Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Petra P. testuje lahvičky Zero Zero

Seznámení s lahvičkami Zero Zero

Milé maminky a tatínkové,

hned na úvod bychom chtěli ještě jednou poděkovat za možnost testování lahviček Zero Zero. Už dlouho jsme se chystali produkt vyzkoušet, ale nestalo se tak. Díky testování Babyonline jsme měli štěstí a nyní máme tu možnost lahvičky vyzkoušet. 

Na lahvičky od Suavinex jsme slyšeli jen samou chválu

Se značkou Suavinex jsme bohužel žádnou zkušenost ještě neměli, ale jsme rádi, že můžeme tyto produkty vyzkoušet, protože jsem slyšela konkrétně na tyto lahvičky samou chválu. 

Co balíček od Suavinex obsahoval?

Náš balíček k testování obsahoval: dvě anti kolikové lahvičky Zero Zero 270ml a 180ml + náhradní savičky do lahviček Zero Zero. 

Držení lahvičky Zero Zero je pro syna perfektní 

Synovi je 10 měsíců, už od narození pije mateřské mléko z lahviček. Ne každá lahvička nám vyhovovala. Už při první ukázce, kdy jsem lahvičku dala synovi, bylo jasné, že na držení je perfektní.  Materiál a tvar savičky už od začátku vypadá, že nám bude vyhovovat. Velkou lahvičku budeme testovat na mléko a malou lahvičku máme na vodu a čaj.  

Složení a rozložení je velice jednoduché a na samotnou údržbu velice praktické

Hned na úvod jsem se seznámila s testovacím balíčkem, který nám byl zaslán. S tím jak samotná lahvička Zero Zero vypadá nebo jak vůbec funguje. Musela jsem si celou lahvičku rozložit a složení a rozložení Zero Zero je velice jednoduché a na samotnou údržbu velice praktické. 

Už na pohled jsem věděla, že Zero Zero bude pro mého syna to pravé

Samotná savička Zero Zero vypadala už napohled skvěle. Co se týče tvaru a hlavně materiálu.  Už na pohled jsem věděla, že to bude pro mého syna to pravé. Tvar lahvičky je také úžasný, sice je širší, ale už při prvním podání synovi si ji chytl perfektně. 

Budou produkty Suavinex součástí naší výbavy?

Věřím tomu, že po vyzkoušení tohoto produktu budeme ke značce Suavinex tíhnout více a produkty od této značky budou u nás velkou součástí. 

Maminka Petra

Hodnocení po měsíci testování

Celkový dojem z testování lahviček Zero Zero 

S lahvičkou Zero Zero jsme byly nadmíru spokojeni. Nečekala jsem takový zájem od mého syna a na okamžité přijetí této lahvičky.

Lahvička opravdu plní svou funkci a syn neměl problémy se vzduchem v bříšku. Pominulo nutnost krknutí během samotného pití a následně i problémy s bolením bříška kvůli vzduchu.  Takže za nás nám lahvička usnadnila pití mlíčka ale i pití čaje a co je nejdůležitější, mám spokojené dítě!          

Lahvička Zero Zero má vše, co je potřeba pro spokojené dítě

Lahvičku bych doporučila už kvůli vlastní zkušenosti Všem maminkám, které chtějí pro své dítě to nejlepší ohledně krmení z lahviček, protože lahvička Zero Zero má vše co je potřeba pro spokojené dítě.

U značky Suavinex hodláme i nadále zůstat

Kdybych sama neměla možnost vyzkoušet, nedokázala bych tento produkt dále doporučovat ale, protože mám velice kladné zkušenosti, musím sama říci, že u této značky hodláme i nadále zůstat a využívat produkty. 

Doporučuji všem maminkám, které váhají a neví, jakou lahvičku pořídit svému dítěti, popřípadě od jaké značky lahvičku koupit. 

Sestavení lahvičky Zero Zero

Rozebrání a následné složení lahvičky je velice jednoduché. Rozebrání lahvičky jde i jednou rukou. Hlavní výhoda je ta, že jde lahvička rozebrat úplně celá.  

Umývání lahvičky Zero Zero

Už samotné umývání souvisí se snadností rozebrat lahvičku do nejmenšího detailu. Už kvůli tomuhle jsem si já osobně lahev oblíbila, protože jde celá rozebrat a je snadné ji umýt po mléku či čaji. 

Mléko zanechává povlak, který jde nádherně díky celému rozebrání z lahvičky dostat. Lahvička je během chvíle čista a hlavně sterilní, protože se krásně dostanete do lahvičky a vyčistíte opravdu vše. 

Vzduch a bubliny v lahvičce Zero Zero nenajdete

Co se týče vzduchu a bublin ty se v této lahvičce neobjevují. Díky samotnému systému, ze kterého je lahvička vyrobena se zde vzduch nemůže objevit. Samotný systém vzduch z mléka, který se v lahvičce objeví, nedostává při pití do bříška miminka. 

Benefity lahvičky Zero Zero

  • Jednoduchý ale krásny vzhled
  • Kompletní rozložení lahvičky
  • Čistění lahvičky
  • Tvar na úchop dětí
  • Cenová přijatelnost
  • Kvalita lahvičky i saviček
  • Systém a provedení proti kolice

Nevýhody lahvičky Zero Zero

Za mě samotnou jsem žádné nevýhody na lahvičce nenašla. Produkty se dají sehnat snad všude, takže jsou dostupné. Možná by někomu mohla vadit cenová relace, ve které se produkty pohybují. Musím ale říci, že zase za takto kvalitní láhev není cena nijak velká nebo přemrštěná. 

Za nás tedy žádné nevýhody naopak jsme rádi za tuto zkušenost a už víme, které produkty budeme a chceme i nadále využívat. 

Maminka Petra

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Petra P. testuje lahvičky Zero Zero - diskuze

Poradna

Nárok na PPM

| Folen | 15.01.2020, 14:31

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda-li budu mit nárok na PPM v tomto případě: k 31.1.2020 mi končí smlouva u zaměstnavatele u kterého jsem byla zaměstnana 5 let. Od 1.2. se budu hlásit na ÚP.
Termín porodu je priblizne 20.8.2020. Vejdu se do ochrané lhůty?
Děkuji za odpoved a preji hezky den

Dobrý den,

nastoupit na PPM lze od počátku osmého do počátku šestého týdne před termínem porodu. Den nástupu na PPM musí spadat do 180denní ochranné lhůty, která Vám poběží od konce pracovního poměru, což splníte a budete tedy mít na PPM nárok.

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 16.01.2020, 07:22
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace