Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o volný vstup na Stezku korunami stromů Lipno

Rodinný areál Lipno, to je ráj pro děti, rodiče i prarodiče v čisté šumavské přírodě u jihočeského moře.

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

  • Verushka658
  • Kristulka
  • jaromirek
  • Ela
  • evaevik

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. b) Kdo vystoupí v rámci Letní hudební Stezky 2021? Tomáš Klus

Na jaké výhry se můžete těšit?

5 výherců získá volný vstup na Stezku korunami stromů Lipno

Z Království lesa je na dohled majestátní věž bezbariérové Stezky korunami stromů . Z ní je krásný výhled na jezero, okolní Šumavu, a při dobré viditelnosti až na vrcholky Alp vzdálené 200 kilometrů. Při procházce do korun stromů potkáte adrenalinové zastávky, na kterých vyzkoušíte balanc i odvahu. Po celou cestu vás bude doprovázet zábavná a vzdělávací Ptačí stezka. Dřevěné sošky šumavských opeřenců s informačními tabulemi i originální hnízda s vajíčky jednotlivých ptáků. Na vrcholu věže pak zpívají ptačí hodiny. 

Cestu zpátky z vrcholků stromů na pevnou zem si můžete zkrátit 52 metrů dlouhým toboganem. Právě tam, kde na něj budete nastupovat, se během léta střídají mnozí více i méně známí hudební interpreti. Úterní večery totiž na Lipně patří romantickým západům slunce a tradičním koncertům na Stezce. Jejich atmosféra je neopakovatelná.

Stezka korunami stromů Lipno je první stezka svého druhu v České republice. Postavena byla v roce 2012 a od té doby je oblíbeným cílem návštěvníků jižních Čech. Je bezbariérová a otevřena 364 dní v roce.

Více informací na www.stezkakorunamistromu.cz


Diskuze k soutěži
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×