Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o dárkové poukazy do zábavního vědeckého parku VIDA!

Nemáte ještě plány na prázdniny? Vyhrajte tři dárkové rodinné poukazy pro 4 osoby do brněnského zábavního vědeckého parku VIDA!, kde se zabaví děti i dospělí. 

Zdroj: Pavel Gabzdyl

Ze správných odpovědí byli vylosováni a výhru získávají:

  • Andy2018
  • semhan
  • Ady.S

Gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. dVe VIDA! se můžete projet na kole na laně, které je umístěné přímo nad hravou expozicí. Nespadnete z něj díky těžišti. Víte, jak vysoko nad expozicí se na kole projedete? 6 metrů

2. cV letních měsících je ve VIDA! parku otevřená také venkovní expozice. Tušíte, s kolika exponáty si můžete hrát na čerstvém vzduchu? 12. 

3. aKaždý den můžete ve VIDA! navštívit Bastlírnu. Odhadnete podle názvu, co v Bastlírně můžete dělat? Kutit a vyrábět (především podle své fantazie).

4. b) V prázdninových dílnách si děti s rodiči vyzkouší nejrůznější létající pokusy. Nechají vzlétnout pírko, čajový sáček nebo papír a vyrobí si létací stroj z balónku a brčka nebo speciální vrtulku. Jak se prázdninový program s pokusy jmenuje? Ať to lítá.

Více informací na: www.vida.cz

Na jaké výhry se můžete těšit?

3 výherci získají rodinné dárkové poukazy pro 4 osoby do zábavního vědeckého parku VIDA!

V zábavním vědeckém parku VIDA! v Brně si užijete chytrou zábavu uvnitř i venku. Hrát si můžete se 180 exponáty, vyzkoušíte si jednoduché experimenty a uvidíte show plnou pokusů nebo napínavý 3D film.

Program celé léto

Těšte se na speciální prázdninový program o létání. Užijte si šifrovací hru v expozici, 3D film Na křídlech ptáků, představení s pokusy Aero nebo jedinečné dílničky, kde si vyzkoušíte, co všechno může vzlétnout. Letní VIDA! zkrátka nabízí nevšední zážitky. Stanete se průkopníky aviatiky, piloty letadla, konstruktéry vznášedel nebo dobyvateli vesmíru. 

Hravá expozice

VIDA! nabízí přes 180 exponátů, se kterými si můžete hrát a objevovat tak, jak funguje svět kolem nás. Vichřice, horkovzdušný balón, papírové vlaštovky, větrný kolotoč, různé druhy vrtulí, trenažér pilotů stíhaček nebo vodíková raketa – to jsou ukázky exponátů, které tady najdete, a přiblíží vám létání. 

Napínavý 3D film

Rozhodně byste neměli minout 3D film Na křídlech ptáků, ve kterém obletíte celou planetu. Díky nejmodernějším technologiím a ultralehkým kamerám uvidíte svět z ptačí perspektivy. Zjistěte, jaké to je být obávaným orlem či sokolem nebo naopak jejich kořistí.

Trailer: 

Letní návštěva

V letních měsících je VIDA! otevřená každý den až do 18 hodin. Ve všední dny otevírá od 9:00, o víkendech a svátcích od 10:00. Rodinné vstupné pořídíte už od 490 Kč, zakoupit jej můžete přímo na pokladně nebo předem na e-shopu. 

Více informací na: www.vida.cz


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×