Dobrý den, je mi 29 let, přítele mám po delší době, spíme spolu cca 3 týdny a pokaždé špiním .Ráno ani přes den nic, jen při styku. A bolesti nemám žádné. Na gynekologii jdu až v říjnu. Nikdy se mi to nestalo, mám se něčeho obávat? Čím to prosím může být? Děkuji
Odpověď odborníka:

Dobrý den, špinění po pohlavním styku může být způsobeno zánětem děložního čípku či změnami buněk na děložním čípku. Pokud tedy máte možnost, zajděte k lékaři dříve, aby vás vyšetřil.
Pro akci je nutné přihlášení
Pro akci je nutné přihlášení
Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
17 %
11 hlasů
0 %
0 hlasů
8 %
5 hlasů
58 %
38 hlasů
18 %
12 hlasů
Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků
Související články
