Inzerce
Inzerce
Inzerce

Genitální bradavice

Pohlavně přenosné nemoci | Seraphs | 03.05.2017, 12:02

Dobrý den, mám vnější bradavice, avšak ani gynekolog ani dermatolog se na mě nepodíval zevnitř, zda nejsou aji na děložním hrdle. Proč? Léčím se na to už pár měsíců s opakovanou recidívou a jako obyčejný člověk mám myslet na to a ptát se na vyšetření zevtniř? Protože to lékaře samotné nenapadne? Když je náhodou budu mít ani na děloze, tak je tím pádem léčba zvenku úplně zbytečná, když se při každým pohlavním styku zevnitř roznesou aji ven. Co si o tom myslíte? Pokud je mám na děložním hrdel, potom se to řeší už jen chirurgicky? Jaká je doba zotavení po chirurgickém odstranění bradavic z děložního hrdla? Děkuji.

Dobrý den, pokud máte zevní genitální bradavice, určitě by vás měl gynekolog vyšetřit kompletně, zda se nevyskytují i v pochvě nebo na děložním čípku. Pokud ano, tak v těchto lokalitách se dají genitální bradavice řešit pouze chirurgicky, protože látky, které se aplikují zevně se nedají aplikovat na sliznici. Co se týče zotavení - nevím, co tím máte na mysli. Pokud se chirurgicky odstraní elektrickou kličkou, pak několik dní stačí, aby se povrchové ranky zacelily.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | 04.05.2017, 07:31
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce