Chcete vidět rozzářené oči svých dětí? Dopřát jim nezapomenutelné zážitky? Vypravte se společně do zábavního vědeckého parku VIDA! v Brně. Užijte si rodinný den plný objevování světa kolem nás.
Objevujte, bavte se a učte se hrou!
Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslala a výhru získává:
MiliKry
- Marse1404
- Hrabenka1905
Výhercům gratulujeme!
Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:
1. c) Ve VIDA! najdete také nový prostor pro moderní kutily. Odhalíte, jak se jmenuje? Bastlírna
2. c) O sobotách a nedělích si můžete ve VIDA! užít víkendové labodílny plné zábavných pokusů. Od ledna do března jsou věnovány jedné z nejoblíbenějších barev na světě. Jaká to je? modrá
3. b) Jak se jmenuje záhadný průvodce v science show o létání Albatros, kterou hrajeme pro nejmenší diváky? Pan Fuk
4. d) Na galerii VIDA! najdete až do konce června dočasnou výstavu Digitálium. Imaginárními světy návštěvníkům zprostředkovává pět obřích projekcí. Co na nich uvidíte? hlavy
Více informací na: http://vida.cz/
Jaká bude výhra?
3x rodinná vstupenka pro 4 osoby do brněnského zábavního vědeckého parku VIDA!
TIP na výlet do Brna za chytrou zábavou
Nejdřív rozpoutat tornádo a ustát zemětřesení, pak se projet na kole po laně několik metrů nad zemí, odstartovat bublinkový závod, vstoupit do obřího srdce, vyzkoušet si moderování počasí nebo trénink pilota stíhačky, postavit magnetickou sochu a nakonec zmrazit vlastní stín. Neuvěřitelné? Ne, to všechno můžete během jediného dne zažít v brněnském zábavním vědeckém parku VIDA! Na ploše přes 6000 m2 tu najdete více než 175 exponátů, se kterými si můžete hrát a přitom poznávat, jak funguje svět kolem nás.
„Fantazie, synek tu strávil pět šťastných hodin. Nyní už třetí hodinu nemluví o ničem jiném. Zřejmě změníme trvalé bydliště na VIDA.“ Edita K.
Představení plné pokusů v ceně vstupenky
Je možné zapálit oheň kostkou ledu? Vyrobit světélkující sliz? Nechat se ve vakuu probudit budíkem? Strčit ruku skrz blesk? Na tyto a spoustu dalších otázek dostanete odpovědi během představení se zábavnými pokusy, která se konají několikrát během dne v Divadle vědy a jsou v ceně vstupenky. Expozicí totiž nabídka VIDA! rozhodně nekončí.
3D filmy, jaké jinde neuvidíte
Divadlo vědy se v pravidelných intervalech mění na útulné kino, které má na programu 3D filmy plné dechberoucích záběrů ze světa zvířat. Filmy se hrají s českým dabingem a do hlavních hrdinů se určitě zamilujete – ať už se bude jednat o nebojácného stepního křečka nebo roztomilou mořskou vydru.
Dílničky, dočasné výstavy i speciální prostor pro kutily
Celou řadu pokusů a hravé vědecké tvoření si s dětmi užijete v rámci víkendových labodílen. Navštivte také jednu z dočasných výstav, které se během roku v centru obměňují. Malí i velcí kutilové si určitě zamilují zdejší Bastlírnu, kde si vyrobí třeba autíčko na vzduch nebo kuličkodráhu.
Praktické informace
- Zábavní vědecký park VIDA! najdete v jednom z bývalých pavilonů brněnského výstaviště.
- Parkovací místa jsou přímo před budovou, popřípadě se dá využít nedaleký parkovací dům.
- Ve VIDA! můžete navštívit i občerstvení.
- Rodinné vstupné koupíte už za 430 Kč.
- 3,5 hodiny je nejčastější doba, kterou tu návštěvních stráví
Předchozí soutěž:

Soutěžte o Marťánky PROimun AKUT na podporu imunity dětí
Následující soutěž:

Soutěžte o 1000 Kč na ekologické produkty Bamboolik!
Diskuze k soutěži
to by bylo super
zrovna se chystáme za narozeniny na výlet na moravuSouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
17 %
11 hlasů
0 %
0 hlasů
8 %
5 hlasů
58 %
38 hlasů
18 %
12 hlasů
Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků