Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o doplněk stravy pro těhotné a kojící Superfolin 2 60+60 na 2 měsíce

Zdravý vývoj dělohy, placenty a samozřejmě miminka znamená velmi zvýšené nároky na tělo nastávající maminky. Dostatečný zdroj živin je tedy stěžejní, to však v žádném případě neznamená, že by měla maminka pouze navýšit porce jídla. Správná výživa v těhotenství znamená především kvalitu nikoliv kvantitu. Na začátku těhotenství se doporučuje zvýšit energetický příjem z potravy o 150 kalorií denně, ke konci těhotenství již o 250 kalorií denně. Mnohé živiny bude maminka také potřebovat suplementovat pomocí doplňků stravy, jelikož je pravděpodobně nebude schopna doplnit z běžného jídelníčku.

Ze správných odpovědí byli vylosováni a výhru získávají:

  • Barushenka
  • janousp
  • LenkaSch
  • Anydo
  • ppss

Gratulujeme!

Přikládáme správnou odpověď na soutěžní otázku:

1. b) Co znamená, že by nastávající maminka měla „jíst za dva“? Měla by zvýšit energetický příjem o 150 – 250 kalorií denně

Více informací na: www.chytre-miminko.cz

Na jaké výhry se můžete těšit?

5 výherců získá 1 balení přípravku SUPERFOLIN 2 60+60 na 2 měsíce v hodnotě 700 Kč.

Superfolin 2 je doplněk stravy pro těhotné a kojící s vysokým obsahem folátů (včetně Quatrefolic® – folátu čtvrté generace, ideálního pro geneticky slabší metabolizéry kyseliny listové) a vysokým obsahem DHA.

Svým složením odpovídá nejmodernějším poznatkům o správném vývoji Vašeho miminka, včetně aktualizovaných Doporučených postupů českých gynekologických odborných společností ke kyselině listové, přijatých v květnu 2013. Vysokým obsahem folátů (který je v souladu s dnešními názory na výživu těhotných) překonává současné standardy běžné na českém trhu. Obsahem Quatrefolic® – folátu čtvrté generace (první produkt v Evropě s touto nejmodernější formulací) je tento produkt vynikající i pro slabé metabolizéry klasické kyseliny listové. Vysoký obsah DHA Vám pomáhá nahradit možný deficit mořských ryb ve Vaší stravě – odpovídá třem rybím pokrmům týdně.

Kyselina listová je důležitá pro normální růst zárodečných tkání během těhotenství. Bohatou pestrou stravou lze získat denně zhruba 200 µg kyseliny listové, přičemž doporučená denní dávka pro dospělé je 400 µg, pro těhotné 600-1000 µg. U slabších (heterozygotních) metabolizérů klasické kyseliny listové (asi 50% populace) je snížena efektivita enzymu MTHFR asi na 75%, u slabých (homozygotních) metabolizérů klasické kyseliny listové (asi 10% populace) je snížena efektivita enzymu MTHFR asi na 25%.

DHA je důležitá pro správný vývoj mozkové tkáně a oční sítnice plodu. Příznivého účinku se dosáhne při přísunu minimálně 250 mg denně.

www.chytre-miminko.cz

 

 


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×