Inzerce
Inzerce
Inzerce

Opožděná menstruace

Menstruace | Palomita | 10.01.2017, 10:38

Dobrý den, chtěla bych se zeptat ještě i Vás, včera jsem byla u pana doktora - gynekologa. Skrz to, že mám pokaždé zmeškání menstruace, poslední měsíčky jsem měla 5. 12. 2016 a 9. 12. 2016 mi skončily. Ten den jsem měla nechráněný sex a za týden opět byl nechráněný. Těhotenské testy jsem jsi dělala 3x a byli negativní, včera u doktora na ultrazvuku nebylo taky nic vidět a řekl, že kdybych byla těhotná, byla bych ve 4. týdnu těhotenství a že by to už bylo vidět. Tak mně nechal píchnout injekci na vyvolání měsíčku. Chci se zeptat na Váš názor. Jsem stále nervózní a ještě k tomu mám silný zánět močových cest. Prosím o Vaši rychlou odpověď. Děkuji Vám.

Dobrý den, pokud jste si těhotenské testy dělala někdy v tomto období a nechráněné pohlavní styky měla v první polovině prosince, pak kdybyste byla těhotná, už by byly jistě pozitivní. Pokud nejsou, pak je těhotenství nepravděpodobné.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | 11.01.2017, 08:02
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce