Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o LOVI Hrníček se slámkou!

Značka LOVI představila úžasnou novinku pro větší děti – hrníček se slámkou! Je navržen tak, aby se vaše děťátko učilo pít zcela samostatně. Slámka je vyrobena z měkkého silikonu, který nedráždí dásně a její délka je upravena tak, aby tekutina zůstala mimo oblast zoubků. Hrníček má rukojeť, aby si děti poradily s pitím úplně samy! Snadno jej otevřou, zavřou a úžasně se jim drží v malých ručičkách. Dobře zavřený hrníček vydá typický zvuk: Click! A náhodně jej nevylijete – malé tlačítko se o to postará! Můžete se těšit na zbrusu nový design LOVELY s nádhernými a jemnými kresbičkami z dětské knížky. Kdo vyhrál nejen hrníček, ale také krásné LOVI dudlíky Botanic?

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslal a výhru získává:

  • pavlinkabo
  • HalovaLuc

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. b) V jakých objemech se vyrábí LOVI Hrníček se slámkou LOVELY? 250 a 350 ml

2. a) Z jakého materiálu je vyrobena slámka hrníčku LOVELY? z měkkého a vysoce kvalitního silikonu

3. c) Jak se jmenuje systém hrníčku LOVELY, který symbolizuje dobře zavřený hrníček? Click&Go

Více informací na: www.lovibaby.com

Co obsahuje balíček LOVI?

O značce LOVI

Profesionální podpora a ochrana kojení

Ve spolupráci s renomovanými odborníky na laktaci, neonatologii a neurologopedii přináší značka LOVI inovované výrobky, které jsou nenahraditelnými pomocníky kojících matek i výrobky pro alternativní krmení (dvoufázové odsávačky mateřského mléka, láhve a dudlíky pro podávání odsátého mléka, dudlíky), které nenarušují sací reflex dítěte. Zárukou bezpečnosti výrobků jsou výsledky klinických testů láhví a dudlíků LOVI prováděné v nemocnicích a speciálních poradnách lékaři a porodními asistentkami za účasti rodičů, doporučení lékařů a ocenění výrobkům LOVI

„Kojení je ideální forma výživy, kterou si dítě instinktivně vybírá od chvíle narození. Proto je hlavním cílem značky LOVI ochrana sacího reflexu dítěte.”

Chcete se o značce a výrobcích LOVI dozvědět více? Navštivte naše webové stránky LOVI nebo se přidejte na náš Facebook či Instagram.

 
 

Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce