Inzerce
Inzerce
Inzerce

Diskuze: Nemocnice Nové Město na Moravě, p.o. (strana 2) - diskuze

Přidat textové hodnocení
 • Doporučuji
  Rozhodovala jsem se mezi porodnicí v Novém Městě nebo v Brně a příště bych zvolila opět Nové Město. Porodní asistentky, lékaři i sestřičky na oddělení byli všichni milí, vstřícní a kdykoliv ochotně s čímkoliv poradili. Doporučuji  
  zanny36   | 06.07.2015 22:19:41
  Reagovat | URL příspěvku
 • Spokojená...
  Rodila jsem zde obě děti - 2010 a 2013, u obou dětí jsme měla stejnou asistentku, stejné lůžko na porodním sále i stejný pokoj na oddělení   Byla jsem spokojená - příjemný a ochotný personál. Mohu doporučit.
  janamilan   | 10.08.2014 20:54:02
  Reagovat | URL příspěvku
 • První miminko
  V nemocnici v NM jsem rodila 29.10.2010 poprvé. Ležela jsem zde již 10 dní před porodem pro podezření na help syndrom. Prošla jsem kurzem předporodní přípravy a přesto to bylo jiné než sem očekávala. Porod byl rychlý a děkuji za trpělivost porod. as. pí. Staré. Měla jsem problém s kojením, v nemocnici se nenaučí. Výborné jsou stránky http://www.kojeni.net, samozřejmě to chce pohodu, velkou trpělivost a sžít se s miminkem. Velmi je zde kritizován personál oddělení. Je to o lidech,jak si padnou do oka. Někdo vám je sympatický, někdo ne. A záleží také na situaci (porodu). Problémy jsou v každé nemocnici. Je snažší napsat kritiku a poplivat než POCHVÁLIT. Já osobně jsem byla velmi spokojená, přístup lekářů, porodních asistentek a sester výborný,nemocniční strava dobrá. Pro další miminko si pojedu zase do NM. Dana Chocholáčová
  DanaPulcova   | 03.07.2011 15:34:42
  Reagovat | URL příspěvku
 • porodnice
  v novém městě jsem rodila v unoru 2008 můj první porod příští rok mě to čeká podruhé.člověk může být rád že porodnici máme tady v okolí a myslím že žádné hrozné zážitky nemám.hlavně že porod a vše kolem dopadne dobře.
  leny24   | 30.12.2010 13:06:23
  Reagovat | URL příspěvku
 • Porodnice
  V Novém Městě jsem rodila 6.11.2010. Celý tým na porodním sále, porodní asistentky paní Lelkesovou a paní Starou a pana doktora Hrdinu a paní doktorku Mullerovou hodnotím na velkou jedničku. Oceňuji absolutně profesionální a hlavně i velmi lidský přístup. Co se týče následné péče o mě a o miminko, byla jsem moc spokojená. Měli jsme problém s kojením, takže jsme sestřičky z novorozeneckého poměrně hodně zaměstnávali (hlavně v noci) a vždy se mi snažily pomoct a poradit. Hlavně paní Balzarová (omlouvám se pokud jsem zkomolila jméno) s námi v noci dost zkusila:) Takže až budeme našemu Josífkovi pořizovat sourozence, tak si pro něj rozhodně pojedeme zase do Nového Města
  klaratomanova   | 22.11.2010 14:42:37
  Reagovat | URL příspěvku
 • V porodnici v Nové Městě na Moravě jsem rodila v létě 2009. Porod proběhl neplánovanou sekcí, za kterou jsem lékařům na gynekologicko-porodnickém oddělení moc vděčná. Vzhledem k tomu, že jsem byla už po termínu, musela jsem nastoupit na hospitalizaci s vidinou vyvolávání. Malému se na svět vůbec nechtělo. V den nástupu do porodnice odpoledne při načítání křivky ale nastal zvrat. Křivka srdíčka jela dolů a lékaři začali "lítat". Přišli i ti, kteří už nebyli ve službě a přístup byl naprosto vynikající a profesionální. Na sále bylo vše v naprostém pořádku a stále se lékaři (gynekologové, anesteziolog atd.) starali, jestli mi nic nechybí. Málý měl omotanou pupeční šňůru kolem krku rovnou dvakrát, takže to bylo jedině dobře, že vše proběhlo v takové rychlosti. Jen díky tomuto rychlému zásahu lékařů je naprosto zdravý.
  Na JIP sestry moc chválím, snad kromě vrchní.
  Se sestrami z novorozeneckého oddělení mám bohaté zkušenosti, protože kojení byla hrůza. Z počátku jsem neměla žádné mléko i přes léky na podporu laktace. A malý byl jako přísavka, hned byl na prsu a sál a sál ale nebylo co. Takže mi na oddělení plakal ze všech miminek nejvíc. A tak jsem chodila za sestrama na novorozenecké, aby mi daly umělé. Péči o miminko mi prakticky neukázaly, snad kromě koupání. I když to pro mě bylo traumatizující, protože jsem jako prvorodička neuměla zacházet s malým tak rychle jak by bylo potřeba. Vždy jsme zůstali v místnosti poslední a sestry nervózně přecházeli, ať může jít další várka.
  Jinak se sestry i staniční na novorozeneckém k nám oběma chovaly vcelku dobrě. Což nemůžu říct o dětských lékařích, protože ti mi nedali prakticky žádné informace o dítěti, zejména když jsem byla na JIP, ale i později. Tyto informace jsem vyzískávala od sester.
  Vcelku však hodnotím nemocnici kladně. Příště bych sem jela rodit také. Doporučuji však obrnit se trpělivostí z návštěv na pokojích, protože je neuvěřitelné, jak někteří návštěvníci přicházejí (né jen otec, ale komplet "celá" rodina) každý den a pravidelně vyčerpají celou návštěvní dobu do minuty.
  ťufík   | 02.09.2010 00:08:30
  Reagovat | URL příspěvku
Přidat textové hodnocení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×