Edita testuje tělové mléko Linola Lotion

 1. Hodnocení po 14 dnech testování
 2. Hodnocení po měsíci testování
 

Hodnocení po 14 dnech testování

„Milá maminko, gratulujeme! Byla jste vybrána k otestování tělového mléka Linola Lotion pro suchou, citlivou až atopickou pokožku!“ Tak zněla první slova emailu, který mi přišel v úterý. Zajásala jsem, protože syn i já nyní v zimě trpíme hodně suchou a svědivou pokožkou. Syn na ramínkách, kolem krku a podpaždí a na zádíčkách. Já na celých rukách, krku i obličeji. Vyzkoušeli jsme již spoustu přípravků a ekzém moc neustupoval, tak se moc těšíme, až budeme moci vyzkoušet kouzlo Linoly :-).

Čekáme na balíček od Linoly

V pátek jsme obdrželi balíček. Syn se na balíček doslova vrhl (viz foto), ale já taky, tak moc jsem se potřebovala zase něčím namazat. Venku je zima a balíček se samotným krémem byl pěkně vychlazený a to musím říci, že bylo moc příjemné. Krém při rozetření krásně chladil, proto ho nadále uchovávám v ledničce. A co nemohu opomenout, při otevření tuby jsem ucítila kouzelnou vůni. 

Mažeme, mažeme Linolou… už 14 dní

Synovi jsem tedy také hned namazala suchá místečka kolem krku a byla jsem zvědavá na změny, které snad budou přicházet s koncem testování. Když jsem ho předtím mazala jinými přípravky, vždy ho místečka stejně svědila a prstíčky se snažil poškrabat. (viz foto).

Ale asi již druhý den používání Linoly se tomu tak nedělo, tedy ne bezprostředně po namazání, jako by to syna také chladilo a bylo mu to příjemné. Večer v postýlce ho to stále svědí, nebo ráno než ho namažu, ale už i to je velký pokrok. 

A výsledek po 14 dnech testování? 

Flíčky se jakoby slily do větších ploch (bohužel), ale už tolik nesvědí. Mažeme 2x denně, ráno při převlékání a večer po koupání.

Linola Lotion snižuje pocit svědění

Se synem jsem na začátku testovala i já a musím říci, že mé suché a citlivé předloktí, ruce, krk a obličej se také tetelil blahem. Musím uznat, že opravdu snižuje pocit svědění. Jen u mě se jedná o velké plochy pokožky a nechci synovi vypotřebovat celou tubu, takže jsem testování přenechala raději jemu. :-)

Něco málo o Linola Lotion

Linola Lotion je určena k promazávání celého těla, ke každodenní péči o velmi suchou pokožku a pokožku se sklony k ekzémům. Tělové mléko je vhodné nejen pro citlivou pokožku dětí, ale i rodičů. Obsahuje cenný olej ze světlice barvířské, bohatý na kyselinu linolovou, pro účinnou obnovu a stabilizaci ochranné kožní bariéry.

Krém je bílé barvy, snadno se roztírá a následně se krásně vstřebá do suché pokožky.  

Normalizuje obsah lipidů a vody v pokožce a zabraňuje tím jejímu vysušení, snižuje pnutí pokožky a svědění.

K dostání je v lékárnách v 200 ml balení.

Předchozí zkušenosti s Linolou byly pro mě příjemným překvapením

S Linolou jsem se již dříve setkala, a to v podobě šamponu. Tenkrát jsme ho využili, když se synovi objevila na hlavičce seborea. A výsledek? Šupiny na hlavičce po měsíci používání šamponu zcela zmizely. Takže za mě to bylo moc milé překvapení.

Šampon Linola je určený pro suchou, svědivou a atopickou pokožku hlavy. Díky jemným mycím glukózovým tenzidům umývá pokožku hlavy velmi šetrně, což jsem ocenila i já, na moje ekzematické ruce. A dále šampon pokožku hlavy nevysušuje a snižuje její svědění, což jsem ocenila, protože se miminko neustále ohánělo ručičkama kolem hlavy. A další plus, neštípe v očích a je bez konzervantů, barviv a parfemace.

Na závěr, co se mi na výrobku Linola Lotion líbí:

 • Krásně voní

 • Když se dá do lednice, při mazání příjemně chladí

 • Dobře se roztírá a nezanechává stopy

 • Vstřebatelnost do suché pokožky

 • Velikost – 200 ml, dostatečně velké

 • Praktická tuba s uzávěrem dol

Děkujeme za možnost testování, pokračujeme v mazání!

Maminka Edita s Bertíkem

Hodnocení po měsíci testování

Milé maminky,

4 týdny uběhly jako nic, proto jsme zpět se zhodnocením tělového mléka Linola Lotion.

Linola = malý zázrak

Po dalším týdnu (tedy po třech týdnech od začátku testování) se začaly velké červené plochy zmenšovat, ztrácet na intenzitě a mizet. Zůstal jeden flíček na zádech a pak flíčky na pažích, ale posun na hrudníček a boky se úplně zastavil, za což jsem moc šťastná. To vydrželo až do konce testování, kdy jsme celá rodina prodělala chřipku. 

Celkové zhodnocení tělového mléka Linola Lotion

Testování a mazání Linolou nás bavilo o to více, když jsme postupně viděli pozitivní výsledky.

Maminkám, které také tápají, jak ulevit svým drobečkům od bolesti, svědění a nepříjemných pocitů na kůži, vřele doporučuji.

 • Syn se tak často nesnaží škrábat- ani přes tričko
 • V noci je klidnější, má kvalitnější spánek a já taky ;-)
 • Tělové mléko snáší velice dobře, krásně voní
 • Flíčky po těle se v průběhu rozrostly a zvětšily, nakonec se ale zatáhly, zmenšily a některé zmizely úplně (záda, boky) 

Děkujeme Babyonline a Linole za možnost otestování produktu a všem maminkám přeji při výběru vhodné kosmetiky šťastnou ruku a dětem nesvědivé tělíčko bez ekzému.

Edita s Bertíkem

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Edita testuje tělové mléko Linola Lotion - diskuze

Poradna

Dobrý den, prosím mohu pobírat RP i při návratu na stejnou pozici, ke stejnému zaměstnavateli, u kterého mi vznikl nárok na PPM? Nyní pobírám RP a v září mám nastoupit na HPP ke svému zaměstnavateli, synovi je 2,5 roku, ale rada bych pobirala rodičovský příspěvek až do jeho 4 let a současne pracovala na plný úvazek na stejné pozici u stejného zamestnavatele. Komu prosím musím toto nahlásit a co konkrétně sdelit - zaměstnavateli, státu? Děkuji moc za vaši odpověď. Hezký den, V. S.

Dobrý den,

při pobírání rodičovského příspěvku můžete pracovat bez omezení, tedy i na stejné pozici pro stejného zaměstnavatele. Čerpání příspěvku oznamte zaměstnavateli, jinam nic hlásit nemusíte. 

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 12.06.2019, 16:46
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce