Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o novinky aromaterapeutické biokosmetiky Saloos pro děti i maminky

Jemná péče i pro nejcitlivější pokožku miminka! 

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

  • xxx

Gratulujeme!

Přikládáme správnou odpověď na soutěžní otázku:

1. b) Jaké zvířátko se objevuje na dětském oleji Nosánek? hroch

Více informací na:  www.saloos.cz

Na jakou výhru se můžete těšit?

3x balíček Saloos, který obsahuje bio Královská péče Argan&Opuncie Růže a Bio měsíčkové kojenecké máslo

Rodina přírodní biokosmetiky Saloos 

Rodina přírodní biokosmetiky Saloos se rozrostla o nové členy. Nadýchané Bio měsíčkové kojenecké máslo poskytuje jemnou péči i nejcitlivější pokožce miminek. Hojivé bio bambucké máslo obsahuje velké množství bioaktivních látek a tyto látky předává v maximální míře pokožce. Hydratuje, zabraňuje přesušování pokožky a zklidňuje ji při ekzémech i podráždění. Šlehané bio měsíčkové kojenecké máslo je vhodné i pro ochranu v citlivé oblasti plen, pomáhá předcházet opruzeninám a podporuje jejich hojení. Extrakt z měsíčku lékařského je od pradávna pověstný pro své léčivé vlastnosti. Napomáhá hojit drobná poranění a ocení ho i kojící maminky, které trápí popraskané bradavky. 

Maminky už nemusí mít strach, že se jim z kolotoče péče o miminko pleť odvděčí unaveným vzhledem a vráskami. Bio Královská péče Argan&Opuncie s pravou bulharskou růží aktivně bojuje proti známkám stárnutí pleti, hýčká ji, vyživuje a pěstí. Dodává jí vláhu a po růžovém oleji vykvete do krásy stejně jako samotná růže. Snoubení bio opunciového, extra bio arganového a bio růžového oleje hýčká suchou podrážděnou pleť. Růžový olej je výrazným ženským olejem, podporuje zdravé sebevědomí, působí antidepresivně a navozuje pocit štěstí.

 

 
 

Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce