Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o slevu na pobyt a týdenní rybářský lístek v Kempíku Olbec

Chcete si o prázdinách odpočinout u vody, zkusit si rybaření nebo se třeba projet v?kočáře taženém koňmi? Nebo hledáte jen klidné místo, kde byste se mohli propojit s?přírodou? Pak právě pro vás tu může být po rekonstrukci nově otevřená část kempu Olbec – bungalovy u rybníka. 

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

  • bubinka86 - sleva na pobyt
  • martasko - rybářský lístek

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. c) Kolika bungalovy disponuje Kempík Olbec? 12

2. a) Jakou službu poskytuje provozovatel ubytovaným hostům? Dopravu minibusem

Na jaké výhry se můžete těšit?

První výherce získá 25% slevu na týdenní pobyt, druhý výherce se může těšit na týdenní rybářský lístek pro jednu osobu zdarma

Kemp Olbec se rozkládá na 11 hektarech pozemků v obci Olbramkostel poblíž Vranovské přehrady, asi 11 km od Znojma. Hned při příjezdu vítá hosty vodník, který hlídá rybník Neplech. Rybník je dobře zarybněný a rybářům přátelský, kromě jiného se zde tuto sezónu chystají také rybářské závody. Areál kempu prošel v posledních letech poměrně krušnými časy, kvůli střídání provozovatelů jeho vybavení i úroveň upadly. Nový provozovatel, společnost Campz54all, se ale do úkolu vrátit kempu jeho zašlou slávu pustil s nadšením. Tuto sezónu představuje návštěvníkům první zrekonstruovanou část areálu – bungalovy u rybníka. 

Dvanáct prostorných bungalovů (4 rybářské u břehu a 8 rodinných), každý o rozloze 37 m2, nabízí návštěvníkům všechno, co pro klidný pobyt potřebují. Bungalovy disponují 2 ložnicemi s celkem 5 lůžky, vlastním sociálním zázemím s WC a sprchovým koutem a vybavenou kuchyňkou s lednicí, vařičem a rychlovarnou konvicí. Ubytovaným hostům nabízí kemp možnost dopravy vlastním Olbec busem s kapacitou až 7 míst.  

Přímo v areálu se nachází dětské hřiště, bufet, prostorné parkoviště i parkoviště pro karavany, ohniště, místa na grilování i na posezení s kytarou. Díky své kapacitě (až 60 lůžek) je kemp vhodný i pro hromadné akce, oslavy nebo školní výlety.

Nápovědu naleznete zde: www.kempik-olbec.cz

 


Diskuze k soutěži
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×