Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o 3 rodinné vstupenky pro 4 osoby do brněnského vědeckého zabavního parku VIDA

Chcete vidět rozzářené oči svých dětí? Dopřát jim nezapomenutelné zážitky? Vypravte se společně do zábavního vědeckého parku VIDA! v Brně. Užijte si rodinný den plný objevování světa kolem nás.

Objevujte, bavte se a učte se hrou!

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslala a výhru získává:

  • VIDA! logo

    MiliKry
  • Marse1404
  • Hrabenka1905

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. c) Ve VIDA! najdete také nový prostor pro moderní kutily. Odhalíte, jak se jmenuje? Bastlírna

2. c) O sobotách a nedělích si můžete ve VIDA! užít víkendové labodílny plné zábavných pokusů. Od ledna do března jsou věnovány jedné z nejoblíbenějších barev na světě. Jaká to je? modrá

3. b) Jak se jmenuje záhadný průvodce v science show o létání Albatros, kterou hrajeme pro nejmenší diváky? Pan Fuk

4. d) Na galerii VIDA! najdete až do konce června dočasnou výstavu Digitálium. Imaginárními světy návštěvníkům zprostředkovává pět obřích projekcí. Co na nich uvidíte? hlavy

VIDA! - řeka

Více informací na: http://vida.cz/

Jaká bude výhra?

3x rodinná vstupenka pro 4 osoby do brněnského zábavního vědeckého parku VIDA!

TIP na výlet do Brna za chytrou zábavou

VIDA! budova

Nejdřív rozpoutat tornádo a ustát zemětřesení, pak se projet na kole po laně několik metrů nad zemí, odstartovat bublinkový závod, vstoupit do obřího srdce, vyzkoušet si moderování počasí nebo trénink pilota stíhačky, postavit magnetickou sochu a nakonec zmrazit vlastní stín. Neuvěřitelné? Ne, to všechno můžete během jediného dne zažít v brněnském zábavním vědeckém parku VIDA! Na ploše přes 6000 m2 tu najdete více než 175 exponátů, se kterými si můžete hrát a přitom poznávat, jak funguje svět kolem nás. 

Fantazie, synek tu strávil pět šťastných hodin. Nyní už třetí hodinu nemluví o ničem jiném. Zřejmě změníme trvalé bydliště na VIDA.“ Edita K.

Představení plné pokusů v ceně vstupenky

Je možné zapálit oheň kostkou ledu? Vyrobit světélkující sliz? Nechat se ve vakuu probudit budíkem? Strčit ruku skrz blesk? Na tyto a spoustu dalších otázek dostanete odpovědi během představení se zábavnými pokusy, která se konají několikrát během dne v Divadle vědy a jsou v ceně vstupenky. Expozicí totiž nabídka VIDA! rozhodně nekončí. 

3D filmy, jaké jinde neuvidíte

Divadlo vědy se v pravidelných intervalech mění na útulné kino, které má na programu 3D filmy plné dechberoucích záběrů ze světa zvířat. Filmy se hrají s českým dabingem a do hlavních hrdinů se určitě zamilujete – ať už se bude jednat o nebojácného stepního křečka nebo roztomilou mořskou vydru. 

Dílničky, dočasné výstavy i speciální prostor pro kutily

Celou řadu pokusů a hravé vědecké tvoření si s dětmi užijete v rámci víkendových labodílen. Navštivte také jednu z dočasných výstav, které se během roku v centru obměňují. Malí i velcí kutilové si určitě zamilují zdejší Bastlírnu, kde si vyrobí třeba autíčko na vzduch nebo kuličkodráhu. 

Praktické informace

  • Zábavní vědecký park VIDA! najdete v jednom z bývalých pavilonů brněnského výstaviště.
  • Parkovací místa jsou přímo před budovou, popřípadě se dá využít nedaleký parkovací dům.
  • Ve VIDA! můžete navštívit i občerstvení.
  • Rodinné vstupné koupíte už za 430 Kč.
  • 3,5 hodiny je nejčastější doba, kterou tu návštěvních stráví


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce