Inzerce
Inzerce
Inzerce

Moje dieta-naruby

Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Od 20 let jsem měla kolem 100kg a byla jsem celkem spokojená.Pak jsem měla děti.Ráda jsem si je pěkně oblíkala a chtěla jsem být taky pěkná.Když jsem si šla něco koupit,vychrtlíny prodavačky,jen kroutily hlavou,na vás tu nemáme nic.Máme jen věci do 44.Já měla 50.To mě asi nakoplo a začala jsem přemýšlet jak na to.Někde jsem četla,že při 10 000kj denně člověk přibíra,při 8000kj zustavá stejný a při 6000kj chudne.Z toho jsem vycházela-jedla jsem 6000kj,ale jen toho co mi chutná,koláčky,koblížky,čokoládičky a světe div se,ono to zabralo.Zchudla jsem tak za měsíc 10kg.Ale tělo je prevít zvyklo si na to a já musela ubírat,až jsem se dostala na 1000kj to je asi 1 koláč.Oběd jsem jedla jen v sobotu.Když jsem snědla trošku normálního jídla dostala jsem zimnici a teplotu,málem jsem zkolabovala.Manžel se už na mě nemohl dívat.Přece jen jsem se starala o miminko Zuzanku a o dvě další děti.Proto mě vzal na dovolenou, kde byli švédské stoly a tam jsem se trošku rozjedla.Zchudnutých 40kg za pul roku mi už stačilo.
Zustala mi kužička,hodně kužičky,ještě tak na jednoho člověka.Té se postupně zbavuji cvičením.Ted už nechudnu jen si to udržuji,jím oběd ještě a i ve středu.
Dietologové by moji dietu asi neschválili,ale když jsem se dívala v televizi na pořad-Jsme to co jíme.Nemám pocit,že by tam někdo radikálně zhubl,ze zdravé stravy a cvičení.Nikdo to dlouho nevydrží a po čase se opět vrátí ke kávě a sladkému.Proto já jsem to obrátila a se sladkým začala.
Tak,že když budete jíst 6000kj denně čehokoliv co máte rádi,budete chudnout,jako já.

P.S.Podívejte se predtím a ted.


autor: Honafa    Poslední změna: 24.07.2008 12:17:22
Předchozí článek KONEC PADAJÍCÍM VLASŮM Další článek Zlatíčka
Diskuze
Reagovat na příspěvek
Reagovat na příspěvek
Komerční sdělení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×