Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhrajte pomocníky pro zdravé miminko a jeho spokojené bříško 

Soutěžte s námi a vyhrajte balíček, díky kterému bude mít vaše miminko spokojené bříško a bude i zdravé. 

Každá maminka chce udělat maximum pro zdraví svého miminka. Prvních tisíc dnů v jeho životě je těch nejdůležitějších. Rozhodnou o tom, jak bude následně odolávat nemocem. Posílit jeho imunitu v tomto období je tak klíčové. Soutěžte proto s námi o pět balíčků od značky Naturevia s doplňky stravy Laktobacílky baby a Vitaminem D pro vaše nejmenší. 

Soutěž probíhá v termínu od 10. 2. 2020 do 23. 2. 2020

Jak se můžete soutěže zúčastnit? 

Výhercem se stává ten, kdo správně odpoví na soutěžní otázku a bude mít výherní pořadové číslo.

Výhru získává správně vyplněný dotazník s tímto pořadovým číslem:

  • 35, 75, 115, 155, 195

Nápovědu naleznete zde

Jaká bude výhra?

Vyhrát můžete 1 z 5 balíčků přírodních doplňků stravy Naturevia, který obsahuje přípravky Laktobacílky baby (60 sáčků) a Vitamin D3-Efekt kapky v hodnotě 500 Kč.

Zdravá střeva rovná se silná imunita

Právě v bříšku, přesněji ve střevech, se rozhoduje o tom, jak se bude miminko vypořádávat s nemocemi. Nachází se v nich totiž 70 % imunitního systému. Proto je potřeba myslet na to, aby dítě mělo dostatečný příjem nejen vitaminů a minerálů, ale také živých bakterií. Tyto prospěšné mikroorganizmy totiž pomohou osídlit trávicí trakt a udržují potřebnou rovnováhu, která je pro obranyschopnost dítěte klíčová. Jejich ideálním zdrojem jsou probiotika. Zvolit byste však měli kvalitní, jež obsahují dostatečné množství mikroorganizmů a také se snadno dávkují. Zkusit můžete například Naturevia Laktobacílky baby. Tento přípravek je osvědčený a oblíbený mnoha maminkami. Navíc je nově k dostání i v praktických sáčcích pro pohodlné dávkování a snadnější vsypávání do kojeneckého mléka či jídla. Jeden jejich sáček obsahuje miliardu laktobacilů a bifidobakterií lidského původu, jež se přirozeně vyskytují v trávicím traktu malých dětí. Přípravek je zcela bez éček, bez mléka a neobsahuje ani laktózu. Velkou výhodou balení je také jeho dlouhá trvanlivost oproti běžně používaným kapkám, jež je nutné spotřebovat do tří měsíců po otevření. U tohoto doplňku stravy můžete po otevření krabičky nepoužité sáčky uchovat při pokojové teplotě do dalšího použití.

Supervitamin v kapkách

Jestli na nějaký vitamin ve spojitosti s imunitou nesmíme u miminek zapomínat, pak je to právě déčko. A myslet musíme i na to, že jej potřebují doplňovat celoročně. Vitamin D je totiž pro dětský organismus nepostradatelný. Jeho pozitivní účinky prokázala celá řada odborných studií. Tento supervitamin posiluje imunitní systém a také přispívá ke správnému růstu a vývoji kostí i zubů. Vyzkoušet můžete novinku od značky Naturevia Vitamin D3-Efekt 400 IU kapky. Jde o čistý vitamin D v olivovém oleji, což ocení zejména ti nejmenší, jelikož panenský olivový olej nedráždí trávicí systém. Díky tomu, že je přípravek ve formě kapek, má jednoduché a pohodlné dávkování. Vhodný je nejen pro nejmenší, ale pro celou rodinu. Takže jej můžete užívat i vy. 

Přejeme hodně štěstí!

Bude-li z jedné IP adresy uskutečněno více hlasování za sebou, všechny soutěžní odpovědi z této adresy budou z losování vyřazeny.

Soutěžní otázka:


Soutěžní otázky:


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce