Inzerce
Inzerce
Inzerce

Soutěž o poukázku do internetové parfumerie Notino.cz

Nejvíce věcí potřebujeme pro děti a miminka. Nově je koupíme na Notino

Parfumerie Notino rozšiřuje svůj sortiment o produkty pro maminky, miminka a děti. Část sortimentu jsme v e-shopu koupili již dříve, nyní je však sortiment kompletní, včetně potřeb pro kojení, poporodní péče o maminky, či plenek a veškerého sortimentu pro novorozence.

Notino pro maminky a děti

Do sortimentu pro zdraví v e-shopu Notino.cz nyní přibyla bohatá kategorie potřeb pro matku a dítě. Již před otěhotněním zde ženy pořídí například ovulační či později těhotenské testy. Další sortiment se zaměřuje na péči v těhotenství a po porodu, včetně vitaminů a minerálů. Maminky zde koupí všechny potřeby pro kojení, přebalování, péči o dětskou pokožku, pro zdravý dětský spánek, dětské lahve a nádobí, dokonce dětskou výživu a nápoje. Nechybí ani hračky pro děti a dárkové sety pro ty, kdo chtějí obdarovat maminku s miminkem. Pro starší děti jsou pak v sortimentu produkty pro péči o dětské zoubky i různá kosmetika a parfémy pro nejmenší parádnice.

Je až neuvěřitelné, kolik toho jako maminky pro sebe a dítě potřebujeme

Zejména když čekáme první dítě, a posléze poté, když se nám miminko narodí, čekají nás velké nákupy. U dalšího děťátka máme již věci z předchozího těhotenství a po sourozenci, ale napoprvé kupujeme vše do poslední lahvičky, lžičky i hračky. Notino nám jako maminkám a rodičům na jednom místě nabízí veškeré potřeby, které pro péči o sebe v těhotenství, po porodu a následně pro miminko potřebujeme. V sortimentu nechybí kvalitní prémiové značky, jako je například Philips, Weleda, LOVI, Chicco i různé mezi maminkami oblíbené levné a ekologické značky. Takovou jsou třeba eko pleny Kolorky.

Na Notino.cz koupíte skutečně vše, co potřebujete

S Notino se máte možnost na příchod nového člena domácnosti připravit s dostatečným předstihem. To, že budete potřebovat sadu pro péči o vlásky, nehty, nos a zdraví děťátka je samozřejmé. Stejně tak jako základní sadu kvalitní dětské kosmetiky. Počkat však můžete například s nákupem odsávačky mateřského mléka. Řada maminek si ji pořizuje s předstihem, pak ale zjistí, že kojení zvládají bez problémů i bez této pomůcky. A když se ukáže, že ji potřebujete, Notino drží produkty skladem a expresně je zasílá. Máte ji doma obratem.

 

Soutěž probíhá v termínu od 22. 11. do 5. 12. 2021.

Jak se můžete soutěže zúčastnit?

Výhercem se stává ten, kdo správně odpoví na soutěžní otázky a bude mít výherní pořadové číslo.

Výhru získává správně vyplněný dotazník s tímto pořadovým číslem:

  • 37, 121, 214

Nápovědu můžete najít na www.notino.cz/matka-a-dite/

Jaká bude výhra?

3 výherci získají poukázku v hodnotě 500 Kč do internetové parfumerie Notino.cz.

Více na www.notino.cz/matka-a-dite/

Přejeme hodně štěstí!

Bude-li z jedné IP adresy uskutečněno více hlasování za sebou, všechny soutěžní odpovědi z této adresy budou ze soutěže vyřazeny.

Soutěžní otázky:


Soutěžní otázky:


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×