Inzerce
Inzerce
Inzerce

Soutěž o vstupenky do zábavních parků TOBOGA

TOBOGA – to jsou čtyři zábavní parky pro celou rodinu a vy máte možnost vyhrát UNIVERZÁLNÍ RODINNÉ VSTUPENKY! 

S dětmi pak můžete navštívit jeden z parků Toboga dle vlastního výběru: Park Toboga Fantasy v Praze na Zličíně, Bongo v Brně, Tongo v Hradci Králové či Galaxii ve Zlíně.

Stačí odpovědět na naše jednoduché vědomostní otázky a pak už mít jenom štěstí. 

Jak se můžete soutěže zúčastnit?

Soutěž probíhá v termínu od 18. 5. 2020 do 31. 5. 2020.

Vyhrát může ten, kdo správně odpoví na soutěžní otázky a jeho dotazník bude mít výherní pořadové číslo. 

Nápovědu naleznete v článku nebo na www.toboga.cz

Výhru získávájí správně vyplněněné dotazníky s tímto pořadovým číslem:

  • 60, 106, 160

Jaká výhra na Vás čeká?

  • 3 výherci získají univerzální rodinnou vstupenku do jednoho z parků Toboga dle vlastního výběru (Park Toboga Fantasy v Praze na Zličíně, Bongo v Brně, Tongo v Hradci Králové či Galaxii ve Zlíně)

Zabavní parky TOBOGA

V prostorách center na celkové ploše přes 15 000 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro děti, ale i pro dospělé. Každá z nich přitom představuje jiný světadíl, zemi, moře, ostrovy, sopky, cizí planety, hvězdy a vše, co si jen dítě dovede představit. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu kolem světa, výpravu na tajemný ostrov, cestu do vesmíru k jiným Galaxiím i do světa fantazie. Každý park má svůj příběh. 

Koncept TOBOGA přináší dětem možnost prožít za každého počasí den plný zábavy, pohybu a nejrůznějších opičáren. Na společných výpravách si najdou nové kamarády, při překonávání rozmanitých překážek si zvýší své sebevědomí. Fantazii se žádné meze nekladou. Dobrodružství, zábava, pohyb i odpočinek u dobrého jídla, to vše v těchto centrech můžete prožít.

I dospělí si přijdou na své. Mohou si bez obav o své ratolesti užívat návštěvy haly v prostorách restaurace, nebo si sami vyzkoušet některé z mnoha atrakcí. V nabídce je samozřejmě i internetové wi-fi připojení zdarma, čtenářský koutek, sledování různých projekcí, vystoupení a programů. Bez problémů tak může celá rodina dohromady strávit společný čas bez stresu, a přitom si i aktivně odpočinout. 

Nejnovější parkem řetězce je Toboga Fantasy v Praze na Zličíně, který byl otevřen v roce 2016. Jde o největší rodinný indoor park v České republice. Na rodiče s dětmi čeká na ploše 6000m2 přes 100 hracích a sportovních atrakcí, doplňkové programy či výborné občerstvení. Toboga Fantasy je čtvrtý ze zábavních parků Toboga, které v České republice již úspěšně řadu let fungují. Všechny parky nabízejí na velkém prostoru atrakce nejvyšší kvality a k tomu samozřejmě další služby, aby si pobyt u nás mohla užít celá rodina. 

Přejeme hodně štěstí!

Bude-li z jedné IP adresy uskutečněno více hlasování za sebou, všechny soutěžní odpovědi z této adresy budou z losování vyřazeny.

Soutěžní otázky:


Soutěžní otázky:


Diskuze k soutěži
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce