Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o hrnečky Mini Magic Cup a Magic Cup od značky NUK a udělejte z pití zábavu!

Horká letní dobrodružství jsou už za dveřmi a vy už v duchu balíte a přemýšlíte, jaké věci v rodinném kufru rozhodně nesmí chybět? Pokud vaše děťátko v období, kdy je na pitný režim kladen ještě větší důraz, nechce pít, máme pro vás skvělý tip! Zasoutěžit jste si mohli o hrnečky Magic Cup a Mini Magic Cup, ze kterých může vaše děťátko pít ze všech stran, stejně jako dospělák! To umožní 360° pitný okraj a silikonový disk, díky kterému nápoj z hrnečku nevyteče. Navíc má hrneček speciální zúžený tvar – ideální pro malé dětské ručičky. Model pro děti od 6 měsíců Mini Magic Cup má zase ergonomicky tvarovaná držátka pro ještě snadnější držení. Podpořte pitný režim dítěte hrou, která ho bude bavit! 

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslala a výhru získává:

  • xxx

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. a) V jakých barvách se hrnečky z řady Magic Cup vyrábí? Modrá, růžová, bílo-zelená

Jaká bude výhra?

Tři výherci se budou moct těšit na produkty značky NUK v hodnotě 1 000 Kč - hrneček Mini Magic Cup nebo Magic Cup dle vlastního výběru

Kouzelný hrneček, který roste společně s dítětem

Experti z NUK vyvinuli hrneček Magic Cup, který pomůže dětem pít jako dospělí – a to díky 360° pitnému okraji, pomocí kterého mohou pít stejně jako z normálního hrnečku a ze všech stran. Hrneček je navíc bezpečný proti protečení – silikonový disk totiž utěsňuje nástavec zevnitř. NUK Magic Cup je vyroben z vysoce kvalitních a silných materiálů, neobsahuje BPA a je vyzdoben roztomilými motivy. Hrneček se dá jednoduše vyčistit a umýt a to dokonce i v myčce na nádobí.  A aby vydržel čistý i na cestách a nepoškodil se, tak obsahuje další ochranné víčko. Tento kouzelný hrneček dokáže růst společně s dítětem, a to díky nástavcům, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly jednotlivým učícím fázím a bylo snadné ho se zvyšujícími se schopnostmi miminka vyměnit. Magic Cup je také kompatibilní se všemi produkty z řady Easy Learning hrnečků NUK. Zároveň má zúžený tvar, který se dětem dobře drží a praktickou stupnici, aby rodiče lépe poznali, kolik jejich děťátko vypilo. Hrneček s objemem 230ml je vhodný pro děti od 8 měsíců.

Pro děti od 6 měsíců je tu zase Mini Magic Cup, který má ergonomicky tvarované držátka pro snadné držení a pojme 160 ml tekutiny. :)

Přejeme hodně štěstí!

 

Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce