Inzerce
Inzerce
Inzerce

Soutěž o 3x poukázku do internetové parfumerie Notino.cz

Milujete nakupování, a k tomu navíc za příznivou cenu? Konečně se blíží největší slevy tohoto roku, všemi očekávané Black Friday, které vypukne od pondělí 23. listopadu do neděle 29. listopadu 2020 na Notino.cz. Celý týden můžete využít slevy na nejlepší parfémy a kvalitní kosmetiku. Vyberte krásný dárek z 55 000 voňavých produktů, ať už třeba na Vánoce svým nejbližším, nebo si udělejte radost jen tak sami sobě.

Co je Black Friday?

Black Friday je svátek nakupování, který vznikl v USA, a odtud se jeho obliba rozšířila do celého světa. Akce Black Friday se koná v pátek po Dni díkůvzdání a je spojená s obrovskými slevami v řádech desítek procent. Každoročně tak Black Friday odstartuje předvánoční nákupní horečku.

Soutěž probíhá v termínu od 16. 11. 2020 do 29. 11. 2020

Jak se můžete soutěže zúčastnit? 

Výhercem se stává ten, kdo správně odpoví na všechny soutěžní otázky a bude mít výherní pořadové číslo.

Výhru získává správně vyplněný dotazník s tímto pořadovým číslem:

- 88, 109, 172

Nápovědu najdete na www.notino.cz/o-nas/, www.notino.cz/black-friday/

Jaká bude výhra?

3 výherci získají poukázku v hodnotě 500 Kč do internetové parfumerie Notino.cz

Široký nabídka pro maminky i miminka na Notino.cz

Nejenom vaše, ale i dětská jemná pokožka potřebuje kvalitní péči, a zaslouží si hýčkání už od malička. Vybrat si můžete z nabídky dětských sprchových gelů, šamponů, hypoalergenních tělových mlék a zjemňujících olejů. Nesmíme opomenout i kvalitní zubní kartáčky švédské firmy curaprox, které se hodí již od prvního zoubku.

I maminky si přijdou na své. Využít mohou přípravky proti striím již během těhotenství, širokou nabídku šamponů pro růst a vypadávání vlasů nebo zpevňující krémy na tělo a poprsí. Pro radost jistě ocení dekorativní kosmetiku nebo nový parfém. 

Více informací naleznete na www.notino.cz

Přejeme hodně štěstí

Bude-li z jedné IP adresy uskutečněno více hlasování za sebou, všechny soutěžní odpovědi z této adresy budou z losování vyřazeny.

Soutěžní otázky:


Soutěžní otázky:


Diskuze k soutěži
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×