Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o Vitamín D3 Baby-D™ kapky v novém balení

Kdo získal 3x Vitamín Baby D, který miminka skvěle snášejí a nebolí je z něj bříško? Je vhodný pro celou rodinu. Kapková forma je ideální volba speciálně pro jednotlivce, kteří preferují kapky před tabletami, či už na polykání nebo žvýkání. Vitamín D je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí. 

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

  • Hedvikova
  • evikh1
  • Sweetcat

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. c) Z čeho se získává vitamin D? z lanolinu z ovčí vlny

2. c) K čemu tělo potřebuje vitamín D? kosti, imunita

3. a) O jakou formu vitamínu Baby D se hraje? kapky

4. a) Má vitamín Baby D nové balení? ano

Více informací můžete najít zde: https://www.jamieson.cz/produkty-cz/vitaminy-a-vyzivove-doplnky/baby-d-vitamin-d3-400-iu-kapky-11-7ml-baby-d-vitamin-d3-droplets/

Jaká výhra na Vás čeká?

3 výherci získají Baby-D™ Vitamín D3 400 IU kapky 

Baby-D™ Vitamín D3 

Vitamín D je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí. Jednoduché dávkování – vítaná alternativa k tabletkám. Ideální volba pro celou rodinu, speciálně pro jednotlivce, kteří preferují kapky před tabletami, ať už na polykání anebo žvýkání.

Doplňky stravy s vitamínem D od firmy Jamieson jsou připravené výhradně s použitím Quali™- D vitamínu prvotřídní světové kvality. Získává se z čistého „slunečního“ lanolinu, bohatého a obnovitelného zdroje vitamínu D z vlny ovcí, které se chovají na vysočinách Austrálie a Nového Zélandu.  

 

 

Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce