tj. 2x denně jednu lžičku před jídlem. Postupně jsme vyzkoušeli všechny varianty - neředěný na lžičku, do čaje, do jogurtu, kaše i do mléka. Asi do čaje a mléka je pro nás nejlepší varianta, sirup BABY IMUN je sladký, ale přímo samotný do úst je na syna asi ostřejší a proto mu tolik nechutná, v čaji si nestěžuje a říká, že mu chutná! A o tom to je :-). Takže u nás sirup do čaje, mléka a do jogurtu vede.

Obr. 3:  BABY IMUN v akci 2 :-)

Oceňuji kvalitní české výrobky od Terezia company

Značku TEREZIA COMPANY znám již dlouho. Oceňuji především, že se jedná o českou společnost a že se snaží jít přírodní cestou. Výrobky považuji za velmi kvalitní, a pokud mám na výběr, dávám jim vždy přednost. Vyzkoušeli jsme již některé z výrobků, pro syna Vitamín D a Hlíváčka. Rakytník mám ráda, stejně jako hlívu a znám jejich blahodárné účinné látky. Proto i já vyzkoušela především produkty obsahující hlívu pro dospělé. Určitě v době, ve které žijeme, je nezbytné nějakou přírodní cestou podpořit správný chod imunitního systému, jak u dětí, tak i dospělých.

Jak hodnotím sirup BABY IMUN

Samotný produkt Baby Imun jsem ale neznala, až nyní, díky testování. 

Obal, papírová krabička nese všechny podstatné informace, smějící se miminko nabádá děti k ochutnání sirupu s hruškovou příchutí. Myslím ale, že upoutá spíše rodiče, než samotné děti, ty by braly asi spíše medvídka nebo nějaké jiné zvířátko, ale to je jen můj názor. Nakupují přece rodiče ;-). A nezáleží na obalu jako na účinku.

Sirup neobsahuje přidaný cukr, konzervační látky, lepek, sladidla ani přidaná barviva

Dále vyznačené informace v barevných čtverečcích „BEZ“ značí, že neobsahují přidaný cukr, konzervační látky, lepek, sladidla ani přidaná barviva, za co jsem moc ráda! Oceňuji, že byl sirup speciálně vyvinut pro děti již od 1 roku, takto malé děti nepotřebují do sebe dostávat další zbytečné konzervanty a nežádoucí látky. Skvělé na sirupu je, že jeho základ tvoří 100% ovocný koncentrát, jablko a hruška. Díky tomuto složení je pro mne produkt velmi kvalitní a ráda ho synovi nabídnu.

Charakteristika, konzistence, obsah a cena sirupu BABY IMUN

Ostatní důležité informace jsou na boku krabičky (česky a slovensky), charakteristika produktu, složení, doporučené dávkování a upozornění. Znak lva značí český výrobek, na to určitě hodně rodičů dá.

Lahvička má obsah 100 ml. Na obale je ještě jednou uvedeno složení, doporučené dávkování a upozornění, dvojjazyčně.

Cena výrobku na internetu je za 100 ml uvedena 239 Kč, nyní za zvýhodněnou cenu 215 Kč. Těch 215 Kč pokládám za přijatelnou. Ale při dlouhodobějším užívání, třeba těch 4 balení, je to už dost peněz. 

Myslím si, že kdo se rozhodne pro sirup BABY IMUN, měl by ho brát dlouhodobě, nejen nárazově, alespoň jednu lžičku denně, a minimálně po dobu jednoho měsíce. Proto bych volila klidně větší balení, třeba lahvičku 250 ml. 

Konzistencí je to tmavý sirup, hustý tak akorát, někdy se mi stane, že lžičku přeteče a sirup mi skápne, ale vodnatý není.

Výsledek testování sirupu BABY IMUN po 14 dnech

Shrnula bych těchto 14 dní jako zázračné dny :-). Po 5 dnech ustal kašel staršího syna v noci. Byl to nepříjemný, dráždivý kašel, který budil nás všechny. Přes den se ještě tu a tam zakuckal. Po 10 dnech se zmírnily obtíže i mladšímu synovi, kterého rovněž trápily dýchací problémy. Je to hrozný pohled na tak malé tělíčko, jak se musí samo popasovat s nemocí. Alespoň jsem se pokusila pomoci mu v začátku, testovala jsem se starším synem a mladší dostal svou dávku sirupu BABY IMUN přes mlíčko :-). Takže jsme vlastně testovali 3 :-). Jsem nadšená, že to tak rychle zabralo. 

Byl to úspěch, všem je nám lépe bez jakýchkoliv léků!

Během 14 dní testování jsme vypotřebovali jednu lahvičku, takže to vychází 4 balení na 2 měsíce. Zbylé lahvičky již přenechám hlavnímu testerovi :-). 

Nyní vyrazíme na hory, tak snad nám navíc ten horský vzduch všem jen prospěje a přispěje k lepšímu zdravotnímu stavu a pohodě :-).

Maminka Edita a syn Teodor

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Edita s Teodorem testují sirup BABY IMUN - diskuze

Poradna

Dobrý den,
termín porodu mám 25.6.2018 a mám rizikové těhotenství. U zaměstnavatele mám 24 dnů dovolené. Je možné tuto dovolenou proplatit? Pokud ne, kdy si mohu tuto dovolenou vybrat, aby nepropadla? Moc děkuji za odpověď Jana B.

Dobrý den, dovolenou si můžete vybrat po skončení mateřské – přibyde vám navíc počet dnů za dobu PPM.

Mgr. Věra Tautová, DiS. | Babyonline | dnes, 11:21
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce