Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení prázdninové soutěže o vstupenky do Aquaparku Tatralandia

14 bazénů, 28 skluzavek a tobogánů, zábavné atrakce, celodenní programy, restaurace, wellness & spa a jiné.

Tatralandia je areálem vodní zábavy s ubytováním a zároveň jediným, kde si můžete vyzkoušet surfování na divokých vlnách Surf Waves Tatralandia. Nachází se v regionu Liptov - oblasti s množstvím kulturních památek, svéráznou lidovou kulturou a folklórem, kterou obklopují největší slovenské hory - Vysoké a Nízké Tatry, Velká a Malá Fatra, Chočské vrchy. 

Objevte toto místo plné dobrodružství a zábavy, jehož součástí je Aquapark Tatralandia, s celoročním přímořským rájem Tropical Paradise i ubytovacím komplexem Holiday Village Tatralandia.

Výhercům gratulujeme!

  • aninax
  • Zuzzaa
  • dendy219

Správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. b) Kde se Aquapark Tatralandia nachází? na Slovensku

2. d) Kolik skluzavek a tobogánů v Tatralandii najdete? 28

3. b) Co je Surf Waves Tatralandia? Surfování na vlnách Tatralandie

4. b) Jak se jmenuje tropický svět v Tatralandii? Tropical Paradise

Více informací na: www.tatralandia.sk 

Jaká bude výhra?

Každý ze 3 výherců získá 2x vstup pro dospělého AQUA a 2x vstup pro děti (6 - 12 let). 

Děti do 6 let mají vstup ZDARMA!

UPOZORNĚNÍ! Vstupy je nutné uplatit přes Gopass – více informací zde: https://www.tatralandia.sk/cenniky/gopass/aktivacia-gopass-vstupov/.  

Na gopass.sk vyplníte své údaje, potvrdíte v emailu link a po přihlášení aktivujete gopass kód v oddělení gopass kupony. Dočasný gopass vám po použití kupónu přijde do e-mailu (trvalý průkaz obdržíte při vstupu do aquaparku). Radi Vám poradíme na: +421 220 510 448 nebo: info@gopass.sk.

Aquapark Tatralandia - zábava, relax a dobrodružství 365 dní v roce 

Tatralandia je ideálním místem na letní i zimní dovolenou pro všechny věkové kategorie. 

Během letní sezóny si na své přijdou malý i velký ve 14 bazénech s mořskou, termální i čirou vodou. Nudit se určitě nebudete díky 28 toboganům a skluzavkám, atrakcím celodennímu programu s animačním týmem, celodennímu programu s animátoři, nebo  eventům.  

A kdyby pršelo, tak se sejdeme pod průhlednou střechou celoročního Tropical Paradise, kde teplota vody a vzduchu neklesá pod 30 °C.

Létem se zábava v Tatralandii nekončí. Během celého roku se kromě opalování pod palmami můžete vyřádit na 6 toboganech, zrelaxovat v 10 bazénech, užívat si blahodární účinky thalasso terapie, zregenerovat své tělo v Keltském saunovém světě a načerpat ztracené síly díky masážím, zábalům a lázním ve Wellness Paradise.

 

 
 

Diskuze k soutěži
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce