Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o mořský kolagen od Inca Collagen

Nejen těhotenství a porod, ale i kojení a nedostatek spánku dají ženskému tělu zabrat. Pokud se chcete po porodu co nejdřív dostat do formy, dopřejte si kolagen.

Stát se poprvé mámou je pro každou ženu nepopsatelný pocit. Nejen těhotenství a porod, ale i kojení a nedostatek spánku dají ženskému tělu zabrat. Pokud se chcete po porodu co nejdřív dostat do formy, dopřejte si kolagen.  

Pokožka je během těhotenství a těsně po něm zesláblá. Může to být dáno geneticky, anebo prudkým nárůstem hmotnosti, občas se někde objeví drobné jizvičky - strie. Mohou začít problémy s vlasy, pobolívat klouby, ani zuby nejsou v dokonalé kondici. I když se tyto problémy mohou nebo nemusí objevit, je dobré bojovat proti nim naplno. A to nejlépe kolagenovou výživou.

 

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslala a výhru získává:

  • Jarek649
  • Jar.necidova
  • elinka90

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. c) Jaké množství obsahuje doporučená denní dávka Inca Collagenu? 3000 mg

Více na: https://www.incacollagen.cz/o-inca-collagene/vlastnosti-inca-collagenu/  

3 výherci získají 1 balení mořského kolagenu Inca Collagen

Proč užívat Inca Collagen?

Vypne a sjednotí se vám kůže, kolagen totiž pomáhá zvýšit její elasticitu. Funguje jako opora a jako její výplň. To znamená, že vás zbaví nových vrásek a změkčí ty staré. Navíc pomáhá uchovávat v pleti vodu, barevný tón pleti a vyhlazuje její texturu.

Podpoříte růst nových vlasů. Při zvýšeném přísunu kolagenu rostou znatelně rychleji. Navíc mají menší sklon šedivět, padat a lámat se a naopak rostou zářivé a lesklé, takže rok 2018 odstartujete se skvělou hřívou.

Zpevníte své nehty. Doplnění kolagenu v lidském těle má příznivý vliv na jejich kvalitu. O důvod víc vyzkoušet cool party designy.

Nebudete tak unavená. A to se zejména teď, v předvánočním shonu, dost hodí. Kolagen je známý hlavně jako stavební látka kloubů, kostí a šlach, a po měsíčním užívání sama uvidíte, co všechno přestane bolet i křupat. Nejen díky tomu se vaše tělo celkově uvolnění, ožije a vaše únava se vytratí.

Omládnete. Pocitově i na pohled. Díky vypnuté pleti, lesklým vlasům a celkově svěžejšímu tělu se budete cítit milionově.

 
 

 

Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce