Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o 3 rodinné vstupenky pro 4 osoby do brněnského vědeckého zabavního parku VIDA

Chcete vidět rozzářené oči svých dětí? Dopřát jim nezapomenutelné zážitky? Vypravte se společně do zábavního vědeckého parku VIDA! v Brně. Užijte si rodinný den plný objevování světa kolem nás.

Objevujte, bavte se a učte se hrou!

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslala a výhru získává:

 • VIDA! logo

  MiliKry
 • Marse1404
 • Hrabenka1905

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. b) V expozici VIDA! si můžete hrát s více než 175 exponáty. Dokonce ve dvou z nich můžete pozorovat zvířata. Víte, jaká to jsou? Mravenci Atta a krevetky

 2. c) Zábavní vědecký park VIDA! je také rájem kutilů všeho věku. Kromě prostoru pro kutění, Bastlírny, se tam jednou do roka, vždy v polovině listopadu, koná velký festival určený právě jim. Jak se jmenuje? Bastlfest

3. d) Během říjnových a listopadových víkendů si rodiny s dětmi užijí jedinečné labodílny plné pokusů a vyrábění zaměřené na hustotu látek. Jak se dílny jmenují? Hustý dílny  

4. c) Víte, jak se ve VIDA! nazývá místnost, kde můžete zhlédnout science show nebo napínavé 3D filmy? Divadlo vědy

VIDA! - řeka

Více informací na: http://vida.cz/

Jaká bude výhra?

3x rodinná vstupenka pro 4 osoby do brněnského zábavního vědeckého parku VIDA!

VIDA!

VIDA! budova

Nejdřív rozpoutat tornádo a ustát zemětřesení, pak se projet na kole po laně několik metrů nad zemí, odstartovat bublinkový závod, vstoupit do obřího srdce, vyzkoušet si moderování počasí nebo trénink pilota stíhačky, postavit magnetickou sochu a nakonec zmrazit vlastní stín. Neuvěřitelné? Ne, to všechno můžete během jediného dne zažít v brněnském zábavním vědeckém parku VIDA! Na ploše přes 6000 m2 tu najdete více než 175 exponátů, se kterými si můžete hrát a přitom poznávat, jak funguje svět kolem nás. 

Fantazie, synek tu strávil pět šťastných hodin. Nyní už třetí hodinu nemluví o ničem jiném. Zřejmě změníme trvalé bydliště na VIDA.“ Edita K.

„Perfektní a nejlepší atrakce v ČR. Doporučujeme úplně všem. Máme kluky 9 a 12 let. Než jsme jeli, starší říkal, že se bude nudit, ale opak byl pravdou. A manžel by tam nejradši zůstal navždy.“ Eva H.

„Cestovali jsme přes celou republiku jen kvůli VIDA! A nezklamala. Děti 4 a 6 let byly naprosto nadšené. V muzeích nebo zá zámcích se nemůžou ničeho dotýkat, ale tady je jim všechno k dispozici,“ Martin C.

Představení plné pokusů v ceně vstupenky

Je možné zapálit oheň kostkou ledu? Vyrobit světélkující sliz? Nechat se ve vakuu probudit budíkem? Strčit ruku skrz blesk? Na tyto a spoustu dalších otázek dostanete odpovědi během představení se zábavnými pokusy, která se konají několikrát během dne v Divadle vědy a jsou v ceně vstupenky. Expozicí totiž nabídka VIDA! rozhodně nekončí. 

3D filmy, jaké jinde neuvidíte

Divadlo vědy se v pravidelných intervalech mění na útulné kino, které má na programu 3D filmy plné dechberoucích záběrů ze světa zvířat. Filmy se hrají s českým dabingem a do hlavních hrdinů se určitě zamilujete – ať už se bude jednat o nebojácného stepního křečka nebo roztomilou mořskou vydru. 

Dílničky, dočasné výstavy i speciální prostor pro kutily

Celou řadu pokusů a hravé vědecké tvoření si s dětmi užijete v rámci víkendových labodílen. Navštivte také jednu z dočasných výstav, které se během roku v centru obměňují. Malí i velcí kutilové si určitě zamilují zdejší Bastlírnu, kde si vyrobí třeba autíčko na vzduch nebo kuličkodráhu. 

Praktické informace

 • Zábavní vědecký park VIDA! najdete v jednom z bývalých pavilonů brněnského výstaviště.
 • Parkovací místa jsou přímo před budovou, popřípadě se dá využít nedaleký parkovací dům.
 • Ve VIDA! můžete navštívit i občerstvení.
 • Rodinné vstupné koupíte už za 430 Kč.
 • 3,5 hodiny je nejčastější doba, kterou tu návštěvních stráví

 

Diskuze k soutěži
 • Neváhejte
  Určitě stojí za návštěvu. Byli jsme tam před 14 dny a zábava na celý den!  
  EwkaD   | 24.10.2019 11:49:39
  Reagovat | URL příspěvku
 • Vida
  Už dlouho se tam chystáme, tak třeba se usměje štěstí :-)
  Witchie   | 22.10.2019 11:50:21
  Reagovat | URL příspěvku
 • Muzeum
  Vřele doporučuji. Zábava pro vsechny
  Veronikamitasova   | 21.10.2019 18:00:35
  Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce