Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o doplněk stravy pro těhotné a kojící Superfolin 2 na 2 měsíce 

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

 • Bulabu3
  Jarda9
  aninax
  Nikolka13
  Kurčátko

Výherkyním gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. c) Stačí pro maximální ochranu před některými vrozenými vadami pestrá strava? Nestačí, je nutno doplňovat alespoň 400 mikrogramů folátu denně v podobě syntetické kyseliny listové, nebo modernější formy Quatrefolic nebo methylfolát

2. b) Kolik tučných rybích jídel týdně (losos, sleď, makrela, tuňák) musím sníst pro správný přísun DHA? Tři

3. a) Rodí se po užívání multivitaminů větší děti? Ne, pokud přípravky neobsahují vitamin B1

Jaká bude výhra?

 • 5 výherců získá 1 balení přípravku SUPERFOLIN 2 60+60 na 2 měsíce v hodnotě 700,-Kč (za 1 balení)

Více informací naleznete zde: www.chytre-miminko.cz

SUPERFOLIN 2

Doplněk stravy pro těhotné a kojící s vysokým obsahem folátů (včetně Quatrefolic® – folátu čtvrté generace, ideálního pro geneticky slabší metabolizéry kyseliny listové) a vysokým obsahem DHA.

Svým složením odpovídá nejmodernějším poznatkům o správném vývoji Vašeho miminka, včetně aktualizovaných Doporučených postupů českých gynekologických odborných společností ke kyselině listové, přijatých v květnu 2013. Vysokým obsahem folátů (který je v souladu s dnešními názory na výživu těhotných) překonává současné standardy běžné na českém trhu. Obsahem Quatrefolic® – folátu čtvrté generace (první produkt v Evropě s touto nejmodernější formulací) je tento produkt vynikající i pro slabé metabolizéry klasické kyseliny listové. Vysoký obsah DHA Vám pomáhá nahradit možný deficit mořských ryb ve Vaší stravě – odpovídá třem rybím pokrmům týdně.

Kyselina listová je důležitá pro normální růst zárodečných tkání během těhotenství. Bohatou pestrou stravou lze získat denně zhruba 200 µg kyseliny listové, přičemž doporučená denní dávka pro dospělé je 400 µg, pro těhotné 600-1000 µg. U slabších (heterozygotních) metabolizérů klasické kyseliny listové (asi 50% populace) je snížena efektivita enzymu MTHFR asi na 75%, u slabých (homozygotních) metabolizérů klasické kyseliny listové (asi 10% populace) je snížena efektivita enzymu MTHFR asi na 25%.

DHA je důležitá pro správný vývoj mozkové tkáně a oční sítnice plodu. Příznivého účinku se dosáhne při přísunu minimálně 250 mg denně.

 


Diskuze k soutěži
 • Superfolin
  Pripravek jsem během prvního těhotenství uzivala a byla jsem velice spokojená
  Vlavl   | 28.05.2020 08:16:31
  Reagovat | URL příspěvku
 • Superfolin
  Pripravek jsem během prvního těhotenství uzivala a byla jsem velice spokojená
  Vlavl   | 28.05.2020 08:16:29
  Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce