Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o vstupenky do zábavního parku Permonium

 

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

  • karliki
  • Sweetcat

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. b) Jak se jmenuje interaktivní hra, ve které se můžete vydat po stopách skřítků permoníků? Magic permon

2. a) Jak se jmenuje druhý zábavní park vedle Permonia, který je určen pro nejmenší děti a žije v něm víla Permína? Duhový svět

3. c) Které datum každoročně probíhá akce „Podzimní slavnost permonických skřítků? 28.09.

Na jaké výhry se můžete těšit?

2 výherci získají rodinnou vstupenku do zábavního parku Permonium 

Chcete zažít dobrodružství se skřítky permoníky?

Skřítci střežící doly bývají tradičně nazýváni jako permoníci. Jak asi vyplývá z jejich pracovní náplně, nevyskytují se úplně všude, ale jen v hornických oblastech. Oslavany jsou právě jedním z takových míst, kde má život pod zemí dlouhou tradici. Nikoho tak jistě nepřekvapí, že tady vznikl zábavní park pro děti i dospělé Permonium, jinak také ráj permoníků. Najdete zde nadzemní bludiště, které věrně imituje systém důlních chodem, sopku, lanové centrum Pavoučí past, prales a hromadu dalších lákavých atrakcí s hornickou tematikou. Návštěvníci si otestují fyzickou zdatnost, současně budou muset zapojit i mozkové závity a předvést, co ví o tom, co se děje dole v dole. 

 

Nejmenší návštěvníci si přijdou na své v přírodním parku Duhový svět, který se nachází hned vedle Permonia. Tady vládne sestra oslavanských permoníků vodní víla Permína se svými kouzly. Park je plný duhových barev a zábavných aktivit pro nejmenší. 

 

Srdce parků tvoří technicky unikátní kulturní památka bývalá Těžní věž KUKLA s vyhlídkou, kde je možné dostat se panoramatickým výtahem, nebo historickým točitým schodištěm. Muzeum oslavanských pověstí potěší milovníky tajemna. Z terasy se návštěvníci mohou proletět se ve výšce 11 m lanovkou z těžní věže a dole je návštěvníkům k dispozici příjemná kavárna s nabídkou dobré kávy a sladkých dezertů. Výlet za permoníky do Permonia si prostě užije celá rodina.

Více informací zde: https://www.permonium.cz/


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×