Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o nové kolekce dudlíků LOVI!

Také si Vaše zlatíčko zamilovalo dudlíky značky LOVI? Dynamické silikonové dudlíky v krásných designech mají gumičku, která se přizpůsobuje sacímu rytmu miminka a navíc zajišťuje zdravý vývoj zoubků, zubního patra i dásní. Značka nedávno představila zcela nové kolekce dudlíků – BOTANIC s přírodními motivy, ale také kolekci I LOVE s tím nejkrásnějším vzkazem pro mámy a táty. 

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslal a výhru získává:

  • tyna_fical
  • Mihala
  • KP25

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. c) Jak se jmenují kolekce mini dudlíků LOVI pro děti do 2 měsíců? Buddy Bear, My Little Love

2. c) V jakých velikostech nabízí značka LOVI své dudlíky? 0 – 2 měsíce, 0 – 3 měsíce, 3 – 6 měsíců, 6 – 18 měsíců

3. a) Který den v týdnu oslavíme Den dětí v roce 2020? pondělí

Více informací na: https://lovibaby.com/cz_CS

Co obsahuje balíček LOVI?

  • set silikonových dynamických dudlíků LOVI z nové kolekce BOTANIC, nebo I LOVE – kolekce, velikost dle výběru výherce
  • praktický obal na dudlík LOVI – barva dle výběru výherce

O značce LOVI

Profesionální podpora a ochrana kojení

Ve spolupráci s renomovanými odborníky na laktaci, neonatologii a neurologopedii přináší značka LOVI inovované výrobky, které jsou nenahraditelnými pomocníky kojících matek i výrobky pro alternativní krmení (dvoufázové odsávačky mateřského mléka, láhve a dudlíky pro podávání odsátého mléka, dudlíky), které nenarušují sací reflex dítěte. Zárukou bezpečnosti výrobků jsou výsledky klinických testů láhví a dudlíků LOVI prováděné v nemocnicích a speciálních poradnách lékaři a porodními asistentkami za účasti rodičů, doporučení lékařů a ocenění výrobkům LOVI

„Kojení je ideální forma výživy, kterou si dítě instinktivně vybírá od chvíle narození. Proto je hlavním cílem značky LOVI ochrana sacího reflexu dítěte.”

Chcete se o značce a výrobcích LOVI dozvědět více? Navštivte naše webové stránky LOVI nebo se přidejte na náš Facebook či Instagram.

 
 

Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce