Inzerce
Inzerce
Inzerce

Záleží na štěstí :-) - diskuze

Příspěvek z diskuzí: Nemocnice Hořovice (strana 4).

 • Záleží na štěstí :-)

  Porod: leden 2018
  Výběru porodnice jsem ve finále věnovala nepřiměřené množství času a energie. Bylo to proto, že v porodnici, kde jsem byla registrovaná jsem se nepohodla s lékaři, kteří mi chtěli vyvolávat porod bez jediného vysvětlení, prostě preventivně, protože jsem 39 +..takže pár dnů před termínem jsem neměla porodnici :-) Do Hořovic jsem jela celkem zdaleka...přes 100 km :-) jo, bláznivá prvorodička. Na úvod musím říct, že si nemyslím, že by to byla tak alternativní a vytuněná porodnice, jak ji prezentují celebrity v médiích...ono pokud přijede rodit neznámá rodička nebo známá osobnost je to prostě rozdíl, takže tím se nenechte prosím zmást.
  Nicméně nelituji a celkově jsem byla spokojená.
  Porod byl rychlý, tři hodiny od příjezdu.
  Věnovala se mi porodní asistentka Markéta Korcová, neměla jsem sál s vanou, po kterém jsem toužila, ale ve finále mně bylo všechno úplně jedno a po vodě jsem ani netoužila :-) Markétka byla fajn a moc mi pomohla. Ve finále klesly malému ozvy a porod dokončila společně s MUDr. Hokerovou. Nejdřív se přiznám, že jsem se trošku lekla, že mě bude rodit doktorka, co vypadá o deset let mladší než já (mimochodem v Hořovicích jsou strašně mladé doktorky :-) ), ale ničemu to nevadilo :-) a paní doktorka na mě působila profesionálně :-) pokud to jako laik a prvorodička mohu hodnotit, pomohla mi a povzbuzovala mě v tlačení 4kg dárečku.
  Nečekejte, že vám dají dítě hned na tělo jak jsem si myslela, že to je všude....nejdříve ošetřují, kontrolují a pak až dávají dítě na tělo matce :-( to pro mě bylo velké zklamání a nepochopení...jak je toto možné v Hořovicích...:-( nicméně malý musel nakonec preventivně na JIP, takže po této stránce více mých představ vzalo za své :-( Na JIPu milé a pohodové sestřičky.
  Oddělení šestinedělí už horší...trošku doba minulá...myslím teď dětské sestřičky. S kojením moc pomoci nečekejte, max že vám bude sestra zcela nečekaně sahat na bradavky a mačkat, zda teče mléko, dost necitelně...opět v médiích trochu jiná prezentace....co se podpory v péči o dítě postrádala byl individuální přístup...sestrám šlo hlavně o to, aby šlo vše podle pravidel, tabulek, aby měly vše podepsané a byly posichrované..pak už jim to bylo jedno..a já vyplašená prvorodička se ani moc neptala..tady jsem podporu a trošku jiný přístup čekala se přiznám...Dětské lékařky mi přišly fajn, vlastně i jeden pan dětský lékař, ať nemluvím jen o ženách.
  Jídlo no comment, asi všude stejné...nebylo to ani dobré, ani výživově hodnotné ani nic podobného :-) kdyby mě nedotoval jídlem přítel, tak asi umřu hlady :-D
  Celkově spokojenost. Všude je něco. Měla jsem štěstí na pokoj, že jsem měla nadstandard, což bylo super. A sestry i lékařky gynekologie byly příjemné a fajn.
  Co bylo šílené a to je asi taky všude bylo to, že vám do pokoje někdo vlítne asi tak 100x za den...to se fakt těšíte domů už skrz klid...x krát za den různí lékaři, sestry, pak jídlo, pak jdou pro tácek..pak jedna paní donese plíny, druhá hygienické potřeby na wc, třetí přijde vytřít podlahu :-D hodně veselé toto :-D hlavně klid a pohoda :-)
  Zkrátka doporučuji, ale prosím naivně si nemyslete, že váš porod bude jako porod Andrey Kerestešové atd. :-D
  Nejvíc bodů dávám Porodní asistentce Markétce Korcové.?
  SilvieUli   | 20.04.2019 22:04:06
  Reagovat | URL příspěvku

Téma: Nemocnice Hořovice (strana 4)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce