Inzerce
Inzerce
Inzerce

Můžu jen doporučit! - diskuze

Příspěvek z diskuzí: Městská nemocnice Čáslav (strana 2).

 • Můžu jen doporučit!
  Rodila jsem v čáslavské nemocnici, protože v Čáslavi bydlím, navíc personál z části znám a věděla jsem, že prostředí nemocnice je velice příjemné a hlavně oproti větším nemocnicím tu panuje až skoro domácká atmosféra. Přijela jsem s kontrakcemi v 18 hod večer, v 21:30 byl malý na světě. Přijal mě pan doktor Tichý s PA paní Stibůrkovou. Příjem a příprava probíhala ve veselé náladě, oba jsou velice milí, mladí, takže ze mě opadl prvotní strach. Na uvolnění a zmírnění kontrakcí jsem si poležela ve vaně (takovou vanu mít doma!). Porodní sál i sál s vanou jsou nové, pěkně zařízené, člověk nemá takový ten nepříjemný pocit z nemocnice. U porodu byla ještě PA paní Cincibusová, která mě také podporovala a díky všem zmíněným jsem porod zvládla.
  Nejvíc musím poděkovat panu doktorovi, ke kterému jsem měla stoprocentní důvěru a který mě dokázal povzbudit a uklidnit, že jsem věřila, že to zvládnu.
  I jeho poporodní péče byla na jedničku, opravdu nechtěl nic zanedbat.
  Co se týče novorozeneckého oddělení, všechny sestry byly velice ochotné a vše mi jako nezkušené prvorodičce ukázaly. Zejména paní Kavuljaková (laktační poradkyně) byla velice nápomocná a vysvětlovala mi vše opravdu od základů, jak s miminkem zacházet, přebalovat a zejména kojit. I v noci jsem mohla zavolat, kdyby byl nějaký problém.
  Čáslavskou porodnici můžu jen doporučit! Nedejte na některé negativní komentáře, které jsou většinou zastaralé, ve stylu "jedna paní povídala" nebo se týkají osob, které někomu nemusejí sednout, ale na takové lidi narazíte všude.
  Petazlesa   | 17.01.2019 11:23:18
  Reagovat | URL příspěvku

Téma: Městská nemocnice Čáslav (strana 2)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×