Inzerce
Inzerce
Inzerce

přebalovací pult pro Matýska a Madlenku

Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Náš přebalovací pult jsme si nechali vyrobit na míru od truhláře. Hlavním důvodem pro tohle rozhodnutí byl fakt, že jsme pult potřebovali přizpůsobit mé výšce. Jsem dost malá a tak mi všechny "standardní" přebalovací pulty v prodejnách vycházely hodně nad pas a proto by pro mě přebalování bylo dost nepohodlné.
Pult stojí v rohové části velké místnosti, kde máme kuchyň spojenou s obývacím pokojem. Rozměry pultu jsou 90 cm x 75 cm. Nechali jsme k němu udělat také velkou skříň, abych měla všechny potřebné věci pro našeho Matýska při ruce. Šikovné je, že až nebude mít pultík využití, můžeme vrchní část sundat, čímž vznikne samostatná komoda.
Každopádně pult už mám vyzkoušený na Matýskovi a celkově jsem s ním byla moc spokojená. Je prostorný a nabízí pohodlné přebalení. Teď čeká na Madlenku, která se nám má narodit v únoru, takže pult i skříň postupně připravuji k dalšímu používání. Pro představu, jak jsem měla a budu mít vše uspořádané, přidávám ještě popis:
Pod pultem je jeden šuplík, kde budou uložené různé drobnosti - mastičky, teploměr, vatové tyčinky, dudlíky, drobné hračky na zabavení atd...Pod šuplíkem je skříňka s dvěma regály. Tam jsou schované papírové pleny, vlhčené ubrousky, jednorázové podložky apod. Ve skříni vedle pultu je celkem 7 regálů. Úplně nahoře mám povlečení do postýlky, prostěradla, náhradní fusak do kočárku, spací pytel..zkrátka věci, které nepotřebuji tak často a tudíž na ně nemusím rychle dosáhnout :-). V dalším regálu jsou látkové pleny, brynďáky a osušky. Ve třetím budou papírové pleny + nejdůležitější věci k přebalení (vlhčené ubrousky, rybilka...). Další tři regály jsou vyhrazené pro oblečení. V posledním regálu mám košík, kam budu narychlo "házet" věci určené k vyprání. Ty  se pak každý večer přendají do koše na prádlo v koupelně. Tenhle systém se mi osvědčil, takže u něj nejpíš zůstanu i teď. Poslední věc, která myslím stojí za zmínku, jsou obrázky na zdi nad pultem a na boku skříně - Matýsek se na ně při přebalování moc rád díval. Pár jich sice časem odlepil a zlikvidoval, ale svojí úlohu zabavit obrázky určitě splnily. Vedle přebalováku stojí ještě koš na použité pleny, na fotkách není vidět.

autor: janca.lo    Poslední změna: 22.11.2011 16:30:50
Předchozí článek přebalovací koutek Našeho Kryštůfka Další článek prebalovani kafky
Diskuze
Reagovat na příspěvek
Komerční sdělení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce