Vyhrajte dobrodružnou hru pro děti i dospělé Správné dítě

Odpovězte na čtyři jednoduché otázky týkající se filozofie výchovy zvané Kamevéda a vyhrajte jednu z her pro děti i jejich rodiče Správné dítě.

Velká a dlouhodobá hra Správné dítě je ve skutečnosti mnohem víc, než jen obyčejná hra. Je to dobrodružná cesta o třiceti zastaveních, která může dítěti navodit krásné a smysluplné mládí a přivést ho na chuť některým aktivitám, dovednostem a koníčkům, které by jinak třeba nikdy nepoznalo ani nevyzkoušelo.

 

Soutěž probíhá v termínu od 13. 11. do 26. 11. 2017

Jak se můžete soutěže zúčastnit? 

Výhercem se stává ten, kdo správně odpoví na všechny soutěžní otázky a bude mít výherní pořadové číslo.

Výhru získává správně vyplněný dotazník s tímto pořadovým číslem:

  • 13, 39, 96, 119, 136

Nápovědu najdete na webových stránkách Kamevédy www.kameveda.com.

Jaká bude výhra?

5 výherců získá hru Správné dítě včetně plakátu.

Správné dítě

Podkladem pro hru Správné dítě je krásně ilustrovaná kniha s obrazy malíře Petra Šrédla. V té najdete třicet pohádek - příběhů pro děti, které navozují  atmosféru jednotlivých úkolů. Hra tak plní nejen výchovné cíle, jako jsou poznávání přírody, učení se sebekontrole a respektu k okolí, rozvíjení jazykových schopností a další, ale také napomáhá budování vzájemného vztahu mezi Vámi a dítětem díky společně strávenému času a silným prožitkům při zdolávání úkolů.

Kromě toho získáte i plakát o formátu A3, který si Vaše dítě může umístit ve svém dětském pokoji a vyznačovat si na něm splněné úkoly. 


TIP: Přečtěte si, jak vychovat dítě, aby bylo v životě úspěšné zde.


Přejeme hodně štěstí!

Bude-li z jedné IP adresy uskutečněno více hlasování za sebou, všechny soutěžní odpovědi z této adresy budou z losování vyřazeny.

 

Soutěžní otázky:


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce