Inzerce
Inzerce
Inzerce

Soutěž o balíček dětské kosmetiky Sanosan

Udělejte radost výhrou pokožce vašeho děťátka! Soutěžte o dětskou hypoalergenní kosmetiku Sanosan Sensitive Baby. Mimořádně šetrné přípravky bez parfemace, parabenů, silikonů a minerálních olejů jsou držiteli certifikace ECARF.

Soutěž probíhá v termínu od 7. 6. 2021 do 20. 6. 2021

Jak se můžete soutěže zúčastnit? 

Výhercem se stává ten, kdo správně odpoví na všechny soutěžní otázky a bude mít výherní pořadové číslo.

Výhru získává správně vyplněný dotazník s tímto pořadovým číslem:

  • 39, 97, 167

Nápovědu můžete najít na www.liftea.cz

Na jaké výhry se můžete těšit?

3 výherci získají  balíček dětské kosmetiky Sanosan Sensitive Baby

Sanosan Sensitive Baby pečující mast s panthenolem 

Sanosan Sensitive Baby pečující mast s panthenolem chrání dětskou pokožku v oblasti plen. Na pokožce vytváří ochrannou vodotěsnou vrstvu, která zajistí, že pokožka nebude opruzená. Obzvlášť vysoké množství panthenolu a vitamínu E má zklidňující účinek a podporuje regenerační schopnosti pokožky. Určeno ke každodennímu použití. Neobsahuje parabeny, silikony, barviva ani minerální oleje. Bez parfemace. Vhodné i pro vegany.

Sanosan Sensitive Baby Mycí lotion

Sanosan Sensitive Baby Mycí lotion je určen pro citlivou dětskou pokožku, která zejména v prvním roce vyžaduje zvláštní péči. Dětská pleť je velmi náchylná k podráždění, proto je potřeba věnovat jí správnou péči. Speciální složení výrobku jemně čistí pokožku i vlasy a udržuje přirozenou ochrannou vrstvu citlivé pokožky. Určeno ke každodennímu použití. Neobsahuje parabeny, silikony, barviva, minerální oleje ani parfémy. Vhodné i pro vegany. Výrobek nese označení ECARF, tzn., že je vhodný i pro osoby trpící alergií a nesnášenlivostí.

Více o produktech na www.liftea.cz.

Bude-li z jedné IP adresy uskutečněno více hlasování za sebou, všechny soutěžní odpovědi z této adresy budou ze soutěže vyřazeny.

Soutěžní otázky:


Soutěžní otázky:


Diskuze k soutěži
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce