banner
Aanninka4444 16. 02. 2017

Dobrý den, mám dotaz, na konci září jsem nastoupila do Liberce do školy a dne 27.9. jsem měla nechráněný pohlavní styk. Od tý doby jsem byla skoro každý měsíc nemocná, zánět močových cest, angína, chřipka apod. V listopadu mi diagnostikovali kondylomata. Skoro na 100 % vím, že to je od toho kluka z Liberce. Nějak celkově se cítím nějak jinak od toho září, může to být jen oslabenou imunitou, díky cestování z Liberce do Prahy, nebo jsem si vsugerovala, že za ty časté nemoci může ten sex nebo jsem od něj něco opravdu chytla? Poslední týdny nad tím přemýšlím víc a víc, při sexu hlavně a občas mě to bolí, když ve mě je přítel úplně. Londylomata mi odstranili ambulantně a už se neobjevily od té doby. V lednu jsem měla akorát velmi slabou menstruaci, spíše hnědý výtok a pak sem v lednu měla pocit pálení při sexu, svědilo mě to a při čůrání pálilo, i přítel měl prý nějaký pupínky na penisu a trochu ho to pálilo při čůrání, ale přestalo to a já si koupila vaginální tablety. Po zavedení 1. tablety se mi ráno spustila menstruace, dříve než měla, ale od ledna, až teď do 17.2. jsem měla zkouškové období, tak jsem to přikláněla k tomu. No a tak jsem tablety vysadila (globule) a po skončení menstruace mi skončil i tento problém, asi se to vyplavilo spolu s menstruací. Jinak žádné jiné příznaky nemám. Myslíte, že tyto příznaky nějak poukazují na nějakou pohlavní nemoc? Nebo si to jen vsugerovávám? Jsem stresařka, tak se bojím. Prosím o odpověď. Děkuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, pokud nemáte žádné jiné kožní projevy než v minulosti kondylomata a nyní ani výtok či dlouhodobé bolesti břicha, neměly by Vaše příznaky na žádnou pohlavní nemoc poukazovat. 

Příznaky chřipky či angína se s pohlavními nemocemi nepropojují. 

Štítky: #nemoc
Sdílejte reakci

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Související články

Bára ve 25. týdnu těhotenství plánuje nákupy výbavičky

Bára ve 25. týdnu těhotenství plánuje nákupy výbavičky

Tento týden si Bára sepsala seznam, co vše potřebuje pro miminko sehnat. Nakupovat chce hlavně na bazarech a něco bude mít také od kamarádek. Cítí se stále dobře a s rodinou si užili Mistrovství světa v hokeji žen, dělá jí ale starosti syn, který je už delší dobu nemocný.

Mohlo by vás zajímat

Zodpovězené dotazy

Celkem 5 495 zodpovězených dotazů

Vyřazení léků
avatar 2251985 03. 11. 2016

Dobrý den. Má dcera má 7 let. Byla často nemocná a tak jsme se obrátili na alergologa. Pozitivní test vyšel na břízu. Nemocná byla většinou na průdušky, tak nasadila léky na astma. Takže malá bere Zyrtec 10 kapek/ den, montelucast (teď Montelar) každý den a seretide 1x denně. Toto složení do sebe valí už asi 3 roky 365 dní v roce. Minimálně roste (je nejmenší ze třídy) a hodně přibírá. Má čím dál tím víc pohybu a čím dál tím víc přibírá. Už asi 2 roky má výsledky perfektní a paní doktorka vyžaduje stejné dávkování i medikaci. Chtěla bych to začít postupně vysazovat. Poradíte mi? Děkuji Nováková

Omlouvám se, ale do alergologické léčby nemohu zasahovat, léky se vysazují podle výsledků vyšetřerní krve a podle dechových objemů. Pokud dcera přibírá a neroste, požádejte o endokrinologické vyšetření, na vysazování léků se domluvte s alergologem.

Dobrý den, můj teď už 15 týdenní syn má už přes 5 týdnů rýmu, tedy spíše pořádně ji měl 3 týdny, byl nachlazen, dostal antibiotika do nosu Pamycon. Ten mu to zmírnil, ale nevyléčil. Paní doktorka nám pak řekla, ať koupíme sprej Nasodrill, ale ten mi přijde, že nepomáhá. Hlavně z nosu už nejde nic vysát, ale furt slyším, jak má nos ucpaný, občas i problémy s pitím, protože nemůže pořádně dýchat. Paní doktorka tvrdí, že ty miminka to tak mají, že chrčí, ale ani ho neviděla, pred týdnem řekla, že zahleněný je teď jen po telefonu, že to nic nebude... Už nevím, co vyzkoušet, abych malému ulevila. Paní doktorka se mnou mluvila jak s nějakou hysterickou ženskou, která plaší kvůli rýmě, ale on ji opravdu má, sice mu z nosu neteče, ale drží se mu to někde v zadu. Prosim poraďte, děkuji.

Děti v tomto věku mohou být zahleněné dlouhodobě, pokud ale zahlenění brání kojení, doporučuji vyšetření ORL.

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Set 5 dětských knížek 0–8 let

Předškolní vzdělávání
Včetně jediné komplexní předškolní přípravy s mnoha praktickými aspekty pro život. Předejte svému dítěti jedinečné kvalitní know-how lékařky-vzdělavatelky s vysokými nároky na všeobecné vzdělání. „Na prvních 6 letech extrémně záleží,“ říká Jana Martincová, matka ADHD dítěte, díky kterému se stala autorkou a vydavatelkou, a své dítě tak posunula ve vývoji.
cena pouze u nás: 1 425 Kč
Set 5 dětských knížek pro chytré hlavičky