Inzerce
Inzerce
Inzerce

Hrajte s Linolou o 5 dárkových balíčků 

Milé maminky,

pojďte si zahrát o dárkový kufřík a produkty Linola, které potěší všechny, jenž mají problémy se suchou a citlivou pokožkou, a kteří hledají zejména v zimním období úlevu od nepříjemného pnutí pokožky.

Trápí vás suchá a svědivá kůže?

Chladné počasí je pro všechny se suchou pokožkou velmi nepříjemné. V zimě, kdy teploty klesají, a snižuje se vzdušná vlhkost, se suchá a citlivá pokožka ještě více vysušuje, praská, pne a svědí. 

V těchto případech doporučujeme používat produkty Linola, které obsahují důležitou kyselinu linolovou, která stabilizuje ochrannou kožní bariéru a brání ztrátám vody z pokožky. Účinek je ihned patrný. Kůže je klidná, vláčná a dokonale chráněná před mrazem. 

Chcete vyzkoušet produkty Linola?

Zapojte se do soutěže a buďte jedním z pěti šťastných výherců, který získá tělové mléko Linola Lotion a Linola Hand v dárkovém kufříku. A ještě malé překvapení! 

Linola

Soutěž probíhá v termínu od 13. 1. -  26. 1. 2020

Jak se můžete soutěže zúčastnit? 

Výhercem se stává ten, kdo správně odpoví na soutěžní otázky a bude mít výherní pořadové číslo.

 

Výhru získává správně vyplněný dotazník s tímto pořadovým číslem:

  • 45, 85, 125, 165, 205

Nápovědu k soutěžní otázce najdete zde nebo na webových stránkách: https://www.linola.com/cs-cz/

Jaká bude výhra?

5 šťastných výherců získá tělové mléko Linola Lotion a Linola Hand v dárkovém kufříku. A ještě malé překvapení! :-)

Linola Lotion

Tělové mléko je vhodné nejen pro citlivou pokožku vašich dětí, ale také tu vaši, která často v zimě trpí zvýšenou suchostí. Linola Lotion udržuje pokožku dlouhodobě vláčnou. Obsahuje hodnotný olej ze světlice barvířské, bohatý na kyselinu linolovou, pro účinnou obnovu a stabilizaci ochranné kožní bariéry.

Linola Hand

Krém na ruce oceníte zejména v chladných a mrazivých zimních měsících, kdy pokožka rukou nejvíce trpí a je potřeba důsledného promazávání.

Přejeme hodně štěstí!

Bude-li z jedné IP adresy uskutečněno více hlasování za sebou, všechny soutěžní odpovědi z této adresy budou z losování vyřazeny.

Soutěžní otázky:


Soutěžní otázky:


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace