Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o vstupenky do zábavních parků TOBOGA

TOBOGA – to jsou čtyři zábavní parky pro celou rodinu a vy máte možnost vyhrát UNIVERZÁLNÍ DĚTSKÉ VSTUPENKY! S dětmi pak můžete navštívit jeden z parků Toboga dle vlastního výběru: Park Toboga Fantasy v Praze na Zličíně, Bongo v Brně, Tongo v Hradci Králové či Galaxii ve Zlíně.

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

 • Iivusja3
 • vyoralova.k
 • BlanysekS
 • vacuve
 • haninab
 • xxkouckaxx
 • stradonice
 • aknelka16
 • Debbie
 • hhranolka

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. d) Součástí kterého parku Toboga je hotel s restaurací a wellness? Galaxie ve Zlíně

2. b) Který z parků Toboga oslavil již 10. výročí? Bongo v Brně

3. a) Který z parků Toboga je nejnovější a největší? Toboga v Praze

Více na www.toboga.cz

Jaká bude výhra?

 • 10 výherců získá 2 univerzální dětské vstupenky do jednoho z parků Toboga dle vlastního výběru (Park Toboga Fantasy v Praze na Zličíně, Bongo v Brně, Tongo v Hradci Králové či Galaxii ve Zlíně)

Zabavní parkyTOBOGA

V prostorách center na celkové ploše přes 15 000 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro děti, ale i pro dospělé. Každá z nich přitom představuje jiný světadíl, zemi, moře, ostrovy, sopky, cizí planety, hvězdy a vše, co si jen dítě dovede představit. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu kolem světa, výpravu na tajemný ostrov, cestu do vesmíru k jiným Galaxiím i do světa fantazie. Každý park má svůj příběh. 

Koncept TOBOGA přináší dětem možnost prožít za každého počasí den plný zábavy, pohybu a nejrůznějších opičáren. Na společných výpravách si najdou nové kamarády, při překonávání rozmanitých překážek si zvýší své sebevědomí. Fantazii se žádné meze nekladou. Dobrodružství, zábava, pohyb i odpočinek u dobrého jídla, to vše v těchto centrech můžete prožít. 

I dospělí si přijdou na své. Mohou si bez obav o své ratolesti užívat návštěvy haly v prostorách restaurace, nebo si sami vyzkoušet některé z mnoha atrakcí. V nabídce je samozřejmě i internetové wi-fi připojení zdarma, čtenářský koutek, sledování různých projekcí, vystoupení a programů. Bez problémů tak může celá rodina dohromady strávit společný čas bez stresu, a přitom si i aktivně odpočinout. 

Nejnovější parkem řetězce je Toboga Fantasy v Praze na Zličíně, který byl otevřen v květnu 2016. Jde o největší rodinný indoor park v České republice. Na rodiče s dětmi čeká na ploše 6000m2 přes 100 hracích a sportovních atrakcí, doplňkové programy či výborné občerstvení. Toboga Fantasy je čtvrtý ze zábavních parků Toboga, které v České republice již úspěšně řadu let fungují. Všechny parky nabízejí na velkém prostoru atrakce nejvyšší kvality a k tomu samozřejmě další služby, aby si pobyt u nás mohla užít celá rodina. 

Zábavní parky Toboga jsou dobrou alternativou k smysluplnému trávení volného času dětí jinak než doma u televize, počítačů, tabletů či mobilních telefonů. Navíc v parcích Toboga nejsou na rozdíl od jiných podobných center žádné hrací automaty a jiná gamblerská zařízení. 

 


Diskuze k soutěži
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce