Napište své hodnocení Hami mlék a vyhrajte sadu Hami výrobků!

Má vaše děťátko nejraději Hami mléko? Plníte den co den jeho lahvičku mlíčkem, po kterém má váš malý jedlík spokojené bříško? Pak se o svoji zkušenost podělte s ostatními maminkami a získejte balíček plný Hami dobrot!

Soutěž probíhá v termínu od 15. 4. 2019 do 28. 4. 2019

Jak se můžete soutěže zúčastnit? 

Napište nám v diskuzi pod soutěží hodnocení Hami kojeneckého nebo batolecího mléka na téma Proč česká bříška milují Hami? a získejte balíček Hami produktů v hodnotě 2 000 Kč, 1 000 Kč a 500 Kč!

Pozor! Hodnocení soutěžících nesmí srovnávat konkurenční produkty. Obsah hodnocení nesmí být v rozporu s platnými zákony nebo dobrými mravy. Hodnocení nesmí obsahovat klamavé nebo zavádějící informace směřující k poškození zdraví anebo zasahovat do práv třetích stran.

Přečtěte si podrobná pravidla soutěže HAMI mléka!

Na jaké výhry se můžete těšit?

1. Balíček s produkty zn. Hami v hodnotě 2.000,- Kč

2. Balíček s produkty zn. Hami v hodnotě 1.000,- Kč

3. Balíček s produkty zn. Hami v hodnotě 500,- Kč

Maximální počet výher v soutěži jsou 3, tj. v soutěži budou maximálně 3 výherci. Soutěž končí uplynutím doby trvání soutěže. Výherci budou určeni pořadatelem soutěže – výhru získávají 3 nejlepší zveřejněná hodnocení vybraná pořadatelem soutěže. Každý soutěžící se může soutěže zúčastnit a vyhrát jen jednou. V případě, že se soutěžící zapojí do soutěže víckrát, k druhému a každému dalšímu zapojení se do soutěže se nepřihlíží.  

Hami

Hami je tu pro vás již více než 20 let, aby vás podporovalo a inspirovalo na cestě výživy vašeho děťátka. Příkrmy pro vaše nejmenší připravujeme s maximální péčí a dodržujeme přísná pravidla pro dětskou výživu. Pečlivě sledujeme a kontrolujeme každý krok přípravy pochoutky pro vašeho drobečka. Všechny naše suroviny musí splnit více než 600 kontrol kvality. To vše děláme proto, abyste měli 100% jistotu, že dáváte svému miminku to nejlepší

Přejeme hodně štěstí!

Hodnocení Hami kojeneckého nebo batolecího mléka pod otázku: Proč česká bříška milují Hami? vkládejte níže do diskuze:


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
  • HAMI
    Již od miminka krmíme mlíčkem od HAMI a jsme spokojené, nejen my rodiče, ale taky náš chlapeček, který je veselý, neboť s HAMI mlíčkem má plné bříško.   Mezi pozitiva patří, že nemá problém s vyprazdňováním, mlíčko nasytí, a nebo žádné bolesti bříška. Za mě patří mezi TOP kojeneckou výživu.
    Baruška07   | 22.04.2019 16:52:12
    Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce