Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o novou přírodní kosmetiku Suavinex pro maminky

První řada kosmetiky pro maminky v obalech z přírodních rozložitelných materiálů!

Hýčkejte sami sebe!

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

 • recapova
 • Sanyh
 • vilma1
 • karliki
 • Jitka.L

Gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. b) V čem je nová kosmetika od Suavinex unikátní? Má obaly z přírodních rozložitelných materiálů.

2. b) Řada kosmetiky Suavinex pro maminky obsahuje: 86 - 99% přírodních ingrediencí

3. d) Krém proti striím Suavinex: všechny výše uvedené možnosti jsou správně (zlepšuje tón pleti, poskytuje větší flexibilitu v rizikových situacích, zvyšuje elasticitu, chrání a zklidňuje kůži)

4. d) Všechny produkty kosmetické řady Suavinex jsou: všechny výše uvedené možnosti jsou správně (složeny z přísad považovaných za hypoalergenní, vyrobeny v EU, pomáhají zachovat přirozenou rovnováhu kůže během těhotenství a v období po porodu)

Více informací na: www.crystalbaby.cz

Jaká výhra na Vás čeká?

5x balíček produktů přírodní kosmetiky Suavinex, který obsahuje:

Citlivá péče v těhotenství a po porodu s přírodní kosmetikou Suavinex

Suavinex vyhovuje potřebám maminek, aniž by zanedbával jejich péči. Vyvíjí kosmetické přípravky, které jim napomohou zachovat přirozenou rovnováhu jejich kůže během těhotenství a v období po porodu.

SUAVINEX Krém proti striím 250 ml 

Krém zabraňující vzniku strií zlepšuje tón pleti a poskytuje větší flexibilitu v rizikových situacích, jakými jsou těhotenství, hubnutí nebo nabírání na váze, a to díky kombinaci šípkového extraktu a Gotu Kola, obohacené o vitamíny E a F. Asian Centllan zvyšuje elasticitu, olej ze šípkové růže urychluje absorpční schopnost, Indian Pennyworth pro prevenci vzniku strií, Hamamelis chrání a zklidňuje kůži, Preley Tormentille působí regeneračně a obsahuje křemík, který je hlavní složkou zpevňující jemné kapiláry pokožky.

Zvyšuje elasticitu a je vysoce vstřebatelný. Pro poskytnutí kompletní péče a uchování elasticity používejte krém proti striím několikrát denně dle potřeby pokožky. Příjemná vůně obzvláště pro maminky, které jsou na vůně v období těhotenství citlivé.

SUAVINEX Krém na prsní bradavky 20 ml

Preventivní, regenerační, hydratační a zklidňující krém na citlivé a popraskané bradavky Suavinex je kombinací dvou aktivních složek: 100 % extra čistého Lanolinu, který chrání a hydratuje pokožku a Hypericumu, který pokožku hojí a regeneruje. Obě složky jsou známé pro své hydratační a změkčující vlastnosti. Krém patří mezi základní pěstící produkty určené pro období během doby kojení.

SUAVINEX Regenerační a zpevňující krém 250 ml

Suavinex Zpevňující krém obnovuje a zpevňuje pokožku s velmi rychlou vstřebatelností.

Dokonalá péče pro maminky po porodu s vitaminem E. Představuje novou řadu kosmetické péče vytvořenou k péči o Vaše tělo během těhotenství a v době po porodu.

Být mámou je úžasné! Jeho formule je bohatá na restrukturalizační a zpevňující účinné složky, které umožňují obnovu pleti po těhotenství nebo jiné okolnosti, ke které dochází například po rychlém snížení tělesné váhy. Svým vysokým obsahem oleje z pšeničných klíčků omlazuje a zeslabuje praskliny v pokožce. Obsahuje Hydroxiprolisilan, který bojuje proti ochablosti pokožky, vitamin E, který zpevňuje tkáň a bambucké máslo je důležitou restrukturalizující složkou.

SUAVINEX Masážní olej na hráz a jizvy 30 ml

Suavinex Masážní olej na hráz pomáhá pokožce těhotných žen získat flexibilitu a pružnost a připravit ji na dobu porodu, chrání před natržením a nástřihem hráze při porodu. Pravidelné masírování této oblasti přispívá ke zvýšení elasticity a prokrvení místa, které je během porodu extrémně namáháno.

Masážní olej je ideální také pro léčení jizvy po císařském porodu.

 


Diskuze k soutěži
 • Kosmetika
  Tato kosmetika vypada opravdu luxusne, prala bych si ji vyzkouset ????
  Vlavl   | 21.02.2020 19:54:22
  Reagovat | URL příspěvku
 • Kosmetika
  Tato kosmetika vypada opravdu luxusne, prala bych si ji vyzkouset ????
  Vlavl   | 21.02.2020 19:54:19
  Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce