Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o Glukánek sirup pro děti 

Příchod sychravého podzimního počasí se nezadržitelně blíží, a protože imunitní systém dětí není ještě plně vyvinut, potřebuje větší péči a podporu. Pokud ale neponecháte nic náhodě a budete posilovat obranyschopnost vašich dětí s předstihem, můžete si užít kouzlo podzimu bez zbytečných nemocí.

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

  • Jiřina22
  • Mkrelo
  • irenasvac

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. b) Jakou příchuť má Glukánek sirup pro děti? Pomerančovou

Více informací na: www.pripravky-aurovitas.cz

Jaká bude výhra?

3 výherci získají Glukánek sirup pro děti 

doplněk stravy

Jedničkou mezi rostlinnými doplňky stravy jsou jednoznačně betaglukany

Kromě zdravé životosprávy, otužování a pestrého jídelníčku plného vitamínů, které by měly být samozřejmostí, existují i další látky, které mohou tělu pomoci. Podle nejnovějších výzkumů profesora Václava Větvičky, z univerzity Louisville v USA, jsou jedničkou mezi rostlinnými doplňky stravy jednoznačně betaglukany. Tyto přírodní imunomodulátory aktivují makrofágy, buňky tvořící obrannou linii organismu, takže pak snáze odolá bakteriím a cizorodým látkám. 

Tyto látky se získávají nejčastěji z kvasnic, obilí, mořských řas nebo hub. Při výběru vhodného doplňku stravy nezáleží na zdroji, ze kterého je přírodní betaglukan získán, ale na množství a čistotě přírodního betaglukanu.

Glukánek sirup pro děti je schválený Českou pediatrickou společností jako doplněk stravy vhodný k užívání už od 1 roku. Má příjemnou pomerančovou příchuť a díky původu betaglukanů z kvasnic je bez náznaků nepříjemné vůně či chuti hub. Betaglukanový extrakt v sirupu se vyznačuje zejména čistotou, vždy minimálně 80 % – což značí vysokou kvalitu přípravku. Přípravek je bez konzervačních látek a je slazený fruktózou.

Kvasničné betaglukany od společnosti Aurovitas mohou užívat nejen děti (Glukánek sirup či Betaglukan JUNIOR), ale i dospělí (Betaglukan IMU či Betaglukan FORTE).

Více informací naleznete na www.pripravky-aurovitas.cz.


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce