Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Petra P. testuje lahvičky Zero Zero

Seznámení s lahvičkami Zero Zero

Milé maminky a tatínkové,

hned na úvod bychom chtěli ještě jednou poděkovat za možnost testování lahviček Zero Zero. Už dlouho jsme se chystali produkt vyzkoušet, ale nestalo se tak. Díky testování Babyonline jsme měli štěstí a nyní máme tu možnost lahvičky vyzkoušet. 

Na lahvičky od Suavinex jsme slyšeli jen samou chválu

Inzerce

Se značkou Suavinex jsme bohužel žádnou zkušenost ještě neměli, ale jsme rádi, že můžeme tyto produkty vyzkoušet, protože jsem slyšela konkrétně na tyto lahvičky samou chválu. 

Co balíček od Suavinex obsahoval?

Náš balíček k testování obsahoval: dvě anti kolikové lahvičky Zero Zero 270ml a 180ml + náhradní savičky do lahviček Zero Zero. 

Držení lahvičky Zero Zero je pro syna perfektní 

Synovi je 10 měsíců, už od narození pije mateřské mléko z lahviček. Ne každá lahvička nám vyhovovala. Už při první ukázce, kdy jsem lahvičku dala synovi, bylo jasné, že na držení je perfektní.  Materiál a tvar savičky už od začátku vypadá, že nám bude vyhovovat. Velkou lahvičku budeme testovat na mléko a malou lahvičku máme na vodu a čaj.  

Složení a rozložení je velice jednoduché a na samotnou údržbu velice praktické

Hned na úvod jsem se seznámila s testovacím balíčkem, který nám byl zaslán. S tím jak samotná lahvička Zero Zero vypadá nebo jak vůbec funguje. Musela jsem si celou lahvičku rozložit a složení a rozložení Zero Zero je velice jednoduché a na samotnou údržbu velice praktické. 

Inzerce

Už na pohled jsem věděla, že Zero Zero bude pro mého syna to pravé

Samotná savička Zero Zero vypadala už napohled skvěle. Co se týče tvaru a hlavně materiálu.  Už na pohled jsem věděla, že to bude pro mého syna to pravé. Tvar lahvičky je také úžasný, sice je širší, ale už při prvním podání synovi si ji chytl perfektně. 

Budou produkty Suavinex součástí naší výbavy?

Věřím tomu, že po vyzkoušení tohoto produktu budeme ke značce Suavinex tíhnout více a produkty od této značky budou u nás velkou součástí. 

Inzerce

Maminka Petra

Hodnocení po měsíci testování

Celkový dojem z testování lahviček Zero Zero 

S lahvičkou Zero Zero jsme byly nadmíru spokojeni. Nečekala jsem takový zájem od mého syna a na okamžité přijetí této lahvičky.

Lahvička opravdu plní svou funkci a syn neměl problémy se vzduchem v bříšku. Pominulo nutnost krknutí během samotného pití a následně i problémy s bolením bříška kvůli vzduchu.  Takže za nás nám lahvička usnadnila pití mlíčka ale i pití čaje a co je nejdůležitější, mám spokojené dítě!          

Lahvička Zero Zero má vše, co je potřeba pro spokojené dítě

Lahvičku bych doporučila už kvůli vlastní zkušenosti Všem maminkám, které chtějí pro své dítě to nejlepší ohledně krmení z lahviček, protože lahvička Zero Zero má vše co je potřeba pro spokojené dítě.

U značky Suavinex hodláme i nadále zůstat

Kdybych sama neměla možnost vyzkoušet, nedokázala bych tento produkt dále doporučovat ale, protože mám velice kladné zkušenosti, musím sama říci, že u této značky hodláme i nadále zůstat a využívat produkty. 

Doporučuji všem maminkám, které váhají a neví, jakou lahvičku pořídit svému dítěti, popřípadě od jaké značky lahvičku koupit. 

Sestavení lahvičky Zero Zero

Rozebrání a následné složení lahvičky je velice jednoduché. Rozebrání lahvičky jde i jednou rukou. Hlavní výhoda je ta, že jde lahvička rozebrat úplně celá.  

Umývání lahvičky Zero Zero

Už samotné umývání souvisí se snadností rozebrat lahvičku do nejmenšího detailu. Už kvůli tomuhle jsem si já osobně lahev oblíbila, protože jde celá rozebrat a je snadné ji umýt po mléku či čaji. 

Mléko zanechává povlak, který jde nádherně díky celému rozebrání z lahvičky dostat. Lahvička je během chvíle čista a hlavně sterilní, protože se krásně dostanete do lahvičky a vyčistíte opravdu vše. 

Vzduch a bubliny v lahvičce Zero Zero nenajdete

Co se týče vzduchu a bublin ty se v této lahvičce neobjevují. Díky samotnému systému, ze kterého je lahvička vyrobena se zde vzduch nemůže objevit. Samotný systém vzduch z mléka, který se v lahvičce objeví, nedostává při pití do bříška miminka. 

Benefity lahvičky Zero Zero

  • Jednoduchý ale krásny vzhled
  • Kompletní rozložení lahvičky
  • Čistění lahvičky
  • Tvar na úchop dětí
  • Cenová přijatelnost
  • Kvalita lahvičky i saviček
  • Systém a provedení proti kolice

Nevýhody lahvičky Zero Zero

Za mě samotnou jsem žádné nevýhody na lahvičce nenašla. Produkty se dají sehnat snad všude, takže jsou dostupné. Možná by někomu mohla vadit cenová relace, ve které se produkty pohybují. Musím ale říci, že zase za takto kvalitní láhev není cena nijak velká nebo přemrštěná. 

Za nás tedy žádné nevýhody naopak jsme rádi za tuto zkušenost a už víme, které produkty budeme a chceme i nadále využívat. 

Maminka Petra

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Petra P. testuje lahvičky Zero Zero - diskuze

Poradna

Krizová situace

| Katharine Sanchez | 22.11.2020, 01:53

Dobrý den, potřebuju vážně pomoct. V rychlosti, otěhotněla jsem v 17 s člověkem co mě měl jen na jedno, opustil mě a výbavu a vše jsem pořídila pro miminko já s rodinou, u porodu jsem byla taky sama, po porodu si udělal testy otcovství a po prokázání, že je malá jeho se mnou chtěl být, bydlel u mých rodičů 11 měsíců, přispíval 2000 měsíčně já měla 6000 a přispívala jsem taky 2000. Jídlo jsme kupovali oba, po 11 měsících jsem ho vyhodila, protože mě neustále sledoval, pořád jsme se hádali, nemohla jsem si s nikým psat(ani s holkáma) čekal mě před toaletou a koupelnou a když jsem tam byla déle, tak šel dovnitř, co dělám, vystřídal 6 práci, většinou byl na úřadu práce nebo nemocenské, proto byl se mnou doma. Měli jsme pak soud o dítě, on tam napsal hrozný lži, udělal z mé rodiny špíny a bůh ví co(hlavně že 11 měsíců mu to nevadilo) označil mě jako psychicky narusenou, mám porezane ruce z minulosti, kvůli němu. Moje sestra je fetacka a přišla tak o děti, to tam taky napsal a uvedl že malá nemůže žít ve spine a ve styku s drogově závislým. Přišlo mi, že ten soud vyhraje, najmul si nejlepšího advokáta, jeho rodina má dost peněz. Nakonec se odložil kvůli času a melo být 2 stání. My jsme to ale zrušili a šli do podnájmu. Od té doby, co bydlíme sami, mě neustále napadá, dokonce na mě vytáhl nůž, a když jsem zavolala policii, porezal se a utíkal na stanici, že jsem ho napadla a udělal, že on je oběť. To se stalo vždy když jsem zavolala PČR. Psychicky mě týrá, nemám žádné soukromí, když přebalí dceru, nebo se o ní nějak stará, hned to mám na talíři. Říká to jeho mamince, která je při něm, říkala mi že udělá vše pro to, aby mi vzala moje dítě. Nevím co mám dělat, kam mám jít, nemám dost peněz na uziveni mě a male, nemůžu k rodičům, protože uznávám, že to tam není moc pěkné a je tam sestra fetka. Nechci přijít o vše co mám, u soudu to vypadalo jako by to vyhrál, já mám strach že přijdu o svoje malé miminko, nedokážu si bez ní život představit. Zním jako hysterka, ale opravdu jsem zoufalá a nevím, co mam delat, když nemám peníze a nemám kam jít a on tohle vše má, nedokážu si představit, že takhle hnusný člověk mi sebere vše, pro co jsem obětovala vše co jsem měla..navic rodiče už doma nemají místo, takže tam stejně nemůžu. Prosím potřebuji nějakou radu, jsem už úplně vyčerpaná a nevím co mám dělat a na koho se obrátit.

Dobrý den, co nejdříve se obraťte na orgán sociálně právní ochrany dítěte - OSPOD na sociální pracovnici či kurátorku, která vám pravděpodobně byla přidělena. Měla by vám poradit a předat kontakty na jakou organizaci se obrátit, kde by vám mohli pomoci vaši situaci řešit. Můžete kontaktovat také krizovou linku pomoci matkám s dětmi, nebo jakoukoliv krizovou linku, kde vám také pomohou, poradí a předají kontakty na některou z organizací, které se pomocí matkám s dětmi zabývají. Odebrat pečující a fungující matce miminko není zase tak jednoduché, nebojte se. To že byl soud odročen nic neznamená. S pozdravem Mgr. Michaela Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | 22.11.2020, 17:39
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×