Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminky, nezapomínejte po porodu ani na sebe! Vyhrajte mořský kolagen od Inca Collagen

Nejen těhotenství a porod, ale i kojení a nedostatek spánku dají ženskému tělu zabrat. Pokud se chcete po porodu co nejdřív dostat do formy, dopřejte si kolagen.

Stát se poprvé mámou je pro každou ženu nepopsatelný pocit. Nejen těhotenství a porod, ale i kojení a nedostatek spánku dají ženskému tělu zabrat. Pokud se chcete po porodu co nejdřív dostat do formy, dopřejte si kolagen.  

Pokožka je během těhotenství a těsně po něm zesláblá. Může to být dáno geneticky, anebo prudkým nárůstem hmotnosti, občas se někde objeví drobné jizvičky - strie. Mohou začít problémy s vlasy, pobolívat klouby, ani zuby nejsou v dokonalé kondici. I když se tyto problémy mohou nebo nemusí objevit, je dobré bojovat proti nim naplno. A to nejlépe kolagenovou výživou.

Soutěž probíhá v termínu od 8. 7. do 21. 7. 2019

Jak se můžete soutěže zúčastnit? 

Výhercem se stává ten, kdo správně odpoví na všechny soutěžní otázku a bude mít výherní pořadové číslo.

Výhru získává správně vyplněný dotazník s tímto pořadovým číslem:

  • 47, 82, 156

Nápovědu můžete najít zde: https://www.incacollagen.cz/o-inca-collagene/vlastnosti-inca-collagenu/  

Jaká bude výhra?

3 výherci získají 1 balení mořského kolagenu Inca Collagen

Proč užívat Inca Collagen?

Vypne a sjednotí se vám kůže, kolagen totiž pomáhá zvýšit její elasticitu. Funguje jako opora a jako její výplň. To znamená, že vás zbaví nových vrásek a změkčí ty staré. Navíc pomáhá uchovávat v pleti vodu, barevný tón pleti a vyhlazuje její texturu.

Podpoříte růst nových vlasů. Při zvýšeném přísunu kolagenu rostou znatelně rychleji. Navíc mají menší sklon šedivět, padat a lámat se a naopak rostou zářivé a lesklé.

Zpevníte své nehty. Doplnění kolagenu v lidském těle má příznivý vliv na jejich kvalitu. O důvod víc vyzkoušet cool party designy.

Nebudete tak unavená. A to se zejména teď, v předvánočním shonu, dost hodí. Kolagen je známý hlavně jako stavební látka kloubů, kostí a šlach, a po měsíčním užívání sama uvidíte, co všechno přestane bolet i křupat. Nejen díky tomu se vaše tělo celkově uvolnění, ožije a vaše únava se vytratí.

Omládnete. Pocitově i na pohled. Díky vypnuté pleti, lesklým vlasům a celkově svěžejšímu tělu se budete cítit milionově.

 

Přejeme hodně štěstí!

Bude-li z jedné IP adresy uskutečněno více hlasování za sebou, všechny soutěžní odpovědi z této adresy budou z losování vyřazeny.

Soutěžní otázka:


Soutěžní otázky:


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce