Inzerce
Inzerce
Inzerce

Edita testuje tělové mléko Linola Lotion

 1. Hodnocení po 14 dnech testování
 2. Hodnocení po měsíci testování
 

Hodnocení po 14 dnech testování

„Milá maminko, gratulujeme! Byla jste vybrána k otestování tělového mléka Linola Lotion pro suchou, citlivou až atopickou pokožku!“ Tak zněla první slova emailu, který mi přišel v úterý. Zajásala jsem, protože syn i já nyní v zimě trpíme hodně suchou a svědivou pokožkou. Syn na ramínkách, kolem krku a podpaždí a na zádíčkách. Já na celých rukách, krku i obličeji. Vyzkoušeli jsme již spoustu přípravků a ekzém moc neustupoval, tak se moc těšíme, až budeme moci vyzkoušet kouzlo Linoly :-).

Čekáme na balíček od Linoly

V pátek jsme obdrželi balíček. Syn se na balíček doslova vrhl (viz foto), ale já taky, tak moc jsem se potřebovala zase něčím namazat. Venku je zima a balíček se samotným krémem byl pěkně vychlazený a to musím říci, že bylo moc příjemné. Krém při rozetření krásně chladil, proto ho nadále uchovávám v ledničce. A co nemohu opomenout, při otevření tuby jsem ucítila kouzelnou vůni. 

Mažeme, mažeme Linolou… už 14 dní

Synovi jsem tedy také hned namazala suchá místečka kolem krku a byla jsem zvědavá na změny, které snad budou přicházet s koncem testování. Když jsem ho předtím mazala jinými přípravky, vždy ho místečka stejně svědila a prstíčky se snažil poškrabat. (viz foto).

Ale asi již druhý den používání Linoly se tomu tak nedělo, tedy ne bezprostředně po namazání, jako by to syna také chladilo a bylo mu to příjemné. Večer v postýlce ho to stále svědí, nebo ráno než ho namažu, ale už i to je velký pokrok. 

Inzerce

A výsledek po 14 dnech testování? 

Flíčky se jakoby slily do větších ploch (bohužel), ale už tolik nesvědí. Mažeme 2x denně, ráno při převlékání a večer po koupání.

Inzerce

Linola Lotion snižuje pocit svědění

Se synem jsem na začátku testovala i já a musím říci, že mé suché a citlivé předloktí, ruce, krk a obličej se také tetelil blahem. Musím uznat, že opravdu snižuje pocit svědění. Jen u mě se jedná o velké plochy pokožky a nechci synovi vypotřebovat celou tubu, takže jsem testování přenechala raději jemu. :-)

Něco málo o Linola Lotion

Linola Lotion je určena k promazávání celého těla, ke každodenní péči o velmi suchou pokožku a pokožku se sklony k ekzémům. Tělové mléko je vhodné nejen pro citlivou pokožku dětí, ale i rodičů. Obsahuje cenný olej ze světlice barvířské, bohatý na kyselinu linolovou, pro účinnou obnovu a stabilizaci ochranné kožní bariéry.

Krém je bílé barvy, snadno se roztírá a následně se krásně vstřebá do suché pokožky.  

Normalizuje obsah lipidů a vody v pokožce a zabraňuje tím jejímu vysušení, snižuje pnutí pokožky a svědění.

K dostání je v lékárnách v 200 ml balení.

Předchozí zkušenosti s Linolou byly pro mě příjemným překvapením

S Linolou jsem se již dříve setkala, a to v podobě šamponu. Tenkrát jsme ho využili, když se synovi objevila na hlavičce seborea. A výsledek? Šupiny na hlavičce po měsíci používání šamponu zcela zmizely. Takže za mě to bylo moc milé překvapení.

Šampon Linola je určený pro suchou, svědivou a atopickou pokožku hlavy. Díky jemným mycím glukózovým tenzidům umývá pokožku hlavy velmi šetrně, což jsem ocenila i já, na moje ekzematické ruce. A dále šampon pokožku hlavy nevysušuje a snižuje její svědění, což jsem ocenila, protože se miminko neustále ohánělo ručičkama kolem hlavy. A další plus, neštípe v očích a je bez konzervantů, barviv a parfemace.

Na závěr, co se mi na výrobku Linola Lotion líbí:

 • Krásně voní

 • Když se dá do lednice, při mazání příjemně chladí

 • Dobře se roztírá a nezanechává stopy

 • Vstřebatelnost do suché pokožky

 • Velikost – 200 ml, dostatečně velké

 • Praktická tuba s uzávěrem dol

Děkujeme za možnost testování, pokračujeme v mazání!

Maminka Edita s Bertíkem

Hodnocení po měsíci testování

Milé maminky,

4 týdny uběhly jako nic, proto jsme zpět se zhodnocením tělového mléka Linola Lotion.

Linola = malý zázrak

Po dalším týdnu (tedy po třech týdnech od začátku testování) se začaly velké červené plochy zmenšovat, ztrácet na intenzitě a mizet. Zůstal jeden flíček na zádech a pak flíčky na pažích, ale posun na hrudníček a boky se úplně zastavil, za což jsem moc šťastná. To vydrželo až do konce testování, kdy jsme celá rodina prodělala chřipku. 

Celkové zhodnocení tělového mléka Linola Lotion

Testování a mazání Linolou nás bavilo o to více, když jsme postupně viděli pozitivní výsledky.

Maminkám, které také tápají, jak ulevit svým drobečkům od bolesti, svědění a nepříjemných pocitů na kůži, vřele doporučuji.

 • Syn se tak často nesnaží škrábat- ani přes tričko
 • V noci je klidnější, má kvalitnější spánek a já taky ;-)
 • Tělové mléko snáší velice dobře, krásně voní
 • Flíčky po těle se v průběhu rozrostly a zvětšily, nakonec se ale zatáhly, zmenšily a některé zmizely úplně (záda, boky) 

Děkujeme Babyonline a Linole za možnost otestování produktu a všem maminkám přeji při výběru vhodné kosmetiky šťastnou ruku a dětem nesvědivé tělíčko bez ekzému.

Edita s Bertíkem

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Edita testuje tělové mléko Linola Lotion - diskuze

Poradna

Zavírání se v pokoji

| Ada1215 | 18.10.2020, 16:29

Dobrý den, dceři je 12 let a v poslední době se neustále zavírá ve svém pokoji, nechce s námi moc komunikovat a dokonce jí i vadí, nechávat otevřené dveře do svého pokoje, i když ví, že tam bez jejího vědomí nebudeme vstupovat. Snažíme se její soukromí respektovat, vždy klepeme na dveře, pokud s ní chceme mluvit. Nevím, jestli je to puberlou nebo proč nám jako rodičům přestala věřit. Podotýkám, že se u nás doma nic nezměnilo, vše funguje jako dřív. Někdy mám pocit, že jí i vadí jen moje přítomnost. Přitom jsou ale dni, kdy se spolu normálně bavíme, dokonce se mi tu a tam s něčím svěří. Ale takových chvil je čím dál méně a bojím se, aby nevymizely úplně. Vím, že má nějaké problémy s kamarádkami, ale o tom vůbec nechce mluvit. Dále mě trápí její vztah s otcem . mým manželem. Ten je na ní poměrně přísný, což vůbec není na škodu, ale mám pocit, jako by se úplně vytratilo jakékoliv prřátelství mezi ní a otcem. Dokonce se i vyjádřila v tom smylsu, že by bylo lepší, kdyby s námi vůbec nebydlel. Všechno je mi to hrozně líto. Poradíte mi, prosím, jak vylepšit komunikaci a vztahy v rodině? Jak docílit toho, aby se situace ještě nezhoršovala? Dcera ví, že ji mám moc ráda a že mlže kdykoliv přijít, pokud ji bude něco trápit. Myslím, že ví, že mi může věřit.
Děkuji za radu.

Dobrý den, u vás doma se jak píšete, nic nezměnilo, ale jak to tak vypadá, tak se změnila vaše holčička. Vaše dcera podle popisovaných projevů evidentně vstoupila do období dospívání a chová se adekvátně svému věku a vývojovému období. Vy jako rodiče respektujte její potřebu většího soukromí a zavřené dveře jejího pokoje. Naopak pokud dcera přijde a bude si s vámí chtít povídat, pak tyto chvilky využijte na maximum a snažte se na ni udělat čas a vyslechnout ji. Příležitost si s ní popovídat, dozvědět se také nějaké informace o ní a o tom co prožívá se nemusí po delší dobu opakovat a to že byste na ni neměli čas může podkopat její důvěru ve vás. Nevyzvídejte nic o vztazích s kamarádkami, nepodsouvejte jí problémy, ale naslouchejte. V případě vyzvídání se dcera ještě více uzavře do sebe a neřekne vám nic. O období dospívání bylo napsáno mnoho literatury, stačí zapátrat na internetu, který se jen hemží radami jak komunikovat s dospívajícími dětmi. Lze také vyhledat některou z poraden pro rodinu a mezilidské vztahy, kde můžete pod vedením odborníka na komunikaci v rodině pracovat. Přesto všechno se připravte na to, že toto období je pro všechny zúčastněné členy náročné, ale také důležité. Vždyť z vaší holčičky se má stát sebevědomá mladá žena. Ohledně vztahu s otcem nejsou popisované projevy také nic neobvyklého, je ale potřeba i ze strany otce zapracovat na zlepšení komunikace  a přiblížení se dceři. Na tomto místě si níže dovolím vložit odkaz na článek, který jsem v létě četla na internetu a kde možná najdete některé odpovědi na vaše dotazy.

S pozdravem Mgr. Michaela Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | 19.10.2020, 10:28
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce