Inzerce
Inzerce
Inzerce

Chcete kojenci koupit helmu?

Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Asi před rokem nám přišel do redakce dotaz: http://www.babyonline.cz/vyvoj-ditete/psychomotoricky-vyvoj.html - Vaše dotazy, který jsme brali jako ojedinělý.
Zřejmě se jím inspiroval nějaký zdatný obchodník, neboť tento týden volala naší dětské lékařce bývalá pacientka, dnes maminka 2 dětí, zda by doporučovala helmu pro kojence (aby hlava dítěte byla chráněna při pádu, když začíná lézt a stavět se)! Prý jsou na to reklamy !

Paní doktorka mě svou odpovědí pobavila, věřím, že i Vás :-). Nejprve se v žertu zeptala, zda reklamy těchto obchodníků nedoporučují také brnění, aby byla ochrana dítěte kompletní! Samozřejmě mamince následně sdělila svůj názor, že maminka by měla své dítě hlídat a zabezpečit tak, aby nedošlo k nějakému maléru.
autor: Baby on line    Poslední změna: 28.11.2008 13:44:50
Předchozí článek Pro alergiky !!! Další článek Netekoucí hrnečky, lahvičky se savičkami
apod. z pohledu zubaře
Diskuze
  • Při moji smulé by se praštili zrovna v tu chvílí co by jí neměli.
    Když jsem měla Honzu malého a koupila mu kšandy do kočárku,bylo u toho i vodítko.Jak pro psa,aby dítě neutíkalo.Škoda,že to nikdo nepoužival.Kdyby po ulici chodili lidi s dětma na vodítku,tak bych se připojila. 
    Honafa   | 28.11.2008 14:20:13
    Reagovat | URL příspěvku
Reagovat na příspěvek
Komerční sdělení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce