Maminka Petra P. testuje lahvičky Zero Zero

Seznámení s lahvičkami Zero Zero

Milé maminky a tatínkové,

hned na úvod bychom chtěli ještě jednou poděkovat za možnost testování lahviček Zero Zero. Už dlouho jsme se chystali produkt vyzkoušet, ale nestalo se tak. Díky testování Babyonline jsme měli štěstí a nyní máme tu možnost lahvičky vyzkoušet. 

Na lahvičky od Suavinex jsme slyšeli jen samou chválu

Inzerce

Se značkou Suavinex jsme bohužel žádnou zkušenost ještě neměli, ale jsme rádi, že můžeme tyto produkty vyzkoušet, protože jsem slyšela konkrétně na tyto lahvičky samou chválu. 

Co balíček od Suavinex obsahoval?

Náš balíček k testování obsahoval: dvě anti kolikové lahvičky Zero Zero 270ml a 180ml + náhradní savičky do lahviček Zero Zero. 

Inzerce

Držení lahvičky Zero Zero je pro syna perfektní 

Synovi je 10 měsíců, už od narození pije mateřské mléko z lahviček. Ne každá lahvička nám vyhovovala. Už při první ukázce, kdy jsem lahvičku dala synovi, bylo jasné, že na držení je perfektní.  Materiál a tvar savičky už od začátku vypadá, že nám bude vyhovovat. Velkou lahvičku budeme testovat na mléko a malou lahvičku máme na vodu a čaj.  

Složení a rozložení je velice jednoduché a na samotnou údržbu velice praktické

Hned na úvod jsem se seznámila s testovacím balíčkem, který nám byl zaslán. S tím jak samotná lahvička Zero Zero vypadá nebo jak vůbec funguje. Musela jsem si celou lahvičku rozložit a složení a rozložení Zero Zero je velice jednoduché a na samotnou údržbu velice praktické. 

Inzerce

Už na pohled jsem věděla, že Zero Zero bude pro mého syna to pravé

Samotná savička Zero Zero vypadala už napohled skvěle. Co se týče tvaru a hlavně materiálu.  Už na pohled jsem věděla, že to bude pro mého syna to pravé. Tvar lahvičky je také úžasný, sice je širší, ale už při prvním podání synovi si ji chytl perfektně. 

Budou produkty Suavinex součástí naší výbavy?

Věřím tomu, že po vyzkoušení tohoto produktu budeme ke značce Suavinex tíhnout více a produkty od této značky budou u nás velkou součástí. 

Inzerce

Maminka Petra

Hodnocení po měsíci testování

Celkový dojem z testování lahviček Zero Zero 

S lahvičkou Zero Zero jsme byly nadmíru spokojeni. Nečekala jsem takový zájem od mého syna a na okamžité přijetí této lahvičky.

Lahvička opravdu plní svou funkci a syn neměl problémy se vzduchem v bříšku. Pominulo nutnost krknutí během samotného pití a následně i problémy s bolením bříška kvůli vzduchu.  Takže za nás nám lahvička usnadnila pití mlíčka ale i pití čaje a co je nejdůležitější, mám spokojené dítě!          

Lahvička Zero Zero má vše, co je potřeba pro spokojené dítě

Lahvičku bych doporučila už kvůli vlastní zkušenosti Všem maminkám, které chtějí pro své dítě to nejlepší ohledně krmení z lahviček, protože lahvička Zero Zero má vše co je potřeba pro spokojené dítě.

U značky Suavinex hodláme i nadále zůstat

Kdybych sama neměla možnost vyzkoušet, nedokázala bych tento produkt dále doporučovat ale, protože mám velice kladné zkušenosti, musím sama říci, že u této značky hodláme i nadále zůstat a využívat produkty. 

Doporučuji všem maminkám, které váhají a neví, jakou lahvičku pořídit svému dítěti, popřípadě od jaké značky lahvičku koupit. 

Sestavení lahvičky Zero Zero

Rozebrání a následné složení lahvičky je velice jednoduché. Rozebrání lahvičky jde i jednou rukou. Hlavní výhoda je ta, že jde lahvička rozebrat úplně celá.  

Umývání lahvičky Zero Zero

Už samotné umývání souvisí se snadností rozebrat lahvičku do nejmenšího detailu. Už kvůli tomuhle jsem si já osobně lahev oblíbila, protože jde celá rozebrat a je snadné ji umýt po mléku či čaji. 

Mléko zanechává povlak, který jde nádherně díky celému rozebrání z lahvičky dostat. Lahvička je během chvíle čista a hlavně sterilní, protože se krásně dostanete do lahvičky a vyčistíte opravdu vše. 

Vzduch a bubliny v lahvičce Zero Zero nenajdete

Co se týče vzduchu a bublin ty se v této lahvičce neobjevují. Díky samotnému systému, ze kterého je lahvička vyrobena se zde vzduch nemůže objevit. Samotný systém vzduch z mléka, který se v lahvičce objeví, nedostává při pití do bříška miminka. 

Benefity lahvičky Zero Zero

  • Jednoduchý ale krásny vzhled
  • Kompletní rozložení lahvičky
  • Čistění lahvičky
  • Tvar na úchop dětí
  • Cenová přijatelnost
  • Kvalita lahvičky i saviček
  • Systém a provedení proti kolice

Nevýhody lahvičky Zero Zero

Za mě samotnou jsem žádné nevýhody na lahvičce nenašla. Produkty se dají sehnat snad všude, takže jsou dostupné. Možná by někomu mohla vadit cenová relace, ve které se produkty pohybují. Musím ale říci, že zase za takto kvalitní láhev není cena nijak velká nebo přemrštěná. 

Za nás tedy žádné nevýhody naopak jsme rádi za tuto zkušenost a už víme, které produkty budeme a chceme i nadále využívat. 

Maminka Petra

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Petra P. testuje lahvičky Zero Zero - diskuze

Poradna

Dobrý den, je možné, že 4 různé tehotenske testy mi po 9 dnech ukázaly pozitivní výsledek? Zkusila jsem i krevní test který byl pozitivní. Je možné, že jsem měla 2 ovulace? Na různých stránkách (poradnách) jsem četla, že by se mohlo jednat o mimodelozni těhotenství a nebo dvoubaječná dvojčata, před 2 lety jsem čekala jednovaječná dvojčata, nicméně to nedopadlo. Testovala jsem vždy po dni a čárky sílí. K lékaři jsem objednaná avsak mi řekl že na ultrazvuk až za 14 dní. Děkuji
Culková

Dobrý den, dle Vašeho popisu se jedná o fyziologický průběh. Při těhotenství budou na začátku čárky zesilovat. Zatím je brzy na to, aby bylo těhotenství dostatečně přehledně vidět na ultrazvuku, proto je vhodná kontrola s odstupem, jak Vás gynekolog objednal. Vyjímečně mohou proběhnout i dvě ovulace. Avšak nyní je klíčové počkat na ultrazvukové vyšetření. Hezký den.

MUDr. Andrea Liszková | Babyonline | 21.09.2020, 13:27
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×