banner
NowakPe 04. 08. 2020

Dobrý den paní doktorko mám takový dotaz. Na velkém stydkem pysku se mi udělala světla bulka velikosti malého hrasku.Presne kdy nevím. Nebolí nesvedi ani se nezvetsuje. Pohlavní styk naposledy před 8 měsíci nyní partnera nemám.Moc Vám děkuji za Váš čas PN

Odpověď odborníka:

Dobrý den, podle fotografie se pravděpodobně může jednat buď o ucpanou mazovou žlázku či "pupínek", tyto nálezy bývají časté a jsou nepodezřelé. Avšak vyšetření na základě fotografie není adekvátní, proto neváhejte vyhledat Vašeho gynekologa. Hezký den.

Štítky:
Sdílejte reakci

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Související články

Míša 29. týden těhotenství: Čeká mě hospitalizace v nemocnici

Míša 29. týden těhotenství: Čeká mě hospitalizace v nemocnici

Míša ve 29. týdnu těhotenství čelí nelehké situaci a možnému nástupu do nemocnice. I přes nutnost klidového režimu si stihla užít Vojtíkův svátek a rodinné grilování. Co všechno ji čeká? Přečtěte si více o jejím týdnu!

Mohlo by vás zajímat

Zodpovězené dotazy

Celkem 5 495 zodpovězených dotazů

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Set 5 dětských knížek 0–8 let

Předškolní vzdělávání
Včetně jediné komplexní předškolní přípravy s mnoha praktickými aspekty pro život. Předejte svému dítěti jedinečné kvalitní know-how lékařky-vzdělavatelky s vysokými nároky na všeobecné vzdělání. „Na prvních 6 letech extrémně záleží,“ říká Jana Martincová, matka ADHD dítěte, díky kterému se stala autorkou a vydavatelkou, a své dítě tak posunula ve vývoji.
cena pouze u nás: 1 425 Kč
Set 5 dětských knížek pro chytré hlavičky