Inzerce
Inzerce
Inzerce

pohodový porod - diskuze

Příspěvek z diskuzí: Městská nemocnice Ostrava (strana 2).

 • pohodový porod
  V této porodnici jsem rodila své první děťátko. Zvolila jsem si ji na základě absolvovaného předporodního kurzu, který byl přínosný a mohu ho vřele doporučit všem těhulkám. Byla jsme naprosto spokojena s milým a vstřícným přístupem personálu po celou dobu - před, během i po porodu.
  Příjem byl plánovaný, byly mi trpělivě a pečlivě zodpovězeny všechny otázky porodní asistentkou i lékařem. Na porodním boxu byl se mnou po celou dobu manžel, kterého sestřička poučila, jak být pro mě tou nejlepší oporou a co má dělat. Pochvala a uznání patří i anesteziologovi a sestřičce, kteří mi zaváděli epidurál. Ocenila jsem, že porodní asistentka s námi nebyla celou dobu na boxu a nechala nám soukromí, ale kdykoliv jsme ji potřebovali, zazvonili jsme a hned přišla. Při samotném porodu tam byl jen nejnutnější personál a opravdu mi pomohli, když jsem ztrácela sílu u tlačení. Díky nim máme krásnou a zdravou holčičku Elišku.
  K dispozici jsem měla vlastní sprchu s míčem (úžasná pomoc při kontrakcích), polohovací vak, masážní pomůcky.Kdybych neměla vyvolávaný porod, určitě bych chtěla zkusit vanu, ale s epidurálem to nešlo.
  Na oddělení šestinedělí jsem se setkala jenom se vstřícným jednáním a ochotou pomoci, což prvorodička ocení nejen při kojení. Dík patří sestřičkám ze šestinedělí i novorozeneckého oddělení. Díky nim pořád plně kojíme a to má malá už 6 měsíců.
  Rozhodně jsem si při výběru porodnice vybrala dobře a při příštím těhotenství se tam určitě vrátím. Odnáším si na porod krásné vzpomínky.
  barasmina   | 06.02.2014 17:50:25
  Reagovat | URL příspěvku

Téma: Městská nemocnice Ostrava (strana 2)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce