Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o novorozenecký set antikolikových lahviček a dudlíků Zero Zero od Suavinex

Představujeme NOVINKU, která byla vytvořena odborníky z oboru Pediatrie a Ortodoncie, určenou ke zdravému krmení z láhve v kombinaci s kojením. Našim cílem bylo dosažení zdravého trávení a spokojenosti dětí spolu s podporou kojících maminek a zachováním jedinečné možnosti kojení.

Ze správných odpovědí byli vylosování a výhru získávají:

  • Kacito.smile
  • mv09
  • Martinkova1
  • Něňa96
  • danka4

Gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. b) Z jakého materiálu je vyroben dudlík a savička kojenecké láhve ZeroZero? z lékařského silikonu

2. d) Antikoliková láhev Zero Zero? všechny uvedené možnosti jsou správné (je určená ke zdravému krmení z láhve v kombinaci s kojením, obsahuje silikonový váček proti bolestem bříška, její savička připomíná svým tvarem a texturou mateřskou bradavku) 

2. d) Cílem Suavinex bylo? všechny uvedené možnosti jsou správné (dosažení zdravého trávení, spokojenost dětí spolu s podporou kojících maminek, zachování jedinečné možnosti kojení)

4. b) Jaké priority a klady nabízí láhev ZeroZero? díky silikonovému váčku dítě během krmení nenasává vzduch, který způsobuje koliku dětí

Nápovědu můžete najít zde: www.crystalbaby.cz

Na jaké výhry se můžete těšit?

5 výherců získá set antikolivých lahviček a dudlíků ZeroZero™ od Suavinex, který obsahuje:

Antikoliková láhev ZeroZero™

Patentovaný antikolikový sáček je unikátním řešením jak zabránit polykání vzduchu čímž pomáhá snižovat riziko vzniku dětské koliky. Savička nejenom svým tvarem, ale i strukturou napodobuje mateřský prs a tím nedochází k odstavení dítěte při krmení z láhve ZeroZero™.

Savičky jsou v různých velikostech až po krmení obilnou kaší.

Láhev ZeroZero™ je pediatry doporučená pro kombinované krmení – krmení z láhve kombinované s kojením

 

Celo-silikonový dudlík ZeroZero™ ve velikostech -2/2m, 0/6m a 6-18m 

Nabízí Mini velikost i pro předčasně narozené nebo velmi drobné děti. Navíc jeho textura, barva a tvar minimalizuje záměnu mezi mateřskými prsy a savičkou dudlíku. 

Savička dudlíku SX Pro je fyziologická, je lehčí, tenčí a tím je zcela neinvazivní a nezasahující do přirozeného vývoje dutiny ústní dětí. Zcela respektující orální vývoj! 

Více informací na www.crystalbaby.cz


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×